Я только за!• 26 ноября 2022
Скашлатиться і буде г…?
Этожзвяздаяегообожаю• 26 ноября 2022
Сколько оно стоит? Если копейки, то покашлатится и выбросите или катышки машинкой удалите
Стебель_березы• 26 ноября 2022
Машинка для катишків за 150-200 гривень пролонгує життя цих штанів
Весёлая морковка• 26 ноября 2022
Я б не брала, якщо знаєте, що буде кашлатитись, але якщо вже попали, то плюсую за машинку. Так тканину на спорт штани собі купила, бо готові важко підібрати. Клялись, що не кашлатиться. Пошила, ідеально сіли, а як почалось.... після трьох проходів машинкою вже майже нормально носяться, але всерівно видно, що не те