Робот Вертер• 29 ноября 2022
ви пристаєте до чужих тварин? аби потіскати. а якщо до вашої собаки/кота?
а якщо до вашої тваринки чужі або малознайомі люди щось типу гладять, щось говорять..як ставитесь?
помітила за собою що не можу втриматись аби не потіскати будь яку доступну тваринку яка мені трапляється на шляху) навіть коли гуляють на вулиці з великими собаками без намордників, встановлюю зоровий контакт з собакою, починую усміхатись, вона вже теліпає хвостиком, і все..можна тіскати)))
Робот Вертер
• 29 ноября 2022
Ответ для3@йk@
Да я и не волнуюсь. Это моя собака. И все невоспитанные особы идут лесом.
Остановщица• 29 ноября 2022
Ответ длямегамоСГ
Держусь, никогда не лезу. Для меня животные, это что-то чужое личное. Обожаю их, тискала бы, но только смотрю. Если случается, что собака подбежит радостно виляя хвостом и уткнется в руку, поглажу)
Недавно шла и увидела 15 см мопсика с мальчиком, еле сдержалась. Такая няшка, ещё и потявкивать и рычать пытался, на мордочке улыбка
Робот Вертер
• 29 ноября 2022
Ответ дляebbi
Ставлюсь нормально.Маю французьку бульдожку.Коли просять погладити залюбки дозволяю.Мені приємно,що моя манюня людям подобається.Тим більше що вона обожнює людей.Всіх...Не розуміє,що люди бувають злі
але ж вона завжди із хозяйкою, не думає про те що її хтось скривдить, оскільки захисниця поруч))
СирОжино пирОжино• 04 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
ну якщо не реагує то я і не чіпаю.
Чужих дітей також тіскаєте, бо вони вам посміхнулись чи просто не дивляться з ненавистю?!
СирОжино пирОжино• 04 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
що неадекватного в тому що хтось вважає вашу тваринку миленькою і хоче погладити? коли мій песик був живий, багато хто підходив і гладив, я ніколи не думала що вони божевільні якісь
Ви просто не займались вихованням собаки). Це одне з основних правил - не реагувати на кожного зустрічного і не давати кожному зустрічному себе чіпати.
А якщо кожна собака буде на вас агресивно кидатись чи по-доброму, але всім корпусом і лапами, вам також гуд чи подобається лише ваш однобокий варіант- коли лише ви і кого хочеться, і як саме?!
СирОжино пирОжино• 04 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
ну така псина швидше за все не контактна, тому ніхто ломиться тіскати її не буде, не хвилюйтесь) я кажу про тих песиків які ідуть на контакт і самі підходять коли побачили що до них говорять
Собака і не повинна бути контактною з усіма зустрічними). Ви ЧУЖА людина.
Вона має бути контактною ЛИШЕ зі своїми власниками/сім’єю і ЗА БАЖАННЯМ з іншими собаками,
СирОжино пирОжино• 04 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
«Захисниця поруч»
Видно, що ви зовсім не розумієтесь на собаках. У них психологія бути захисником і їм важливо в хорошому розумінні служити. Собакам дуже важлива ієрархія в сім’ї, а не щоб їх захищали.
Тим, що ви з собаки робите домашнього кота ви тільки шкодите їй і ламаєте їй психіку. Подивіться хоча б освітні канали на тему собак і дресирування.
Робот Вертер
• 04 декабря 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
ні, не люблю дітей
Робот Вертер
• 04 декабря 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
да, вихованням не займалась. дякую за інформацію, буду знати! не перебільшуйте, ніхто ні на кого не кидається
Робот Вертер
• 04 декабря 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
хм..цікава у вас думка. отже більшість собак якісь ненормальні, якщо контактні, так виходить?