Сумчатая кошка• 25 ноября 2022

Дівчата напишіть чи чуєте ви своїх сусідів?

І цікаво чи приносить це вам дискомфорт? Просто хочу для себе знати в яких домах хороша звукоізоляція. Сама живу в панельці і це жах. Чую все, і собак, і дітей, і розмови, і ліфт ітд. Таке відчуття що живеш в комуналці.
Зажуженная Жужжа• 26 ноября 2022
Кірпічна хрущовка. З одного боку сусідів взагалі не чути, може в них шумоізоляція, а з іншого боку чути все. Навіть як вони між собою перемовляються.
УжеВотДа• 26 ноября 2022
Ответ дляGoldig
Это что-то новое. Обычно сразу владелец или фирма реагируют и ставят на вид таким жильцам вплоть до выселения. Или вы в лагере живете?
Нет, в доме, где много на социалке живут. Дом сдает фирма, у них целый квартал таких домов и им плевать что у вас проблемы. Сказали вызывайте милицию, фиксируйте. А потом сказали, что сосед сверху псих, у него справка и все. Они к таким очень лояльны, это больной человек.
Майданщица• 26 ноября 2022
Панелька, чую, не заважають. Лише раз просила сусідів забавити звук на теліку в 23.30. але то вони домашній кінотеатр купили і звук був мощний з басами. Більше так пізно добавляють звук, я їх не чую.
дЫнька• 26 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Я просто для себе хочу знати який будинок якісний
Той що коштує докуя. всі дешеві це тонкі стіни. Або вкладати в ізоляцію.
Навіть приватний будинок не завжди спасає, бо там тоді треба щоб пот1 км в кожну сторону нікого не було. Подружка має будинок, мріяла про тишу, то каже що знову хочу в квартиру, то там собаки постійно лає, другий сусід сто відкрив , короче замість тиши отримала халепу.
автор Сумчатая кошка • 26 ноября 2022
Ответ длядЫнька
Не правда, можна замість новобудови купити сталінку. Там дуже хороша звукоізоляція
дЫнька• 27 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Сталіна це будинки яким по сто років і будинки смердять каналізацією?