Контрольница• 25 ноября 2022
IT сфера Польща, які зарплати?
Дівчатка, привіт! Можливо ви, або ваші знайомі працюють в Польщі в IT компаніях. Які в середньому зарплати, плюси і мінуси у порівнянні з українськими компаніями?
Сирожено_пирожено• 25 ноября 2022
Есть знакомые в польском ЕРАМ. Говорят, что зарплаты +- как в Украине. Но за счёт более высоких налогов, чистый доход выходит меньше.
Полтавська галушка• 25 ноября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Совершенно верно, налоги почти половина зарплаты.
рукиЖимолости• 25 ноября 2022
Налог 6-8% через БИ, около 8% через фоп. Но все зависит от специализации. Это если работать на украинскую компанию из Польши например.
Чтобы увидпть реальную зарплату лучше сходить на glassdoor.
Dou уже запустили сайт в Польше😀
Контрольница
• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У мужа брутто 18000 зл, нетто 13300 зл.
А чоловік ким працює?
Контрольница
• 25 ноября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Dou уже запустили сайт в Польше😀
Та я дивилася і виглядало все дуже гарно:) А по факту компанія запропонувала таку суму, що на руки буде менше, ніж в Україні. Ось і думаю, чи то я балувана, чи то на мені зекономити хочуть
рукиЖимолости• 25 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Ви технічний, або нетехнічний спеціалист? Скільки років досвіду?
Є ціль переїхати до Польщі? Або просто вирішили змінити роботу?
Контрольница
• 25 ноября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Це в рамках релокейту в одній і тій самій компанії
Бабушка мороз• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Программист в люксофте
он в Украине столько же получал? нам предлагают релоцироваться в польшу, но никто не может сказать, что с зп будет. то есть сейчас есть зп, а с релокейтом в польшу что - от зп отнимут налог, или зп станет выше из-за налоги и на руки останется на уровне Украины. и какой налог - тоже никто сказать не может. тоже люкс
рукиЖимолости• 25 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
Тоді на Вас хочуть зекономити 😅
Зважте усі фактори. Чи є бонус за релокацію, чи допомогає компанія з житлом, чи будуть вони компенсувати медичне страхування та мультіспорт.
Часто зустрічаю коментарі, що українським розробникам, які знаходяться не в Україні, пропоноють зарплатню вищу на 10-15%
Контрольница
• 26 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Там з податками дуже цікава історія: на них впливає багато факторів (дружина/діти/вік і тд) і до самого кінця невідомо точну суму податків. При наймі за трудовим договором з доходом до 240000 злотих на рік (це якщо є дружина, для самотніх 120000 злотих поріг) податок на доходи буде 12% + соціальний податок (не знаю точно ставку, разом буде близько 30%). Компанії ще пропонують варінт місцевого ФОП, там менші податки и нетто буде більше, але немає ніяких соціальних гарантій, відпусток, лікарняних і тд. Ну в моєму випадку запропонували два варіанти, які зараз розглядаю
Бабушка мороз• 26 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
дякую за вiдповiдь
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Программист в люксофте
можно спросить, как вам насчитали налог?
нас заставляют переводиться, при этом никто не может рассказать об йсловиях.
у нас двое детей. дает ли оформление находиться в польше всей семье? или мужу/жене тоже надо как-то оформляться?
оформившись в польше - нужно находиться только в польше?
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Зараз всіх оформлюють по Песель зі статусом Укр. Тому немає необхідності роботодавцю окремо оформлювати всю родину, всі інші будуть легально знаходитись в Польщі по цьому тимчасовому прихистку. Із статусом Укр ви можете бути 90/180 днів не в Польщі.
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
то есть мы будем обязаны находиться 90 дней в полгода в польше? а остальное время можно в ЕС или нет? и
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Начебто так, але не впевнена на 100%. І важливо чи є якісь правила у роботодавця щодо перебування не в Польщі. Наприклад, в моїй компанії є такі правила
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
вам предложили релокейт почему? и покрыли жилье или езе что?
Контрольница
• 28 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Тому що знаходячись у Польщі я має працювати на польський офіс згідно з правилами компанії. Є різні опції релокейт пакетів, мені житло покривати не треба, скоріш за все буде фіксована сума на покриття інших витрат
Бабушка мороз• 28 ноября 2022
Ответ дляКонтрольница
спасибо!