Заюшка_хозяюшка• 28 ноября 2022
Девочки кто в курсе, загранки
Если у меня лежат готовые детские паспорта в городе Ч, я могу их вытребовать в другой город? Чтобы по доверенности бабушка забрала? Или в консульство, чтобы я могла с детьми забрать. В Украину пока не могу приехать.
Белый Лосик• 28 ноября 2022
Сейчас разрешили переадресацию. Погуглите, недавно читала. И забрать по доверенности можно!
Заюшка_хозяюшка
• 28 ноября 2022
Ответ дляБелый Лосик
Не можу знайти інфу :(
В танке• 28 ноября 2022
На сайті Державної міграційної служби є відповідь.
Відповідно до вимог порядку, затвердженого постановою КМУ від 7 травня 2014 р. № 152 паспорт для виїзду за кордон отримує заявник (той з батьків, хто подавав заяву-анкету).
Паспорт для виїзду за кордон, оформлений на ім’я особи, яка не досягла 12-річного віку, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку.
Паспорт для виїзду за кордон, оформлений особі у віці від 12 до 16 років, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку, ЗА УМОВИ ПРИСУТНОСТІ ОСОБИ, на ім’я якої оформлено паспорт для виїзду за кордон.
В танке• 28 ноября 2022
Чи є можливість отримати виготовлений паспорт громадянина України не в тому територіальному підрозділі ДМС України, до якого було подано документи для його оформлення?
В умовах воєнного стану, введеного на території України у зв’язку з російською агресією, ситуація з логістикою доставки паспортних документів не є сталою і часто змінюється. Тому ми радимо кожному громадянину, який звертається до нас з такою проблемою, з’ясовувати свій конкретний випадок безпосередньо у працівників ДМС у тому територіальному підрозділі, який цікавить людину