olga_mail• Изменено 01 декабря 2022

Чоловік використав і викинув. Хоче відібрати дітей

Я з дітьми за кордоном з березня.
Ми з Західної України. Восени чоловік поставив питання ребром - якщо не повернемось, подає на розвод.
В місті світло по 2-3 години на добу, відповідно опалення і води також немає.
Наша дитина має проблеми зі здоровям, хронічний бронхіт і я б хотіла тому ще тут перезимувати.
Недавно чоловік говорив з сином, перейшов на підвищений тон, тому що всі дітки в місті, а ми чомусь за кордоном.
А потім покликав мене. Я не хотіла розмовляти в той момент, щоб не чути криків.
І він сказав синові: "мама не вертається, і я змушений шукати собі нову сімю.
Передай мамі, що якщо до тижня не повернетесь, я подаю на розлучення".
Потім була гаряча переписка, сказав що я вкрала в нього дітей (хоч давав згоду на виїзд) і щоб терміново їх привезла.
У нас були напружені стосунки до війни.
Жили по сусідству з свекрухою, останні 2 роки не спілкувалась з нею взагалі, бо чоловік має сильний емоційний звязок з нею і вона цим користувалась.
Будучи за кордоном, я сказала, що більше не витримую так жити і відчувати себе третьою зайвою в сімї, і що хочу переїхати від його мами.
На що він відповів, що мені все не подобається - і його мама, і квартира, і те що він її любить (сидячи по 2 години майже щодня в неї замість того щоб з сімєю бути), і він і т.д.
Квартира його, жити нема де. Сказав що речі зібрався викидати мої.
Що мені робити?
Чи можливо зберегти ці стосунки? Почуття є, а жертвою бути не хочу.
Діти прописані в його квартирі, він буде добиватись щоб вони з ним залишались жити, в його хаті. Відчуваю, що в них буде повноцінна сімя-він, свекруха-жінка і наші діти.
Я без роботи через війну, через хворобу сина працювала тільки рік
ЯспАкойнаЯ• 01 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
Обычно фразы: ’ эмоционально и физически вкладываюсь в семью’ пишут либо домохозяйки либо работницы на минималках.
Нужно что бы вкладывались в семью оба, тогда нет чувства использованности, да и отношения получше ...партнёрские, а не вот это все, меня использовали.
Обожаю фразу: ’муж не разрешал ..’, вот сразу представляю бесправную рабыню.
Женщины и мужчины не могут быть партнерами. Хотя бы просто потому, что у них разные изначально наборы качеств и возможностей
АфродитаПетровна• 01 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Именно так . Хитрожопость . У мужа . 9 лет вешать лапшу автору на уши , что все вкладывает в бизнес , который вот-вот должен заработать ... Что касается семьи ... да , семья - это прекрасно , но мало-мальски вменяемая женщина в подобную лабуду не поверит . И как минимум потребует ( под тем или иным соусом ) переписать на нее 50% бизнеса ( ну , чтоб совместный - так совместный ) просто как гарантию . А тут ... или муж очень хитрожопый , или автор крайне недалёкая ...
Переписать? Ну нет. С каких делов? Деньги на бизнес дала мама мужа. Вы б дали деньги сыну и записали бы половину на невестку? Сомневаюсь
Помеха справа• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Чоловік був категорично проти щоб я працювала. Казав, що бізнес в нас спільний буде і дохід буде для нас. Ось так. Це моя робота була і підтримка
Ну вот все логично. В большей степени защищён человек который работает..ваша работа - это поддержка, вы ее сейчас не выполняете...
Не нужно смешивать семейные отношения и рабочие. Вот и всё.
Выбирайте другую работу, и когда будете самодостаточной может и отношения с мужем наладятся, а не вот это все...муж сказа то, муж сказал се..это просто было комфортно. Ну что же, в конце концов всем приходится выходить из зоны комфорта, так что устраивайтесь за границей и будете решать проблемы по мере их поступления
Playland• 01 декабря 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Вы не встречали таких мамаш?) Повезло. У меня такая свекровь. Но у нее для этого второй сын есть, славп богу))
чесно, ні

