Совбез• 27 ноября 2022
Подарунок на Різдво парі, у якій все є
Чоловік с дружиною, мої родичі, у них є все, абсолютно, будинок обставлений за їх смаком. Подарунок під ялинку, як знак уваги. Вам би сподобалось? Думаю 3 тарілочки купити.
Результат:
вже голосів:
21 (67.74%)
ні
7 (22.58%)
так
3 (9.68%)
тиц
НеГолосую• 27 ноября 2022
Я, наприклад, таке не люблю 🙄. Як для мене, то якісь сучасні тарілочки краще
Совбез
• 27 ноября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Тоді повістку до війсьмату подаруйте.
дякую за ідею, ми не в Україні живемо.
Дівчина_загляденіе• 27 ноября 2022
Мне новогодняя тарелка понравилась . Но посуду оценит только женская половина , мне кажется )
Гладиолус• 27 ноября 2022
Я вообще не люблю когда мне дарят посуду и декор доя дома. Я сама точно знаю что хочу. Подарите красивую свечу woodwik , diptique jo malonе Этому я всегда рада.
Я б такое не носила, но продаю• 27 ноября 2022
Сніжний шар подаруйте великий.
Це дійсно буде цікаво і в тему.
Совбез
• 27 ноября 2022
зрозуміла, дякую. Дуже складно щось обрати насправді. Ялинка буде прикрашена їх іграшками, там все підібрано давно.
Курочка-наседка• 27 ноября 2022
Подарите набор съедобный рождественский
В Европе их дарят и принимают с радостью
Совбез
• 27 ноября 2022
Ответ дляКурочка-наседка
Подарите набор съедобный рождественский
одному з них не можна солодке( їжа відпадає взагалі.
-ChrisTina-• 27 ноября 2022
Мне не нравится. Хотя если mid century или Victorian style, то пойдёт.
Я бы с удовольствием съездила с мужем за впечатлениями на пол дня (максимум утром выехать, ночью вернуться). Посмотрите что из активностей у вас есть в регионе - с нужным бюджетом.
Музеи, ярмарки, перформансы. Да даже спа.
ТрамвайGirl• 27 ноября 2022
Хороший алкоголь принесіть, свіч и з дерев´яними гнотами - може встигнете замовити кльові українські Просто Миколка
Совбез
• 27 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
дякую, ми у США, треба щось тут знайти
Совбез
• 27 ноября 2022
Ответ дляДежурняшная
Друзья местные или наши?
наши, но давно живут в США
выходные пролетают• 27 ноября 2022
Ответ дляШеллар
Підтримаю вашу пораду, якщо не знаєш що, то свічка - гарний подарунок.
Ось скажіть, чому гарний? На мене це хлам. Коли їх запалювати, ну на НР і?
Курочка-наседка• 27 ноября 2022
Ответ дляСовбез
Нее, я не про сладости
Есть такие наборы с био колбасками палками, какие-то баночки с вареньем, заправка в салат (например, из фиников, есть много необычных и дорогих 🙄), украшено с розмарином, веточками от хвои и тд. Нам такие наборы дарили и мы дарили. Но не из супермаркета, а таких типа магазинчики семейные маленькие
При ресторанах тоже есть такие наборы
Ответ длявыходные пролетают
Я їх використовую протягом усього року, в домі постійно приємний аромат. На кожну пору року різний, але серця аромата схожі між собою - древесні. Тільки на новорічні свята додаю пряні - кориця, імбир, кардамон.
Іграшки на ялинку із фетру. Є дуже багато наборів які і гарні індивідуальні та цікаві
Люблю Поумничать• 27 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Живу у Європі. Свічки та вазони - найпопулярніші подарунки. Свічками у людей заставлена вся хата і купують вони їх постійно, тому що використовують теж постійно . Свічки, як елемент декору та затишку. Часто ароматизовані .
Люблю Поумничать• 27 ноября 2022
Ответ дляСовбез
Зайдіть на Заландо лаунж і виберіть щось . Посуд купуйте Villeroy&boch( не помилитеся), можна красиві різдвяні статуетки та композиції Goodwill
Совбез
• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
шкода це тільик для Європи, ми у США
Люблю Поумничать• 27 ноября 2022
Ответ дляСовбез
шкода це тільик для Європи, ми у США
Ці ТМ у вас теж мають бути.
Совбез
• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Ці ТМ у вас теж мають бути.
дякую, вже шукаю
выходные пролетают• 27 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Особливо ароматизовані. І вся хата в них. Не розумію, мабуть, не моє
Люблю Поумничать• 27 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ми, коли приймали дома гостей- будо смішно, бо я наперед знала, що кожна родина принесе велику свічку
Чебураха с перцем• 27 ноября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Я раніше теж так відносилась. А потім взяла за звичку, коли пораюсь на кухні запалюаати свічку. Вона мені додає настрою. Або на вечерю без всякого приводу. А якщо ще й аромати вишукані чи просьо цитрус чи хвоя.
Дуже полюбила. Але наші вимкнення світла, мабуть, всю охоту відіб´ють надовго