Баба Йога• 10 декабря в 07:29

Не до Закони?

Якщо пенсіонер змушений був виїхати під час війни і отримав статус ВМЖ або ПМЖ, то він "вранці народу" і пенсія йому "не положена". Бо "законотворці" такі доповнення до Закону поприймали.
А якщо молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України і має віддати борг батьківщині при владі в Україну.
Якісь не до закони, які захищають лише права можновладців.
Цідило правди• 10 декабря в 08:50
Ответ дляБаба Йога
Ще раз пишу, що робити тим, які не мають дітей і пропрацювати все життя?
Виконувати закони своєї країни. У вашому випадку підтвердити свою особу та отримувати далі пенсію.
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:52
Ответ дляУхахайкина
После не до чего от вас ожидать.
вот постанова, а не скрин ответа, в котором ничего ужасного нет.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2025 року № 299, яка набрала чинності 20 березня 2025 року, порядок виплати пенсій та страхових виплат визначений для осіб, які тимчасово проживають за кордоном, на тимчасово окупованих територіях або виїхали з таких територій на підконтрольну Україні.

Щоб пенсійні виплати не припинилися, необхідно пройти фізичну ідентифікацію до 31 грудня 2025 року. Це можна зробити:

особисто у будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду України або в банках, де отримують пенсію;
дистанційно через особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду України з використанням кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис»;
за допомогою відеоконференцзв’язку, під час якого пред’являється документ, що посвідчує особу, відповідно до порядку Пенсійного фонду.
Тато пройшов відеоідентифікацію і пенсію припинили
Жена миллионера• 10 декабря в 08:50
Ответ дляУхахайкина
Моим платили мои родители, а у вас цепочка прервалась. Что в том законе пишут, не сказали.
Чому в такому разі платять пенсії з регресами на окуповані динири, де ніякі податки не платять з 2014 плюс отримують місцеву?
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:51
Ответ дляАдеКВАтная
Давно?
Після того як подав заявку на проходження ідентифікації
Жена миллионера• 10 декабря в 08:51
Ответ дляУкраиночка
….молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України…. - это как? Гражданство другой страны и гражданин Украины одновременно?
А в динири мають відразу три паспорти, це як?
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:51
Ответ дляУкраиночка
Да ну вас, вы как глупенькая какая то.
Дайте відповідь
Ухахайкина• 10 декабря в 08:51
Ответ дляБаба Йога
Чому мій син не може виїхати в Україну з паспортом громадянина іншої країни? Він немає військового білета
Наверное потому, что он гражданин Украины?
АдеКВАтная• 10 декабря в 08:52
Ответ дляБаба Йога
І що кажуть у ПФУ?
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:52
Ответ дляЦідило правди
Підтвердив тато і пенсії не виплачують
Жена миллионера• 10 декабря в 08:52
Ответ дляУкраиночка
При чем здесь депутаты. Ребёнок выехал, но не отказался от гражданства Украины? Значит военнообязанный. Не хочет - отказывайтесь от гражданства. Одной попой на 2 стула не сесть
Так пенсіонер теж не відмовився, а пенсії нема. То як це працює в один бік?
Ухахайкина• 10 декабря в 08:52
Ответ дляБаба Йога
И это ему каждый год надо будет делать, представляете?
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-deiaki-osoblyvosti...
фан L.O.S.T.• 10 декабря в 08:53
Ответ дляЖена миллионера
А що там з окупованими динири/линири? Туди пенсії платили аж гай шумів. Зараз платять чи як? Чи пенсії анулювали лише у ті країни, де українці не могли отримувати місцеву, на відміну від динири?
И крымчанам тоже. Только в путь, по две пенсии получали. Интересно, лавочку ещё не прикрыли?
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:53
Ответ дляУхахайкина
Мої батьки теж громадяни України, які мають 76 і79 років. Чомусь пенсію їм не хочуть платити. Тут закони не діють?
Анти-анонім• 10 декабря в 08:54
Ответ дляУкраиночка
Як? Відмовитись практично неможливо.
АдеКВАтная• 10 декабря в 08:54
Ответ дляБаба Йога
Підтвердив тато і пенсії не виплачують
І яка відповідь на це ПФУ?
Ухахайкина• 10 декабря в 08:54
Ответ дляУкраиночка
Нельзя отказаться от гражданства, паспорт другой страны это просто документ , подтверждающий гражданство той страны, а здесь он гражданин Украины, автор просто не до.)
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:54
Ответ дляАдеКВАтная
І що кажуть у ПФУ?
Вище давала скрін, що можуть припинити, якщо людина за кордоном більше як 181 день.
АдеКВАтная• 10 декабря в 08:54
Ответ дляфан L.O.S.T.
Крымчанам не платили.
Ухахайкина• 10 декабря в 08:55
Ответ дляБаба Йога
Вы тупая до невозможности, собрали данные, проверят и заплатят за все месяцы, за которые не платили.
АдеКВАтная• 10 декабря в 08:55
Ответ дляфан L.O.S.T.
Крымчанам не платили.
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:55
Ответ дляУхахайкина
Так пенсії немає після цього
АдеКВАтная• 10 декабря в 08:56
Ответ дляБаба Йога
Так пенсії немає після цього
Як давно нема?Півроку?Рік?
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:56
Ответ дляУхахайкина
Скільки будуть проверять? Є ж люди, яким немає кому допомогти за кордоном
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:56
Ответ дляАдеКВАтная
Як давно нема?Півроку?Рік?
Чотири місяці
Ухахайкина• 10 декабря в 08:57
Ответ дляБаба Йога
Мне за вас надо позвонить на горячую линию, или в любое физическое отделение ПФУ?
АдеКВАтная• 10 декабря в 08:57
Ответ дляБаба Йога
Чотири місяці
Що говорять на гарячій лінії ПФ з цього приводу?
Гомосноб• 10 декабря в 08:57
Ответ дляБаба Йога
Ну пробачте, не прочитала
’ВРАГИ НАРОДУ’
Покажуть це в законі. В багатьох країнах пенсія платиться лише коли пенсіонер перебуває на території країни, тобто є період оплачуваний за кордоном, але не на рік, два, три. В UK соціальна пенсія платиться щотижневомо, виїхав- не ортмуєш, повернувся знову платять.
Заместитель Анонима• 10 декабря в 08:58
Ответ дляУкраиночка
Якраз це не проблема
Муууумие• 10 декабря в 08:59
Треба не просто прочитати текст, але все таки трохи в ньому розібратись., що саме там написано. А не волати про зраду.
1. Там же чітко написано про Міжнародну угоду по пенсіям. Ну почитайте угоду. Це доповнення ввели для уникнення подвійного отримання пенсій в країні проживання та в Україні. Ви живете в країні з якою ратифікована угода чи ні? Якщо угода підписана, то який принцип нарахування пенсії визначен : територіальний, пропорційний чи в Україні?
2. Ваші пенсіонери можуть самостійно відмовитись від пенсії. Є країни, де для отримання місцевої пенсії необхідно саме доказ відмови отримання пенсії в країні громадянства. Цей пункт для них. Навряд чи ваші батьки просто так напишуть таку заяву.
автор Баба Йога • 10 декабря в 08:59
Ответ дляГомосноб
Це пенсія не соціальна,а за віком і довічно