Если бы не оставили этот вопрос в воздухе, и не подписали Минск, сегодня история пошла бы по другому? Как думаете?
Ответ дляok1904
Меркель заважала.
Мабуть так, але якби вона зараз була при владі, мені здається, що вона б не допустила війни. Чомусь так вважаю
Ответ дляАННА 104
Ой вот только не надо про голую и босую армию трындеть , не было приказа об уничтожении русни , все пытались договориться и договаривались, можно было выдавить весь русский мир очень быстро, про Крым вообще молчу , нашим был дан приказ сложить оружие, кто-то получил очень много денег за слив части Украины , за тысячи убитых ещё тогда, поэтому не нужно питать иллюзии и распространять фэйки , могли ещё тогда дать по зубам , но не сделали этого.
Вот такой ответ мне ближе всего почему-то...
Ответ дляSonkesha
Знал бы где упадешь - газетку бы подстелил.
Если бы люди думали на года вперед, то наверное еще в 1992 году ни осталось бы ни одного памятника Ленину.. рашка исторически неадекватна, но предугадать такой поворот событий никто не мог все равно, хоть в 15, хоть в 92, хоть в 2022 в январе.
Джохар Дудаев в 80-х говорил что будет война россии против Украины.
Ответ дляМаргарита Владимировна
Змістовна відповідь, бо в мене таке враження зараз, що я в той час була в прострації і не розуміла, що відбувається
Ніхто не розумів. АТОшніки після повернення розказували дивні речі. Про заборону стріляти, наприклад. Режим тиші. По ним ху...ли, а вони не мали права стріляти у відповідь.
Склади зі зброєю, які вибухали періодично. Хтось пам*ятає причину? Щось там вияснили тоді?
Ответ дляEllillд
Сравните показатели финансового состояния с 10 по 22. Прозрение может наступит. Страна при яныке была в ж, не спорю. Но в какую дырку последние два загнали- это только ваша и моя вина, что мы позволили! Кредиты уже даже не наши правнуки будут отдавать, а много поколений после них.
Якраз я й порівнювала 😉 але чомусь статистика 2021 року була не доступна… правда дослідження робила ще в квітні.
Папоротник• 29 ноября 2022
Ответ дляАННА 104
Я періодично в бані сижу за такі думки. Армія і зараз воює тією зброєю, що нам дають. А в 2014 не давали, бо ніхто і не просив. Луганськ з Донецьком тупо злили. Не давали потрібного наказу, і хто в темі то прекрасно знає. Нам не було чим воювати як тоді, так і зараз. Різниця в тому, що в 2014 це питання вирішили і віддали території, а в 2022 дали пи..ди.
Ответ дляМаргарита Владимировна
К , сожалению, это реалии и самые мягкие, на самом деле, было и есть такое впечатление, что тогда хотели уничтожить и запугать всех , кто был способен воевать и отстаивать независимость. Донецкий аэропорт, Дебальцево, Иловайск, а сколько мы не знаем ещё ((((
Клементина• 29 ноября 2022
Чем, бы мы воевали в 2014??
Вы может забыли когда нам первые Джавелины дали? Или нужно с голыми руками на противника идти?
Если откатывать историю смотрите глубже:
Ничего бы не было, если бы мы не отказались от ядерного оружия! - вот это точно. Если бы не разместили рашкин флот у себя, а потом ещё и кучу ракет им за газ не отдали
Клементина• 29 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Просто янукович доразвалил армию и оборонную промышленность, в государственных структурах и не только было масса агентов и ставленников раши. Огромная часть населения еще находилась под влиянием рос.пропаганды. Параллельно многие страны Европы не хотели терять бизнес с рашей и боялись эскалации под границами с ЕС, поэтому не оказали сразу военной помощи и международной поддержки, кроме глубокой озабоченности на заседаниях ООН. Украина по сути осталась в безвыходном положении.
Это точно!
О помощи оружием тогда не было и речи. Одна Меркель со своей глубокой озабоченностью чего стоила
Ответ дляКлементина
Чем, бы мы воевали в 2014??
Нам зараз зброю не просто так дають, ми її випрошуємо активно, скрізь і всюди. Іноді навіть дуже наполегливо просимо.
Україна понад усе• 29 ноября 2022
Ответ дляАННА 104
Чим видавлювати було, голими руками? І зараз своєї зброї майже немає, а тоді її нам ніхто не давав.
