Котя_люлю• сегодня в 15:24
Чим можна замінити панірувальні сухарі, якщо їх немає, а котлети вже треба робит
Шаманю второпях• сегодня в 15:26
Борошно, або смажити так як є. Мені смачніше без ніякої паніровки
Шотуткоїться?• сегодня в 15:28
Для панировки использую еще манную крупу. Иногда цельнозерновую муку.
На паровозе• сегодня в 15:28
Ответ дляНі грама
Зробіть без паніровки.
Мокрими руками сформуйте котлети і жарьте
Ніколи не роблю котлети в паніровці
Муууумие• сегодня в 15:33
Борошно
Марка
В ще смачно взяти кукурудзяні пластівці випадки, скалкою їх розказати і в цій паніровці смажити. Виходять шикарного кольору золотого і хрустка шкоринка як у нагетсів KFS
Марка
Королева краси• сегодня в 15:40
Підсушіть хліб в духовці чи на сковорідці і перемеліть в сухарі.
Крию матом страшно• сегодня в 15:42
В муке обваляйте. Или, как советуют, сделайте сухари из хлеба и измельчите.
Мольфарочка• сегодня в 15:59
Ответ дляКрию матом страшно
А чим сухарі молоти? Це хіба що кавомолкою, вона мало у кого є
Крию матом страшно• сегодня в 16:20
Ответ дляМольфарочка
Мелкие сухари сделать и качалкой для теста раздавить и размять в крошку.