бибизяна• 26 ноября 2022

Хто виїхав з тваринами в Німеччину. Які документи?

Чи є хтось, хто нещодавно виїздив до Німеччини з тваринами. Які вимоги до документів. У моїх котів є паспорт та чіп, але без фото і все заповнено українською. Також десь читала, що аналіз на титри до сказу має бути між 4 та 12 місяцем від дати вакцинації. Чи це так? Поділіться своїм досвідом, будь ласка
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2022
Соседи вышвырнули спаниеляво двор и умотали. Бегает теперь кошлатый, перебивается из мусорки.

Ненька наша• 26 ноября 2022
Послухаю.
Заодно розкажіть де ті титри робляться.
В мене мікрочіп, всі вакцини є.
З тими титрами не зрозуміло.
Ненька наша• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дуже інформативно і по темі.
БоХатая• 26 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Послухаю.
Заодно розкажіть де ті титри робляться.
В мене мікрочіп, всі вакцини є.
З тими титрами не зрозуміло.
В гос клинике
БоХатая• 26 ноября 2022
В марте друзья пересекали границу с котом и собакой вообще без ничего. Чип и паспорт делали уже в Польше.
Как сейчас хз
Ненька наша• 26 ноября 2022
Ответ дляБоХатая
В гос клинике
Я читала що тільки в Києві то роблять. Гугл по запиту про мож місто нічого не дає. Але ж всі в Київ не їдуть. Може приватники роблять забір матеріалу і везуть? Чи як?
Ку-кусик• 26 ноября 2022
Мне сказали, что в лагерь с животными не селят. Если у вас нет там жилья, то животных заберут в приют
Olha-ac2c• 26 ноября 2022
Не нужны документы
БоХатая• 26 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
В любом городе есть гос клиника. Позвоните туда и уточните.

Заикальница• 26 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Послухаю.
Заодно розкажіть де ті титри робляться.
В мене мікрочіп, всі вакцини є.
З тими титрами не зрозуміло.
Насколько я гуглила в августе, то нужно заново делать вакцины. Если у вас они стоят в укр.паспорте животного, то считайте, что их нет!
Нужно сначала получить паспорт евро-образца, а его выдают в Киеве на Волынской, в гос.ветке ( я из Киева, как в др.городах не знаю) + уколоть вакцину+ от бешенства.
А вот титры, вроде как, сейчас необязательны. Их потом по приезду заграницу уже делают, вроде в первой стране въезда. Но этот момент надо уточнять, т.к.все меняется каждый день.
40каградусная• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І ніхто його не приютив? Шкода песика.
40каградусная• 26 ноября 2022
До війни ветлікар державної клініки розказував, що перед виїздом закордон тваринка має бути чіпована і провакцинована, мати міжнародеий ветпаспорт, куди занесені всі дані. Титри здаються через місяць після вакцинації і впродовж наступних 8 місяців. Після здачі на титри виїхати можна тільки через три місяці і при виїзді, на кордоні видають той самий європейський паспорт при наявності того, що видали в клініці, за додаткову плату (до 100 грн тоді було). На титри можна здати у головній ветклініці на Волинській (Київ) самостійно, відвізши туди тваринку або через посередника, який зробить забір крові і відвезе туди, але це майже вдвічі дорожче.
Може зараз все простіше. Треба дізнаватись
Абузю• 26 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Любая клиника берет анализ на титры и отправляет в Киев. Вроде 3500 стоило и месяц ожидания. Но реально это мало где жестко требуют, надо проверять перед выездом
Ненька наша• 26 ноября 2022
Ответ дляЗаикальница
В мене цуценя, одразу міжнародного стандарту паспорт видали і всі вакцини ’як треба’, від сказу ось якраз місяць тому зробили.
Бо в мене ’план Б’ якщо тотал блекаут надовго - за кордон зимувати. Хочу щоб всі документи в порядку були.
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2022
Ответ для40каградусная
І ніхто його не приютив? Шкода песика.
А кому он нужен?
Заикальница• 26 ноября 2022
Ответ дляНенька наша
Ну тогда да, раз сразу евро паспорт.
Он появился не так давно.