Юпитерная• Изменено 29 ноября 2022

Літак, багаж

потрібно купити 2 білети – собі й дитині. чи можу я обрати різні опції: один квиток з ручним багажем на 10 кг, другий – без багажу, лише сумка? між цими білетами різниця у 2 рази.
2 сумки по 10 кг, боюся, буде мало. тож хочу докупити ще багаж на 20 кг окремо, тоді разом вийде 30 кг.
просто коли обираю одразу 2 особи, то автоматом дається однаковий тариф на обидва білети, і сума подвоюється. може можна купити 2 квитки окремо? чи тоді можуть бути складнощі при реєстрації? дитині 13
Apfel• 29 ноября 2022
Вибирайте тариф без багажу, а тоді при бронюванні додавайте скільки вам треба багажу
автор Юпитерная • 29 ноября 2022
Ответ дляApfel
спробувала. єдине, якщо я обираю 2 найдешевші квитки без багажу, а потім окремо додаю 10кг-сумку (ну і 20), то тоді на двох дозволяється на борт лише одна маленька ручна сумка.
але є варіант додатково обрати і 20, і 10 в багаж.
головне, ви підказали, що можна з цим ще гратися, велике дякую 🙏
прикинемо, скільки ваги приблизно треба, і бронюватиму