Электричка• 26 ноября 2022

Чоловік здивувався ціні пуховика в 13 тисяч

Зараз знаходжуся в декретній відпустці. Сказала чоловіку, що хочу новий пуховик. Відповідь була така, що Ок, бери купуй. Цінами на одяг і самим одягом він особливо не цікавиться, не його тема. Коли я показала пуховик і його ціну, то дуже здивувався, бо думав, що зараз їх вартість в середньому десь тисяч 5. А вашого чоловіка здивувала б ціна в 13 тисяч за пуховик?
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Я зараз в США. Це не дуже велике місто. Але по рейтингам тут живуть досить забезпечені люди. По декілька авто, будинки. Купа побутової техніки для чого тільки можна вигадати. Відпочинок постійно і ... Одяг з масмаркету . При чому не нових колекцій, а розпродажі. І взуття... Деякі взагалі не паряться що на ногах.

Іноді таке враження, що наші намагаюся компенсувати оті часи, коли не було нічого і всі ходили в однакових топіках дікапріо. А тепер потрібно щоб було по бохатому . Тільки й того, що цінник зрізають. А могли б , то залишили . Щоб всі бачили, що я не з такой сім´ї, а з багатої
Я вас поздравляю, что вы наконец-то попали в США).
Мне кажется, вполне логично предположить, что в штатах, как и в Украине, живут разные люди...
И американские люкс марки одежды для кого-то отшивают, и точно не для постсоветского пространства. Или в США люкса не существует?)
ЖивунаБагамах• 26 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Перший свій дорогий пуховик я купила коли мені було 24, я була неодружена і навіть без пари.
Коштував він тоді 6 тисяч гривень, це було 1200$
Річ нереальна, я його відтаскала 10 років, при чому перших роки 4 це був мій єдиний пуховик, потім добавились ще шуби, інші пуховики і теж дорогі, але ось цим прям натішитись не могла.
Зараз ось такий дуже подобається і він явно вартий своїх грошей.
Ще недавно в магазині побачила Донна Каран пошитий під Лоро пьяна, за 550$ на розпродажі, жалкую що не купила
Гарний
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
До чого ваш сарказм?)
Ширли-Мырли• 26 ноября 2022
Ответ дляОтжигающая
Щось у вас руки тримтять на нулях… ви на зарплаті чоловіка 2 лишні нулі приписали?
Так же лишние нули у цены пуховика автора и того, дороже чего она бы не купила )))
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
До чого ваш сарказм?)
Так есть в сша люкс или нет?
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Так есть в сша люкс или нет?
Так до чого ваш сарказм?
Покорительная• 26 ноября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
А для вас в декрете это все равно, что умерла? Голая и босая ходите?
Да, если молодая хочется быть красивой, дочь поехала а ты взяла пуховик Джордан за 11000, на официальном потом посмотрела 250 нашла
Кельвин еще мерила в тц он вообще море денег в тц, а сейчас вообще дешёвые, но ждать надо
Точный сантиметр• 26 ноября 2022
покупаю пуховики стоимостью по 15 тыс за 4-5 тыс грн в Польше, пролеты легко и быстро продаются, советую и вам выбранный пуховик купить онлайн
Отжигающая• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Это вы просто не разбираетесь в цене вещей.
Погуглите по фото сколько стоит такая ’недорогая вещь’
Дякуйте , що зникли теми про товпи власників лакшері авто, які затарюються в секондах.
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Так до чого ваш сарказм?
Я хочу чтоб вы мне обьяснили для кого отшивают американские люкс марки одежды если все поголовно одеты в массмаркет. Есть у вас ответ на этот ворос?
автор Электричка • 26 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови

