Nasta9019• 01 декабря 2022

Хвилювалочка

У кого як справи? Хто чим зайнятий?
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
Вітаємо!
А я тільки зняла курку зі сковорідки, вже затестила з ткемалі.
Тепер можна і кавусю😁
Я тепер їсти хочу

Gupa• 01 декабря 2022
Дівчата, цікавить Київ, може хто ’вивчив мат.часть’ і знає, в якого провайдера при відключеному світлі працює інтернет.У нашого акумулятора в будинку немає і не планують.Старлінк дорогий.Модем якогось мобільного?
coloritka• 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Добрий день приємній компанії)). Суп доварила, дитина зі школи прийшла - нагодувала. Все, можна хвилюватися)
Я поїхала забрала дитину з укриття
автор Nasta9019 • 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
🙏🙏🙏
Це нічого не змнює для нас. Кинжал ракета з великою дальністю та швидкостю. Якщо не помиляюсь то 13-14000 км на годину. ППО наше нічого не може зробити
ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
Вітаємо!
Тепер можна і кавусю😁
У меня афганское готовится на ужин , запах на всю квартиру ( рецепт моей бабушки , почему так называется не знаю )))
Gortenzi9• 01 декабря 2022
Ответ длячаревна
🛫 15:03 Мачулищи. Взлет 3-го МиГ-31К ВКС РФ с рег. номером RF-92333
.
Не паникуем, раньше времени!
А де ви дивитесь? Що за канал?
MarryV• 01 декабря 2022
Что то давно их самолеты на них же не падали. Непорядок.
автор Nasta9019 • 01 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Тільки хотіла спитати чому така назва))
Klodia• 01 декабря 2022
Ответ длячаревна
.
Не паникуем, раньше времени!

Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляMarryV
Вони і с...бались подалі, щоб наші не допомогли.До картопляників ближче відстань...
МариЧе• 01 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Мабуть спецій багато? Ням-ням)
Все готове для хвилювання, сідаємо моніторити інфопростір
Inna Medvetska• 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Клас! Я вчора вінегрет кришила
Я теж венігрет люблю з квасолею.
А донька не любить ніякий. Тому рідко готую. Для себе одної лінь
чаревна• 01 декабря 2022
Ответ дляGortenzi9
А де ви дивитесь? Що за канал?
Кинула в личку, чтоб русьня там не паслась
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
На ужин пюре, уже готово, и карасики пожарю. Вчера было тоже самое
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляInna Medvetska
Я теж венігрет люблю з квасолею.
В мене якраз із червоною квасолею))
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Кажуть, що третій злетів. Пішла поїм. Я коли хвилююся, то або їсти готую, або їм
Tatka Kiev• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
В мене холодильника на було неділю)
Пакети за вікном, їжі по мінімуму нічого не готовила
Хоча в мене газ
MarryV• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Так, але сила нашої думки також допомагала разом з їх тотальним головотяпством від´ємно злетіти.
il-mari• 01 декабря 2022
а я хворію вже 6 день, никак не вичухаюсь, дуже боюсь, що тепла не буде , поки не вилікуюсь..

ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Тільки хотіла спитати чому така назва))
Тушеный соус , тонко тонко нарезается картошка , морковка и лук,мясо обжаривается 5 минут укладывается затем на дно казана , и затем укладывается слой лука , морковки и картошки , и так повторяется 3-4 слоя . Мясо только на дне , если мясо не жирное, то добавляю чуток воды, каждый слой картошки солю и перчу . Ставится тушится до тех пор пака верхний слой картошки не будет готов,тушится под крышкой , после закипания на малюсеньком огне .
По рецепту идёт баранина, но у нас всегда брали говядину или свинину .
Inna Medvetska• 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
В мене якраз із червоною квасолею))
Після тривоги іду до вас на венігрет і Олів’є несу
МариЧе• 01 декабря 2022
Ответ дляBrita
Феном, чайником, бойлером, мультиваркой, утюгом и т.д тоже не пользуетесь?))
Я - так, не користуюся
ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
Мабуть спецій багато? Ням-ням)
Нет только перец чёрные молотый и соль .этому рецепту очень много лет .
MarryV• 01 декабря 2022
❗️Вильоти літаків і маршрути МіГів з аеродромів білорусі до російської території - це не тільки перевірка і зчитування нашої реакції, а також спроба змінити певні речі в наших заходах оборони повітря.

Також це, не виключено, може бути підготовкою до застосування російської авіації, що базується у білорусі, для ударів, які вона намагається не наносити зі своєї території. Не виключено, що в майбутньому можуть бити з території Брянської області, – повідомляє військовий експерт Андрій Коваленко
Vikolette• 01 декабря 2022
Давайте краще про Євробачення, ось цей скрипаль потрапив у національний відбір)

Такий він крутий! Буду вболівати за нього)
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
Мммм, карасики...можна до вас на вечерю?
Сьогодні Миколая по старому стилю...
Kirkaaa83• 01 декабря 2022
Пол ночи убирала, стирала, купалась) Утром успела сделать завтрак и чай и снова нет света…
автор Nasta9019 • 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
Не всі господині. У мене будуть макарони і мясо, і то тільки підігріти треба. Немає сил готувати щось. Цілий день лежу та запароморочення. Дві вагітності, відбігала на ногах, нічого не було, а третя добиває((
ok1904• 01 декабря 2022
Ответ дляil-mari
Додайте вітамін С, кальцій. Добре було б ферментовані напої повживати . Поправляйтеся
автор Nasta9019 • 01 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
А у пропорціях можна та спеції які потрібні?