У кого як справи? Хто чим зайнятий?
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляМариЧе
Вітаємо
!
А я тільки зняла курку зі сковорідки, вже затестила з ткемалі.
Тепер можна і кавусю😁
! А я тільки зняла курку зі сковорідки, вже затестила з ткемалі.
Тепер можна і кавусю😁
Я тепер їсти хочу
Inna Medvetska• 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Клас! Я вчора вінегрет кришила
Я теж венігрет люблю з квасолею.
А донька не любить ніякий. Тому рідко готую. Для себе одної лінь
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
На ужин пюре, уже готово, и карасики пожарю. Вчера было тоже самое
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Ответ дляInna Medvetska
Я теж венігрет люблю з квасолею.
В мене якраз із червоною квасолею))
Kvitkaliliia• 01 декабря 2022
Кажуть, що третій злетів. Пішла поїм. Я коли хвилююся, то або їсти готую, або їм
Tatka Kiev• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
В мене холодильника на було неділю)
Пакети за вікном, їжі по мінімуму нічого не готовила
Хоча в мене газ
Ответ дляNasta9019
Тільки хотіла спитати чому така назва))
Тушеный соус , тонко тонко нарезается картошка , морковка и лук,мясо обжаривается 5 минут укладывается затем на дно казана , и затем укладывается слой лука , морковки и картошки , и так повторяется 3-4 слоя . Мясо только на дне , если мясо не жирное, то добавляю чуток воды, каждый слой картошки солю и перчу . Ставится тушится до тех пор пака верхний слой картошки не будет готов,тушится под крышкой , после закипания на малюсеньком огне .
По рецепту идёт баранина, но у нас всегда брали говядину или свинину .
Inna Medvetska• 01 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
В мене якраз із червоною квасолею))
Після тривоги іду до вас на венігрет і Олів’є несу
❗️Вильоти літаків і маршрути МіГів з аеродромів білорусі до російської території - це не тільки перевірка і зчитування нашої реакції, а також спроба змінити певні речі в наших заходах оборони повітря.
Також це, не виключено, може бути підготовкою до застосування російської авіації, що базується у білорусі, для ударів, які вона намагається не наносити зі своєї території. Не виключено, що в майбутньому можуть бити з території Брянської області, – повідомляє військовий експерт Андрій Коваленко
Ответ дляЛеди на мопеде
Все такие хозяйки, шо я аж стыдаюсь
Не всі господині. У мене будуть макарони і мясо, і то тільки підігріти треба. Немає сил готувати щось. Цілий день лежу та запароморочення. Дві вагітності, відбігала на ногах, нічого не було, а третя добиває((
Ответ дляЛЮБА
А у пропорціях можна та спеції які потрібні?