Кто пользуется,стоит ли его покупать? Увидела по акции, цена хорошая. Молоко использую ежедневно. Хотела купить впрок, так сказать. И где его хранить? Холодильник, комнатная температура или можно заморозить? Сделать ,так сказать, стратегический запас " навсякийслучай"))
frumoasa17• 30 ноября 2022
Ви ніколи не купляли ультрапастерізоване молоко?
Зберігається добре закрите від 1 до 25 градусів, відкрите треба у холодильнику вже.
Аноним Первый• 30 ноября 2022
Завжди купую по два ящика і ставлю в прохолодному місці. Йому не потрібний сильний холод чи спеціальні умови, смак як у звичайного.
Ответ дляfrumoasa17
Покупали,но не хранила,как планирую
Ответ дляtarveldy
А навіщо?
На всякий случай)))
Так,я покупаю обычное
frumoasa17• 30 ноября 2022
Ответ дляmalta.elena
Покупали,но не хранила,как планирую
Нічого з ним не буде і вдома, якщо дотримуватися температурного режиму, якщо сумніваєтесь, то можна у прохолодне місце.
Ось у мене 10 пачок до 09.02.23, але воно швидше закінчиться, ніж його термін))
Ответ дляRetu
А молоко вредное ж само по себе
Давайте не будем
frumoasa17• 30 ноября 2022
Ответ дляRetu
А молоко вредное ж само по себе
Якщо немає алергії на білок та непереносимості лактози, то не шкідливе.
frumoasa17• 30 ноября 2022
Ответ дляRetu
Там гормоны
У м´ясі теж гормони. Все що промислове, все нібито гидота, але вживаємо, це тільки у свій дім переїхати, ось там і буде без гормонів, нітратів, пестицидів, тощо
Настюлечка• 30 ноября 2022
Ответ дляRetu
Там гормоны
Год не пью молоко, отказалась, в кофе добавляла, как же я удивилась когда у меня прошла аллергия на коже, я не аллергик, всегда пила
Ещё смотрела передачу на ютуб старую, там про молоко было, в пакете все что хочешь, но только не молоко и детям теперь не покупаю его