Луноходик_Ик• 30 ноября 2022
Павербанк ,підскажіть, будь ласка
Дівчата ,я в цьому ні бум-бум
Купила павербанк ,а його тепер треба розряджати повністю ,а потім зарядити?
Чи я застрягла у минулому ?))
Светка-пипетка• 30 ноября 2022
не треба зараз такого ,але не бажано в 0 розряджати і залишати на зарядці на ніч
Покорительная• 30 ноября 2022
Нет конечно, а вдруг дождётесь чтобы разрядился и как раз свет отключат
Светка-пипетка• 30 ноября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Тобто його можна зараз дозарядити до 100% і все ?
Наразі 75%)
так ,я завжди підзаряджаю коли світло вмикають .Байдуже 85 чи 50 процентів
Луноходик_Ик
• 30 ноября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую!)
Я все ж в минулому, думала ,якщо розрядити повністю ,потім зарядити ,то розгоню батарею та краще будет працювати )
Ответ дляЛуноходик_Ик
Дякую!)
У Вас дійсно трохи застаріла інфо. В паверів Ксіомі взагалі є глюк, якщо розрядити в нуль, може й не включитись потім. Тож підзаряжайте коли є світло і необхідність.
Шиворот Навыворот• 30 ноября 2022
Ответ дляOl-a
Мабуть всеж таки краще повністю розрядити, а потім заряджати. Сама шукаю інформацію, так пишуть.
Луноходик_Ик
• 30 ноября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну от і так пишуть
Шиворот Навыворот• 30 ноября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну от і так пишуть
Я теж сижу з новим, зараджений на половину. І думаю, що з ним робити))
Луноходик_Ик
• 30 ноября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Ось ще
Поставила на зарядку))
Ефект пам´яті )
Поставила на зарядку))
Ефект пам´яті )
Шиворот Навыворот• 30 ноября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ось ще
Поставила на зарядку))
Ефект пам´яті )
Поставила на зарядку))
Ефект пам´яті )
Поставлю і я, якраз світло дали)). Дякую!
Луноходик_Ик
• 30 ноября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Не має за що)
У нас теж світло дали)
Бывшая блондинка• 30 ноября 2022
Не нужно разряжать. Литий- не имеет памяти. Держать заряженным где-то на 2/3- почти на полном заряде.
Не часто им пользоваться, так как он даёт пульсацией ток и губит мобилки со временем. Родные зарядные устройства от мобилок дают заряд плавно и аккуратно. Использовать как крайнюю необходимость.