У кого як справи? Хто чим зайнятий?
stribyl_ok• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Дякую, ми свого вчора питались згвалтувати теж на прямий вхід, поки що ніяк.А Лямбду погуглю...
Ще Вага нахвалюють. Але у нас в будинку немає.
Проня_Прокопівна• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Дочка говорила, что в начале Трои 14 часов свет не отключали
У нас в 6 утра выключили, в 11.30 включили - конец Трои
Да! Я злая как черт - надо постирать, а я стирку запускать боюсь.
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляInna Medvetska
Після тривоги іду до вас на венігрет і Олів’є несу
я вже олів´є не пам´ятаю, коли їла
karpenko73• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Це нічого не змнює для нас. Кинжал ракета з великою дальністю та швидкостю. Якщо не помиляюсь то 13-14000 км на годину. ППО наше нічого не може зробити
так писали же, что это не гиперзвуковая
что лапти натрындели как всегда
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляnoree
Хто і де збирається? В мене шуба😉
дівчатка, ви неймовірні хвилювалочки. Прибігли в тривогу, рецепти обговорили, поїли...❤️❤️❤️ П.с. шубу обожнюю)))
Ответ дляGupa
Я в суботу вранці загрузила пралку, думаю, зараз увімкнуть і я швиденько запущу...увімкнули, через 25 хвилин вимкнули і кисло все до 6 вечора в пралці...
Я міркувала як мені прати (світло є, поряд критична інфр-ра, але після обстрілу не було довго). Єдине що придумала гріти воду(в мене газова плита), в теплій воді замочувати, потім на шв.пранні, або на программі полоскання+викручування прати.
frumoasa17• 01 декабря 2022
Ответ дляok1904
Добре,що за справами житейськими так запізнюватися.
З дитиною малювали, грали, дивилися мультики. Друге дитинство настало
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
я в районі Фестивального по Бальзака
Усьо, электричество кончилось. Я в конце Закревского
kirpichenko• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Меня сегодня с вами небыло,мы в типа укритие ходили.
Тоже єтого начиталась,єти кинжалы жопа полная.
Рюшка-Ринка• 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
я вже олів´є не пам´ятаю, коли їла
А чего так, якщо не секрет?
Я олів´є періодично просто в магазині готове купую - в сільпо непогане.
Inna Medvetska• 01 декабря 2022
Ответ дляil-mari
тобто , коли оптоволокно мережі, в них без світла є інет?
Так. Якщо у вас роктер до павербанка під’єднаний або безперебійника
Inna Medvetska• 01 декабря 2022
Ответ дляnoree
Хто і де збирається? В мене шуба😉
Можна в мене. Олів’є готово. Донька вже зняла пробу
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляРюшка-Ринка
А чего так, якщо не секрет?
Влітку салати зі свіжих овочів, а потім яйця подорожчали... але скоро зроблю, бо сезон). А Сільпо в нас немає