і що прикольно - усі, у кого мами були квочками - от реально квочками, виросли порядними сімянинами.
Наприклад, мій сусід, коли сидів на карусельці в оточенні нас однолітків, мама з балкону кричала - чи в попку не холодно
і зараз він взірцевий голова сімї та і так відповідальний
Конфиденциальность• 01 декабря 2022
Вы могли бы в лице свекрови обрести себе маму вторую. Но желания у Вас нет. Думаю, Вы в Германии. Поэтому обратно не хотите, потому что деньги зарабатывать в Украине было некогда из-за декретов, а в Германии и так дают. На будущее учтите, что через год-два программа закончится и нужно будет куда-то возвращаться, а возвращаться будет некуда. Вы же понимаете, что с такими детьми язык не выучить, чтобы себя и детей обеспечивать без пособий. Наши женщины умеют думать только в краткосрочной перспективе
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 01 декабря 2022
Ответ дляШвабристка
почему в холодное и темное жилье? к чему эти домыслы? вы верите, что в Львовской области по 2 часа дают свет? вранье все это.
Ага. Брехня. Як же. Ось зараз знов сирени і тривога. Чи може ви провидиця? Можете сказати, як воно там за тиждень буде чи навіть завтра? Нащо, ну от нащо ризикувати дітьми і створювати собі проблеми? Бо чоловік так захотів, а його бажання важливіші за все?
культУра• 01 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
У вас точно нема дітей, або ви емоційно і фізично в сім´ю не вкладаєтесь. Тому не судіть про те, в чому не розбираєтесь від слова зовсім
Ви не знаєте мене а я вас. Одже не треба. Я багато чого роблю ОКРІМ сім´ї та дітей і розумію що обід або чисті речі це просто обід та чисті речі - все це легко монетизувати а не придумувати що на цьому будується чийсь бізнес або кар´єра.
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляPlayland
вибачте, але ну не вірю про щоденні посиденьки в мами довгі і щоб вона хотіла отримати сина назад.
Не вірю.
Ну ходив до мами - а що в цьому поганого. І коли він встигає вести бізнес, коли годинами (с) в мами?
Погано те, що мама настроювала проти мене: не так догоджаю, погано до неї ставлюсь, гірша за проститутку (бо та нагуляється і буде доброю, а я....таких в світі немає), з хати виганяла (бо там мого нічого немає), та то дитина (про мене)-що тобі її слухати, жінка має у всьому слухати чоловіка (це закон. Хоч самій чоловік їсти готував) , та вона (про мене) гарна артистка, і т.д.
Я не витримала тих всіх принижень від свекрухи і перестала з нею спілкуватись
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Стоп. Автор не хоче повертатися, але хоче налагодити стосунки з чоловіком. Автор крихти мала на утримання, але не вважала за потрібне працювати. Жили небагато, але зараз вона говорить, що не готова покинути чоловіка з його бізнесом.
Вам не здається, що тут купа дивних невідповідностей?
Ну а все вкупі виглядає як бажання авторки ’и рыбку съесть, и на ... сесть’. Грубо, але абсолютно відповідає ситуації.
Я хочу повернутись в свою сімю з цим чоловіком, де ми одне ціле з ним, подалі від мами. І почати все з 0.
Весною а не зараз (тому що думаю про дітей, їм там зараз некомфортно)
Inci• 01 декабря 2022
Я б не їхала, ні світла ні тепла ні води, діти малі ще, і чоловік зі свекрухою будуть мозок композувати. Воно вам треба??
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляСтриптизерка
так треба було юридично оформлювати бізнес навпіл,а балаболити кожен може
Він на маму записав, з дарчею на себе. Бо частина грошей були зароблені до шлюбу. Перестраховував себе
Веселая моль• 01 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
я щось не бачу, що їй зараз є куди повертатися. ніхто її не чекає вдома.
чоловіку вона вже не потрібна.
він хоче змусити її привезти дітей.
культУра• 01 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
Переоценивают борщ и чистые носки, а с самореализацией наоборот проблемы. Быт это важно, но это имеет свою цену и не равно успешной карьере или бизнесу, которые намного сложнее. Исключение составляют только мамы, которые занимаются тяжелобольными детьми и реабилитируют их (ДЦП, РАС и т д) и то там нужно заработать уметь чтоб на реабилитацию деньги были.
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Чоловік з мамою дуже хитрі. Я казала на нас записати, якщо є довіра і я матиму впевненість, не погодився. Мотивував тим що я відношення до тих грошей не маю
Веселая моль• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
а ви не маєте?
Жынси_на_флиси• 01 декабря 2022
Ответ дляНа паровозе
зачем автору ехать домой? без воды и света, в дом мужа и его мамы, которые будут унижать автора. тут два варианта, или сидеть за границей с детьми, или привезти детей мужу и жить счастливо за границей самой.
Перестаньте писать бред, это в каком городе Украины нет света, тепла, воды? Достали уже (( Есть перебои, или вы вообще марсианка?
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
Вона залежна емоційно від нього.

