Если бы не оставили этот вопрос в воздухе, и не подписали Минск, сегодня история пошла бы по другому? Как думаете?
Ответ дляМариш_ка
Моя двоюрідна сестра вже давно живе в Польщі. Перед першим вересням у них в школі був скандал, бо дирекція запропонувала два варіанти навчання: або зведені українські, або інтегровані з навчанням польською. Так закотили очі і ’а какая разніца. а пачіму нє на русском, наши дєті нє панімают украінскій’...
И чем дело кончилось?
Ответ дляUlipysik
Ви трохи екзальтована. Культурна та наукова спадщина країни, навіть якщо, країна агресор, не має нічого спільного з політичною владою та сьогоденними подіями.
Заборонити Менделеєва, наукових діячів, музику, (Лебедине озеро, Лускунчика Чайківського) та літературу безглуздо, це змахує на тоталітарні методи, заклики до заборони підіймають негативний резонанс.
Після другої світової ніхто не забороняв німецьку мову, Баха та Бетховена, плеяду вчених, літераторів і т.д.
Потрібно вчитися розділяти мух від котлет.
Полностью с вами согласна. Уже приводила пример - если отказываться полностью от всего рашистского, значит нужно убрать из школьной программы и периодическую систему Менделеева.
Ответ дляLvivLady
Якби Україна проголосувала за Чорновола свого часу, ми б давно були в ЄС і НАТО! А що замість? Ріками текли прокльони в бік Галичини! Як нас називали?? Правильно, бєндєровци, нацисти, есесівці Галичини!
Тому нема чому дивуватись рашці! З 2014 року мене як тільки не обзивали тут на форумі за мою громадянську позицію!
А тепер вийшло ´їжте не обляпайтесь´!
Я из Харькова, но с вами полностью согласна
Ответ дляvikka-vs
Тільки в пострадянських країнах вона називається Менделєєва. Насправді, та система, яка є в сучасному світі, має мало спільного з першопочатковою таблицею (!) Менделєєва
Ответ дляМариш_ка
Ось такі тварі і несуть руzzкій мір! Їх не вилікує ні насилля, ні бомби з ракетами!
Я у Львові відповідаю на звернення рашистською ´I don´t speak fascist barking´ (я не розмовляю фашистським гавкотом)
Ответ дляTATATA1973
Всі країни в кредитах, навіть США. Немає чого тут голову морочити. До війни це відношення не має. А має якраз ступінь мотивації армії і її озброєння.
Кто этот великий кредитор?)
Вот когда ответите на этот вопрос, тогда и поймёте много. А сейчас что говорить- надо деньги на ракеты и на армию. На ракеты и на армию. Иного у нас выхода нет уже
Ответ дляЕленка14
Ломоносов тоже был очень крутым. А немцев за их эксперементы в концлагерях - надо отказаться от прорыва в медицине. Как ни мерзко звучит, но уже признано что эксперементы на людях дали прорыв в науке. Простите что я это привожу в пример, но это факт научный.
Нельзя запихнуть назад пасту зубную в тюбик. Понимаете это?
А по Менделееву, так я с окончания университета обнаружила что она изменилась. Менделееву не за таблицу, систему благодарность.
Вот почему мы ученых турков не унижаем, англичан или французов? Они ж тоже много беды наделали нам.
За партийно- партиотическое я не говорю. Но наука есть наука.
Ответ дляLvivLady
Вы удивитесь, но ни одна Европейская страна не одобрила б ваше поведение. У них четко прописано в их конституциях. И своим изречением вы нас ставите на уровень фашистов. Если мы окажемся в Европе каким то чудом, то первые вопросы будут к нашему отношению к другому языку, религии и расе. Нас просто заставят принять это как должное.
Ответ дляEllillд
І то що? Нащо ви привели всі ці фамілії? Ніхто нічого нікуди не запихує. Тільки не треба ставити ті пам´ятники та називати вулиці. Та й усього. Система періодичних елементів - то й потому. Ніхто не відокреслюється від винайденого.
Ответ дляЕленка14
Я вообще против названия улиц фамилиями! Квіткова, виноградна, сонячна. Все! И все счастливы!
Ответ дляЕленка14
То забуваємо Менделєєва і всі счастливі.
Менделеева?) он ничего общего с политикой не имеет) ничего!
Я улицы в Киеве не переименовываю и не голосую за отмыв денег из бюджета.
А хотите прикол- из чатов наших домов единицы голосовали за переименование именно на эту фамилию. Но выиграла она. Вопрос- кто голосовал, почему и зачем. Люди были возмущены, но им сказали, что это они захотели жить на этой улице с таким названием. Занавес.
