Ms. Android• 01 декабря 2022
Для чого її так одягають?
Невже інша довжина спідниці може виглядати ще гірше?
Може хтось розуміється на фігурах, стилях і т.п. чому раз за разом стилісти роблять такий вибір?
Щодо другого фото. Це задум такий чи огріх кравчині?
Ms. Android
• 01 декабря 2022
Дівчата, давайте усі висловлювання, ті що під грифом свобода слова - у окремій темі.
Ця тема не політична.
@ альонка@• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Ось фото у довгій. Немає там широченних стегон і довжина хороша
Ще й світлий колір
Ніхто не дасть 50-52 розмір
Ще й світлий колір
Ніхто не дасть 50-52 розмір
Та ні ви що,я була 50-52 після родів,то 2 Лєни потрібно)))
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Можна було й штани, судячи з фото, але чомусь обирають спідниці, ще й таку дивну довжину. Ні туди, ні сюди.
Можливо довшу тоді? Якщо коротша не пасує.
Судя по тому, что в штанах только крон принцесса Маргарет и Софи, то по дресс коду, тем кто без титула надо юбку. На этой конкретной встрече.
Бабулька• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Ця тема не політична.
Як же ? Все, що стосується перших особ - це політика !
Але тему зранку видалять. Не на часі лучезарних обговорювати
Красавица писяная• 01 декабря 2022
На мій смак вона гарно одягнута, подивитися на інших леді на фото так взагалі ікона стилю. Перша сторінка в темі треш, матрьошки чого не спим?
@ альонка@• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Ця тема не політична.
Оце вже не вийде, скриньку Пандори відкрито...
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Мені здається тут справа не в подобається.
Тут щось інше.
От якби був з нею якийсь марафон,чесно я б задала це питання. Чому вона обирає такі дивні речі. Або слухає людину, що обирає такі дивні речі.
Щосправда сумніваюся, що відповідь була б прямою
Тут щось інше.
Вонаколись відповідала, підтримує українських дизайнерів, навіть початківців, а українські сучасні дизайнери то не Шанель, далеко не Шанель.
Бабулька• 01 декабря 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Ну Наконец-то)))) я уже переживать стала ) це не ви про лучезарність писали ?
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Ще й світлий колір
Ніхто не дасть 50-52 розмір
Ще й світлий колір
Ніхто не дасть 50-52 розмір
Старое фото, 3 года прошло.
Отвечаю всем• 01 декабря 2022
А мені подобаються її образи . І ті хто пишуть що там їсть чи ще щось про розмір. Кожна людина може мати розмір який бажає а не втискатися у чиєсь бачення прекрасного .
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Вам скинути фото розміру 50-52?Ще й враховуючи зріст першої леді? Де 52?
Это тоже 3.5 года назад. Зеленский в два раза худее, чем сейчас в телевизоре )))
Красавица писяная• 01 декабря 2022
Ответ дляБабулька
Покажи свої наряди модніца)) Подивимся що за модні критики зібралися в темі
Ms. Android
• 01 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Має ж бути стиліст, який б підправив ці всі витворимолодих дизайнерів.
Знайшла фото у штанах. Начебто краще, ніж у спідниці цієї типової довжини
Ms. Android
• 01 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Мені теж образи зі штаньми подобаються.
Бабулька• 01 декабря 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Я не публічна особа. Маю право на приватне життя) на ’ти’ ми здається не переходили.
Отвечаю всем• 01 декабря 2022
Реально там на фото всі крім неї одягнуті якось стрьомно, враховуючи статус та статки. У однієї рукава з кружавчиками. У їншої довжина сукні взагалі дивна для її віку та зросту. У ’ королеви’ біла сукня і якісь незрозумілі чоботи , потім оте ’ пестроє недоразуменіє ’ в полосочки ще й з торбою в руках, у фіолетовій блузі ще більш менш норм. І жіночка то в національному вбранні.
Просто нашу поставили невдало і все .
@ альонка@• 01 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Та не смішіть 50 розмір з її то ростом?Про 52 вообще мовчу.
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Можливо, на її смак така фіранка то красиво і не потребує підправок ))
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Я давность фото комментирую, она сейчас пошире стала, чем раньше, но 50 там нет. 48 я бы сказала, если бы не бедра, то 46.
@ альонка@• 01 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Ясно.
Бабулька• 01 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Согласна. Нужно фото с мужем! Тогда определим размер !
Схема сыра• 01 декабря 2022
думаю, что в этом случае длина юбки обусловлена протоколом, на фото у всех колени прикрыты. а ей в этом случае было бы лучше как раз до середины колена либо чуть выше. а пиджаки да, не очень удачно на нее шьют
маминаБубочка• 01 декабря 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Просто нашу поставили невдало і все .
В пёстром недоразумении королева Иордании Рания, на мой вкус она одета круче всех на этом фото. А хуже всех Камилла. Наша норм, 7 из 10.
Красавица писяная• 01 декабря 2022
Ответ дляБабулька
Показати нічого
Бабулька• 01 декабря 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Показати нічого
Звісно ! В мене і грошей на одяг від дизайнерів ( нехай навіть початківців і з України ) нема. І на особобистого стиліста. Останні витратила на паурбанки і LED лампи. Продовжуватимо дискусію ?
А_Шо_Такое• 01 декабря 2022
Бляяя, я думала речь о камиле 😅😅 она тоже несуразная огосподи)) на самом деле изначально думала что в теме решили обсудить жену Чарльза, поэтому вокруг даже не смотрела😅😅😅
Пьяная вишня• 01 декабря 2022
Ответ дляМатьЧасть
если я напишу, мое сообщение удалят)
тут дело не в матах, а в том, что из себя представляет чета зе.
А что из себя представляет чета пу не хотите рассказать?или чета ме-су- и прочих из-за поребриковых ...
Пьяная вишня• 01 декабря 2022
Ответ дляКоник-стрибунець
Свобода слова в самой независимой стране во всей красе
А вы из мордора все тут ошиваетесь парой?
Отвечаю всем• 01 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Посередині з салатовою полоскою вбрання, ну таке ....для прийому воно не годиться зовсім. Ще й з такою торбою у руках
Каміла завжди стрьомно вдягається. Але всі у туфлях , а вона у ночнушці і чорних чоботях