До речі, Автор так і не відповіла, на які кошти живе зараз за кордоном
на соц. виплати. +підпрацьовую
Веселая моль• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
на соц. виплати. +підпрацьовую
і як виходить, більше, чим чоловік дає?
а де ви живете? соц житло, чи оренда?

чому вам нема куди піти вдома? є батьки, батьківській дім?
ПушАпница• 01 декабря 2022
не дочитала тему достатньо того що в з ЗУ і сидите там з березня , потреби не було іхати з ЗУ , а могли зараз виіхати коли почалися проблеми зі світлом , тепер шо буде те буде , самі просрали своі відносини
Жынси_на_флиси• 01 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
Дивна логіка повертатися у війну . З нормальною сім´єю нічого не станеться і вона все одно буде разом там, де краще всім
А как же мы здесь живём? Плакальщицы, блин...
Вся такая растыкая• 01 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Пусть подаёт заявление на развод. Сколько детям?
Допишу. Он не сделал Вам ничего, что Вы бы не позволили. Выходите из роли жертвы
Ще хто жертва незрозуміло
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Мені мама не потрібна була, я хотіла бути жінкою.
А те, що вона внушає синові, що жінка у всьому має слухатись чоловіка, думаю говорить про те, що їй так вигідно. Жінка слухає чоловіка, а чоловік (винний і вдячний син)-маму, яку боїться обідити
Пузата Хата• 01 декабря 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Це ваш вибір так жити
Баррикадница• 01 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Почему это не могут ? А брак - не партнерство ?
Губы_зубы• 01 декабря 2022
Всю тему не читала, вы приезжали домой хоть раз за этот период?
По сути, пришло время делать выбор.
А свет, вода, прилеты, свекровь - это просто то, чем вы пытаетесь себя оправдать. С его стороны могут быть такие же претензии.
Вы оба с мужем однозначно не правы, что впутываете детей в свои разборки и манипуляции.
На паровозе• 01 декабря 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
ну лично у меня есть, но все родственники и коллеги жалуются на постоянные отключения. если еще пару атак будет, с трудом починенная система будет еще в более печальном состоянии. пока жить-то можно, но что будет дальше - хз. хорошо еще тем, кто в частном доме, а в квартирах может быть совсем атас
Помеха справа• 01 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
Це добре, коли ви ніколи не відчували на собі аб´юзивних відносин. Тому ви не в темі, як і чому таке буває
Да, вы правы. Никогда не была и не буду ни при каких обстоятельствах. Но жертвы абьюзивных отношений почему-то так упивается этой ролью. Годами не могут из них выйти, детьми обвешиваются и не дай бог, работать.
Я знаю от чего так бывает, угнетают слабых и зависимых. Ну так становитесь сильными и независимыми ..
Веселая моль• 01 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
а свекруха могла отримати дочку - яка би не говорила в адресу невістки стільки гидоти.
але їй не треба дочка.
вона сина народила і ростила, щоб на старості дбав про неї, єдину, кохану. а не про якусь там жінку.
автор вірно пише, що в них вже сім’я з мамкою, їм тільки дітей не вистачає.
автор olga_mail • 01 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
і як виходить, більше, чим чоловік дає?
а де ви живете? соц житло, чи оренда?

В Німеччині суто на соціалці ми живемо вдвічі краще ніж вдома
Отчебучкина• 01 декабря 2022
ви гадаєте що ваші стосунки покращаться?