Капризуля• 29 ноября 2022

У лагері/таборі хто зараз є, яку їжу купуєте?

Чи є де приготувати? Чи їда безкоштовно. І країна будь ласка для уточнення. Думаємо куди їхати з подругою та дітьми. Своїх збережень мало.
сама себе прекрасная• 29 ноября 2022
Їжа
автор Капризуля • 29 ноября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Їжа
Не зрозуміла? Правопис, орфографія української не в цій темі будь ласка
сама себе прекрасная• 29 ноября 2022
Ответ дляКапризуля
Та я так, для збагачення словникового запасу.
всегдаДаДа• 29 ноября 2022
Ми були в Ірландії в таборі, готувати нема де, те, що давали довго не їстимеш. Діти тільки сухий рис і нанести на обід і вечерю щодня їли. Були там майже три тижні. Переселили в готель, тут годують, готувати теж не дозволяють. Спочатку більш- менш нормально, а потім на ту їжу вже дивитися не можемо. Полуфабрикати, все найдешевше, супи такі, що їх не можна їсти. І все по розкладу. Діти не встигають на обід, тому вранці пластівці і ввечері що-небудь, часто вибрати їстівне важко. Так що з їжею величезна проблема. В магазині докуповуємо продукти, але холодильника нема, то часто пропадає те, що відразу не з´їли.
неДоПриличий• 29 ноября 2022
Ответ дляКапризуля
Ну так ваша ’ їда ’ дуже ріже очі.

По темі: я в Німеччині. В кожному таборі своя кухня. Десь взагалі нічого їсти не можливо. Десь більш-менш нормально. Не вгадаєте.
Без грошей буде не зручно. Але жити можливо. Перші виплати я отримала через два місяці.
Не служанка• 29 ноября 2022
Ответ дляКапризуля
То вам на майбутнє, дуже груба помилка, коли так пишуть, то складається враження, шо ви якісь малограмотні цигани і відповідей буде мало.
Берегу и стерегу• 29 ноября 2022
Знайома 3 днвя назад повернулася до Польщі. Спочатку була в таборі на 2000 людей,зараз переселили до хостелу. В таборі їжа є, але готувати не має де,тіль и привозна. В хостелі привозять продукти,то готують самі. Варшава
автор Капризуля • 29 ноября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Дякую за відповідь.
Даха-сваха• 29 ноября 2022
Ответ дляНе служанка
Перечитайте те, що ви написали. Проаналізуйте свої помилки, а тоді інших циганами називайте.
Не служанка• 29 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Без помилок, тільки автозамінило що на шо.
Мания-Величия• 29 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Не шо,а що як на те пішло.Люди,да будьте вы добрее друг к другу.Начали говорить,писать по-украински,это уже большой шаг вперед.
Не служанка• 29 ноября 2022
До речі я права. За 50 хвилин лише 3 відповіді по суті.
Каяспер• 29 ноября 2022
Жили не в лагері,а на державній базі,Болгарія. Годували не смачно. Тиждень,2 дорослий ще може їсти,діти ні. Після 2-х місяців ми навіть не ходили в їдальню. Готували в номерах,кухні не було. Все за свій кошт.
автор Капризуля • 29 ноября 2022
Ответ дляНе служанка
Мяо мой мяо• 29 ноября 2022
Ответ дляКапризуля
Чому?
MaxNat• 29 ноября 2022
Возле Гамбурга лагерь в Германии говорят ужасный.
Marinka152• 29 ноября 2022
Якщо лише думаєте їхати,то до Польщі не раджу.Я в Польщі з березня. Живу за свій кошт,але працюю з нашими людьми , тому знаю ситуацію зсередини.Те ,що було на початку і те,що зараз - небо і земля ( в гірший бік). І вже офіційно відомо,що через три тижні частину за харчування і проживання потрібно буде оплачувати. Після нового року поступово все прийде до 100 відсоткової оплати. Чиновники якось це виправдовують звичайно,але по суті ситуація абсурдна.
Якщо люди їдуть з таким фінансовим станом,коли їх цікавить безоплатне харчування,то до Польщі точно не варто їхати.