Це їх вибір «не паритись». Він має право на існування. Особливо враховуючи, що є декілька будинків і Тесла біля паркану. Вже можна розслабитись і бути як Джобс.
Яйцеголовая• 26 ноября 2022
Автор, зайдіть з додатку і введіть код MEEST, ше буде знижка.
У мене в самої пух томми, купувала два роки тому за 6 по знижці, а був 13. Але в мене коротший, якість відмінна і дуже теплий.
Ручки-Крючки• 26 ноября 2022
Ответ дляОтжигающая
Я именно о них и вспомнила сейчас)
Яйцеголовая• 26 ноября 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Це теж з Польщі. Просто томми не буде 5 тис зараз коштувати
agata116• 26 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Мой муж тоже думает,что вещи стоят копейки)
А пару дней назад забирал посылки, а там на фирменной упаковке указана цена в евро, он как перевел в грн,то чуть сознание не потерял
Странно, что есть мужья думающие, что вещи стоят копейки, интересно, почему они так думают
Белочкой зови• 26 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Ну ви можете багато чого хотіти.
Kusalochka• 26 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Чудово! Спробую пошукати на американських сайтах, як мені радили. Буду задоволена, якщо вдасться його знайти за 6500, як ви зазначили.
Просто о ценах Томми у нас и в США
КоролеВешна• 26 ноября 2022
Ответ дляagata116
Потому что он себе их не покупает)
Все вещи я заказываю и я покупаю в магазинах если что
Покорительная• 27 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Саме цікаве, що чоловіки які гарно заробляють, також носять доволі простий і не дорогий одяг.
Это вам так кажется, просто иногда не понятно, простые вещи оказываются очень непростыми))
ЖивунаБагамах• 27 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Да весь люкс лиш для нас, ми споживачі головні
А поговорить?• 27 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Поділіться секретом, що можна дешевше замовити?
Зайдите к байерам , сейчас скидки в Европе , классные пуховики Woolrich по 150-200 евро . Так они действительно тёплые
Покорительная• 27 ноября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня Woolrich, Como nr. 1, Duno - из них пух не лезет и очень тёплые все, я тоже как раз декретчица и мне важно долго гулять и не мёрзнуть
Ага, самое не любимое было с ребенком гулять, сейчас внучка появилась, даже мунбуты купили и дочкам и мне, морально готовлюсь гулять в плохую погоду))
ЖивунаБагамах• 27 ноября 2022
Ответ дляПокорительная
+100
Copy-Paste• 27 ноября 2022
Сейчас ничего не удивляет.Но какой смысл за 13-20т. покупать?Сезон-два,и он надоест.Замечаю,что один сезон ношу с удовольствием.А на следующий, прям,раздражает прошлогодний(Опять покупай.Разве ,что деньги некуда девать.Тогда можно выбрасывать
автор Электричка • 27 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
Як зазвичай шукати байера?
Сливочная пенка• 27 ноября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Это те, что любят икру на завтрак)).
Соседняя тема
икру я б с удовольствием купила) а вот за пуховик 13 тыс - никогда))
ЖивунаБагамах• 27 ноября 2022
Ответ дляСливочная пенка
Ну видите, кому-то больше доставляет наслаждения носить вещь понравившуюся, чем есть икру
Все мы разные
LJA• 27 ноября 2022
У мене один 330$ Lacoste з минулого року якість посередня , пір´я лізе трохи . І 110$ Levi´s якісь шикарна , в реалі виглядає дуже пристойно. Краще ніж на фото . Пір´я не лізе .
Бабка в тапках• 27 ноября 2022
мого б здивувало те, що я хочу собі придбати таку куртку.
ми живемо у невеличкому містечку в області, у Київ вибираємося пару разів на місяць на провідати квартиру і закупитися необхідним (що не можем купити тут). Весь інший час я проводжу вдома, а на похід у нашу Фору мені вистачає теплого костюму і парки.
особисто мені було б шкода таких коштів на куртку. хоча дохід дозволяє. але мені - шкода було б дуже.
Мелочунь• 27 ноября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Вы не загнули с нулями?
Зарплата в 70 тыс уе - это на каких таких должностях?
Я, вообще, ничего не поняла из этого потока бессвязных слов в двух предложениях сдобренных кучей нулей.