Электричка• 26 ноября 2022

Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч

Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Крошка Енот• 26 ноября 2022
Да, удивился бы, потому что я знаю, где фирменные в стоке не дороже 5-8 тыс.
Ему вообще в Колинзе купили за 2700 обычный черный пуховик.
Мудрецыха мира сего• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
На вигляд теплий і колір мені подобається.
В мене такий, брала минулої зими. Він легкий і теплий, але зовнішня тканина не цупка, а звичайний поліестер, при сильному вітрі продувається
Анонимарик• 26 ноября 2022
Якось мене рідко цікавить думка чоловіка з приводу моїх покупок. Що хочу, те й купую. Вартість ніколи не озвучую. А він і не питає, бо купую я за свої 💰.
Быстровочка• 26 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Покажите какой хотите)
Да хоть любой их пух
Просто болталка• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Колір звісно незвичний і головне рідкісний, купили і купили, хоча схоже, що потролити вирішили
_MadonnA_• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Поділіться секретом, що можна дешевше замовити?
Вы серьёзно ? Через байеров . АДД красная цена 200 евро , войрич 300 .
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ дляДело было давно
Читаю вас и как будто мы с вами в разных мирах живём. Я думаю,чем я буду кормить ребенка пока не получим соцвыплату. То,что я отложила на жизнь пришлось потратить сейчас,теперь деньги закончились и нескоро будут,в это же время вы можете позволить курточку за 13000. А по теме - для меня например это очень большая сумма!
Я не кажу, що для мене це дешево. Ця покупка не на один сезон. Я кожного року не збираюся собі купувати і оновлювати гардероб достатньо дорогими пуховиками. Хай у вас все складається найнайкрпще
Мальчижка• 26 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Купила в этом сезоне 2 пуховика: 1 Кропп до 3 тыс, а второй Томми- 20. Выбирайте то,что можете себе позволить, все просто
Tommy за 500 долл?
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ длядамаАмстердама
а чтоб вышагивать и с гордостью свысока смотреть на других,в пуховиках за 5 тыс.
вот ведь как её любит муж,не жалеет денег и по 13 тыс на куртец...
Я таким не страждаю
дамаАмстердама• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я таким не страждаю
так в декрете можно и попроще .
или вы настолько богаты и деньги у вас как фантики,то почему нет...
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ дляНе фонарь
Лол, самый обычный пуховик😅

Автор, если Вы не тролль, то это полное фиаско)) курточка обычнейшая просто)
Так, звичайна тепла куртка достатньо хорошої якості з цупкої тканини з пуховим наповнювачем.
Отжигающая• 26 ноября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Зарплата мого чоловіка 70000 уе,за пуховик я б не віддала 130000 мого чоловіка б здивувало якби я б купила такий.Знижки постійно на іноземних сайтах,більше 2000 баксів не віддала за жодний пуховик.
Щось у вас руки тримтять на нулях… ви на зарплаті чоловіка 2 лишні нулі приписали?
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
Кто Вам такое сказал?
Я ж не чоловік, я знаю ціни на одяг
Крошечка-хаврошечка• 26 ноября 2022
Ответ длядамаАмстердама
так в декрете можно и попроще .
Вот без привязки с пуховикам и нулям, почему в декрете «можно попроще»?
Просто интересно ваше мнение
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ длядамаАмстердама
так в декрете можно и попроще .
Прив’язувати зовнішній вигляд жінки/дівчини до декрету, як на мене, не логічно. Чи ви вважаєте, що на дитячій площадці або в лікарні з дитиною можна виглядати, як лахудра, а в офіс ходити королевою!?
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ дляПросто болталка
Я ще не купила. Тільки сьогодні обрала на сайті.
Бойцовская• 26 ноября 2022
Больше 3000 не платила бы даже, полно секонд-хендов, где новые пуховики на любой вкус
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Который в секонде покупают, вы забыли дописать)
Ну секонд не знаю. А от те, що одяг часто не дорогий - це так. Можна лише по годиннику, авто деяких зрозуміти реальний фінансовий стан
Ситечко для мыслей• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Автор, зараз знижки за кордоном , замовте звідти 🤗
Томатико• 26 ноября 2022
До 3тис грн можна купити класний пуховик
ЖивунаБагамах• 26 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так, мій би дуже здивувався.
В мене немає пуховика дешевше 1200€
👍респект
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Зрозуміла, дякую.
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Это вы просто не разбираетесь в цене вещей.
Погуглите по фото сколько стоит такая ’недорогая вещь’
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Я зараз в США. Це не дуже велике місто. Але по рейтингам тут живуть досить забезпечені люди. По декілька авто, будинки. Купа побутової техніки для чого тільки можна вигадати. Відпочинок постійно і ... Одяг з масмаркету . При чому не нових колекцій, а розпродажі. І взуття... Деякі взагалі не паряться що на ногах.

Іноді таке враження, що наші намагаюся компенсувати оті часи, коли не було нічого і всі ходили в однакових топіках дікапріо. А тепер потрібно щоб було по бохатому . Тільки й того, що цінник зрізають. А могли б , то залишили . Щоб всі бачили, що я не з такой сім´ї, а з багатої
ЖивунаБагамах• 26 ноября 2022
Ответ дляОчень-очень
Всегда было интересно, сколько зарабатывают женщины, которые это покупают. У меня зп 60к. Я бы в жизни не купила по такой цене. Оно заграницей летом под -50- 70% всю жизнь было..может, это жены богатых мужей...
Я заробляю трохи менше ніж ви але завжди купую собі дорогий верхній одяг. Не знаю про які знижки йде мова якщо то наприклад Лоро піано
Одяг та сумки• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Якщо річ гарна, тримає форму, тепла, то я готова 3-4 зими носити. Це не проблема.
мабуть ви з Київа в нас в Одесы закуповують багато а в вас в рази дорожче продають( оренда дорога тай зп. вищче в вас. я люблю відносила за зиму 2-3 куртки та на слід зиму 2-4 максимум тай віддала або на ОЛХ спродала - та новеньким себе порадувала
Папина дочка• 26 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
Мій би не здивувався, але я трохи зекономила цього року і взяла Массімо за 8тис
Покажите, пожалуйста
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ длядамаАмстердама
так в декрете можно и попроще .
А що як в декреті? Потрібно виглядати як небудь? Одяг не потрібно?
Крошечка-хаврошечка• 26 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Донашивать коньки))
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Ви хочете мене підловити?) Не вийде. Я ще раз повторюся я розбираюся стільки коштує річ ,де і ким вона відшита. Це масмаркет, дизайнерський одяг чи індпошив.