Мизимец• 28 ноября 2022

Чоловік запросив до себе в інше місто. Хто має платити за білет?

Познайомились в інтернеті, жодного разу небачились.
Він через роботу не може до мене приїхати аж ніяк.
Просить щоб приїхала я. Але я зараз маю складне фінансове становище, чи можу я попросити у нього гроші на білет? Чи соромно таке просити? Мені 33 роки.
І чому він сам не запропонував ((( Знаючи моє становище.
Ta-Ki• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я не планую з ним спати коли приїду.
Тяжких три дня вас чекають…
Сидіть дома, шукайте роботу, щоб 20 євро не були такою величезною сумою для вас

Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я не планую з ним спати коли приїду.
А это не важно что вы планируете, на его территории его правила
Красота неземная• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я всерівно поїду.
Я питаю, чи нормально просити у нього гроші на дорогу?
Чи краще позичити у когось?
Ми знаходимось не в Україні.
скажіть, тільки чесно, звідки у вас впевненість у його нормальності?
Ламборджини• 28 ноября 2022
Вообще так, скажите ему ´дорогой, у меня в бюджете не запланированные траты на поездку, хочешь встретиться оплати мой приезд ’ и номер карты, посмотрите насколько ему надо чтобы вы приехали
Божья коровка• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я не планую з ним спати коли приїду.
То навіщо взагалі хочете до нього їхати? Будете 3 дні фотки дивитись?
P.S. Про проблеми з документами- це просто смішно, тупа відмазка.
Гарачый Шыкалад• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Він не може приїхати.Знаю це на 100%.
Он военный?
Из Хацапетовки• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
1000 грн. в одну сторону
Яке дурне🤦‍♀️ Троль колерованный 😁
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Ну он украинец и у него проблемы с документами, какие ещё доказательства нужны
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Он военный?
Они не в Украине

Из Хацапетовки• 28 ноября 2022
Ответ дляЛамборджини
Боится чтобы на фронт не забрали
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляБожья коровка
Чого фотки? Окна мыть, борщ варить
Ватный Пупс• 28 ноября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Була тут тема, теж одна дівчина на 3 дні їздила за свій рахунок, спочатку тут питала їхати чи ні, а потім поїхала і тікала від нього, бо він її мав і в хвіст і в гриву, ще і кормила саме себе, там повний треш, і він тоді знайомим для автора був, а у Вас взагалі не пойми хто, автор, якщо хоче хай їде сам. Не будьте підстилкою…
Та дівчина ще легко відбулась! А так і зникають або розчленовані рештки знаходять. Автор, Ви в вакуумі інформаційному живете, новини не читаєте??
Творческий типаж• 28 ноября 2022
Де ви такі стосунки берете, у яких все так складно?
Из Хацапетовки• 28 ноября 2022
Ответ дляБожья коровка
Серьйозно, так влюбились и ни-ни, а на кой тогда Вы туда едете?
Гарачый Шыкалад• 28 ноября 2022
Ответ дляЛамборджини
Да, вы правы в своих выводах.
Мадам совсем крышу унесло.
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Боится чтобы на фронт не забрали
Так заграницей они
Ватный Пупс• 28 ноября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
А если он маньяк?
Вона думає, що маньяків не існує - ну, як Діда Мороза
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Да, вы правы в своих выводах.
Мадам совсем крышу унесло.
А может это мы злые тётки, а там любовь и жили они долго и счастливо
Летала_НаМетле• 28 ноября 2022
Ответ дляМой завтрак
Эх. У меня есть подружка, которая несколько лет по выходным моталась к мужчине в другой город. В пятницу сразу после работы на электричке к нему, в пон утром на 5-30 на электричке обратно. Ниче, сейчас в Америку вместе улетели
Хотя все были уверены, что не срастётся и она себя на помойке нашла ))
И что из этого, что вместе улетели? Он может и там будет на диване лежать, а она рысью на 4 работах, как привыкла.

Очень-очень• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я не планую з ним спати коли приїду.
Спати не треба, треба трах...сь. фух, ну добре, що ви троль, бо ж такі ’чарівні’ теж існують.
Божья коровка• 28 ноября 2022
Ответ дляЛамборджини
Чого фотки? Окна мыть, борщ варить
Ні, ні. Гуляти по місту, насолоджуватись архітектурою, пити капучіно і ходити всюду за ручки вдивляючись в його прекрасні очі
Гарачый Шыкалад• 28 ноября 2022
Ответ дляЛамборджини
Чого фотки? Окна мыть, борщ варить
Та тра..т он ее и туда, и сюда. Потом она ему кушать наварит, отсос..т и поедет назад, ’накормлена’ обещанием и членом.
Делов то.
Ламборджини• 28 ноября 2022
Автор, так а зачем ехать если вы даже спать с ним не планируете?
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Делов то.
Не ну секс то дело обоюдно приятное, только если в планах его нет, зачем ехать вообще, разговоры разговаривать, так это и по телефону можно
Головная• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я не планую з ним спати коли приїду.
,а он?
Ламборджини• 28 ноября 2022
Ответ дляБожья коровка
Да! Это мы все пошлые и вульгарные и вообще ничего не понимаем
Ватный Пупс• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Я всерівно поїду.
Чи краще позичити у когось?
Ми знаходимось не в Україні.
Автор, якщо Ви вже так вирішили - будь ласка, залиште рідним його адресу та його прізвище, ім я, номер телефону. І - обов язково повідомте йому під соусом ’ой, у мене така пережеватєльна мама, тьтотя, сестра, брат - уявляєш, мусила повідомити їм і адресу, і твоє ПІБ’. Може, і зустріч відміниться. А ні - то точно живою лишетесь.
Оцененная• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Ні, не збоченець. За це я не хвилююсь.
Откуда вы знаете?
автор Мизимец • 28 ноября 2022
Ответ дляЛамборджини
Щоб ближче познайомитись.
Оцененная• 28 ноября 2022
Ответ дляМизимец
Він не може приїхати.Знаю це на 100%.
Это его проблемы. Захочет приедет, поверьте