Доброй ночи
Ответ дляEllillд
Доброй ночи
А чого ви до мене причепилися з тим Менделєєвим, та ще й кричите? Я вам вулицю перейменувала?
Якась дивна риторика, пішла мова про те, що прибрати якомога більше рузького миру з життя України. І завжди знайдеться хтось, хто починає за цю таблицю Менделєєва, яка вже давно не така, давно вже система (при ньому системи не було) над якою вже пропрацювало сотні а то ц тисячі великих вчених. І мусолять і мусолять його. До чого
? Жив собі дядько, дуже розумний, молодець. І що? Вам хтось пам´ять стирає? Поки що тільки тут, на форумі, зустрічаю заклики про ’отказаться от системи Менделеева’ у зневажливій формі від любителів рузького миру. Нащо ці всі фантазії, що би що?
Mrs.Ochmonek• 30 ноября 2022
Ответ дляvikka-vs
Можна просто не називати її так, як в рф, а так, як в усьому світі - періодична таблиця хімічних елементів)
Mrs.Ochmonek• 30 ноября 2022
Ответ дляTakamaka
Що ви маєте на увазі під більшістю? Бо це доволі широкий термін.
«На спеціальних виборчих дільницях в зоні проведення ООС на Донбасі, де голосували військовослужбовці, Володимир Зеленський з мінімальним відривом здобув перемогу у чинного президента Петра Порошенка.
У ЦВК повідомляють, що в голосуванні взяли участь 35 тисяч військових.
За підсумками другого туру виборів президента України 17,7 тис. підтримали Зеленського, а 17,4 тис. – Петра Порошенка. У процентному співвідношенні загальний результат Зеленського 50,4%, а Порошенка — 49,6%.»
Джерело UNIAN
Я відповідала пані, яка судячи з її кола спілкування вважає, що військові - мало не всі за Порошенка. Але як раз вибори і показали, що це не так. Про більшість як раз і мала на увазі, що ні 80, ні 70% серед військових чомусь не набралось за Порошенка. Цікаво чому ж, якщо з приводу армії, зброї, наказів - все було так правильно, з т.з. порохолюбів
Mrs.Ochmonek• 30 ноября 2022
Ответ дляМила 26
Последнее предложение вообще какой-то бред, не относящийся к теме разговора.
Речь о том, что ющенко окончательно армию уничтожил. Какая она была - другой вопрос. Но не стало никакой
Ви хоч би факти навели, як же саме Ющенко знищив армію, які накази і закони були, що сприяли знищенню, якщо це так?
І чому він тому в НАТО просився в 2008-му?
Ответ дляEllillд
Не розказуйте мені про Європу! Я знаю, що насамперед всі, хто перебуває там, повинні вчити державну мову! Ставлення до інших мов не дорівнює ставленню до мови вбивць і терористів!
І вже дуже добре знаю як офігівають поляки, коли наші ´какаяразніца´ втекли в одних тапках і далі зневажають українське!
Невиліковні чєлюсті до скону...
ku4eravaku4erava• 30 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Невиліковні чєлюсті до скону...
Нет и ещё раз нет, это если гражданство хочешь получить, а по визах можешь жить и не тужить,
Ответ дляNorthface
Дякую вам за вашу позицію . Знаю людей, ми їх поселяли в себе в перші місяці війни, так вона мені сказала, що розібралась , хто такі бендерівці, і як з захисників українського народу намагались робити злочинців. Ще одна переселенка з Харкова, яка жила 3 місяці безкоштовно в одній з квартир нашого будинку , повністю перейшла на українську. Вона повернулась в Харків, але ми з нею тримаємо зв’язок. Так от, в одній телефонній розмові вона видала: «Альона , а ти помітила, що я повністю перейшла на українську ? Мову катів навіть чути не хочу!». Її син , 16-річний хлопчина на українську перейшов ще коли був в нас, на Хмельниччині . Тому все буде , і справжню історію взнають люди, і те, як знищувалась корінна мова на територіях , де жили наші предки , де були осередки козацтва !!!
Ответ дляvikka-vs
Руссня ненавидит весь мир, пусть откажется от всего западного и пользуется только своим
Ответ дляаленка03
👍👍👍и знаете, я бывала на западной до войны, никогда не было ко мне негатива из-за того, что я из Харькова, а вот донецкие мне вечно жалуются, что к ним отношение неочень было на западной. Честно, скажу, я сама донецких после их предательства не люблю, не всех конечно, не хочу обобщать, но многих, и это не только мое мнение, мои знакомые из Николаева, Киева, Запорожья, тоже к донецким не очень. Вот так
Пусть в меня кидают тапки