Yulia-3262• 29 ноября 2022
Ответ дляInsin
А може для придушення потребувалися дуже жорсткі міри. І якби їх застосували, то Путін уже тоді втрутився б повномасштабно, так як зробив це в 2022, пішов би ’визволяти народ’
Від повноцінної війни нас врятував лише малазійський Боїнг.
Ті люди захистили Україну , на той час з повністю розваленою армією, без нац.ідеї і президента.
І наші добровольці. Дякую Пороху та його зусилля, він готував країну і відтягував час.
Коли і в кого запускали б кацапи всі свої танки і ракети - лише питання часу. Зжерли б нас в 2014, то зараз наші військові разом з кацапами перли на Польщу і Фінляндію. Як в 39му
Ответ дляАнечка1979
я вот как и автор не могу понять- почему не придушили все сразу вместе с Неллей- Шляпой( как я ее прозвала) в Славянске
Послухайте Жданова, на те була політична воля. Сусід був призваний , відправляв хлопців в АТО з військкомату , спілкувався потім з ними. Пам’ятаю, як після однієї розмови з хлопцями , які знаходились в Луганському аеропорту був в стресі. Каже, пройшли всі перешкоди, вже майже аеропорт був в наших руках, потім дзвінок «зверху», і назад. В результаті залишились заблоковані з мертвими, пораненими , без підмоги. Така ж ситуація була і з донецьким напрямком. Тому , це здача наших інтересів , були домовленості . Так і як зараз здача Херсоні, півдня України , на жаль 😰😢.
Ответ дляАННА 104
Какой бред… Кто у вас по мобилизации был призван в 2014?
Клементина• 29 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Ми і тоді випрошували - ніхто не давав.
І нашим забороняли стріляти у відповідь, так само як зараз забороняють стріляти у відповідь по рашці і не дають більш потужну зброю. Бояться ескалації.
Нагадаю, коли на Грузію рашка напала світ взагалі навіть санкції не ввів.
Мармедадка- шоколадка• 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Я вже раз 50 пишу тут свою історію. Мій чоловік з Африки, він чооорний, темношкірий і тд. Він ідеально розмовляє українською, він знає всі пісні починаючи з Гімну, він бігав по Франції волонтерив, а його наші просили перекладати з французької не на українську, а на російську - бо ім тяжело панімать
Вот не верю) , может единицы ’ долбо@ бов, которым ’ сложно понимать’. Просто я не исключаю варианта что просто некоторых может раздражать язык. Мне например немецкиц режет ухо
Папоротник• 29 ноября 2022
Ответ дляУкраїна понад усе
Чому тоді не давали, а зараз дають, як думаєте?
Ответ дляУкраїна понад усе
Тоді була , чому б склади підривалися ? Це замилювання очей , як на мене. І скільки добровольців поклали в іловайську, щоб відвернути увагу від підписання Мінська ((.
karpenko73• 29 ноября 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Как вам какой то ответ может быть ближе всего, если даже не знаете, кто такая Штепа
о чем вы? он просто удобен вам...
Клементина• 29 ноября 2022
Ответ дляYulia-3262
++
Погоджуюсь!
Нам не треба було ядерну зброю віддавати і флот в Криму лишати.
От тоді б на нас не нападали.
Погоджуюсь!
От тоді б на нас не нападали.
Україна понад усе• 29 ноября 2022
Ответ дляПапоротник
Більш масштабна війна, яку не змогли довести до переговорів.
lekon-lekon• 29 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Що має статися, щоб таких більше не залишилося? Мені здається після того, що росіяни роблять сьогодні з нами має на рівні рефлексів вернути від всього російського
Я думаю, якщо більшість буде налаштована вороже до тих, кто любить рабсію, отримувати по морді, а ще краще розцінюватися як сепаратисти, тоді є шанс. Побачим як рпц вигонять, схоже у нас зручно соплі жувати
Veronainika• 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Потому что Украина ему дала все, вряд ли в Африке он добился бы тех же результатов
Клементина• 29 ноября 2022
Ответ дляПапоротник
А чому, коли на Грузію напали навіть санкцій проти рашки не було, як думаєте?
А чому, коли Ющенко подавав зяву для надання нам ПДЧ щодо членства в НАТО, нам відмовили? - як думаєте?
Veronainika• 29 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Папоротник• 29 ноября 2022
Ответ дляКлементина
Бо були домовленості. Керували країною люди, яким вигідно було саме такий розвиток подій. Для того, щоб щось змінилося, потрібно було починати витравлювати сірих кардиналів типу мертвечука, розривати відносини з рашкою. А не травити байки, що зброя на складах згоріла і продовжувати вести бізнес з мишебраттями.