Дую ветер• Изменено 26 ноября 2022

Київ, ломбарди, яку ціну дають за грамм золота в прикрасах?

вечер добрий всім. може хто останнім часом звертався до ломбарду - скільки дають за грамм в прикрасах(не старого дизайну але камінці штучні(циркони або фіаніти)? якшо викупати не планую ціна інша буде?
Дякую одразу всім хто відписався)
Голодаю• 26 ноября 2022
Ой автор лучше оставьте, никто не знает что завтра будет

автор Дую ветер • 26 ноября 2022
Ответ дляГолодаю
ще не остаточно , але скоріш за все треба буде
ЗдесяЯ• 26 ноября 2022
Яке у мене не було скрутне становище, золото ніколи не продавала, вважала що його немає.
Але, звісно, не знаю вашої ситуації і становища.
Дай Бог, щоб не прийшлось вам продавати.
Цыпка• 26 ноября 2022
Ответ дляДую ветер
Цена каждый день растет. Месяц назад 1429 грн было, дня четыре назад 1500 грн. Не Киев.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 ноября 2022
Ломбард за каміння багато знімає.
За саме золото до 1500 за г,якщо каміння крупне,то 1300 дають.
Це якщо виріб виглядає як новий(не паламаний/скручений)
Бо можуть взагалі оцінити як брухт(коли все вщент зламано),тоді десь до 900грн/г
Взагалі-на розсуд приймальника.