Nasta9019• 01 декабря 2022

Хвилювалочка

У кого як справи? Хто чим зайнятий?
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Мммм, карасики...можна до вас на вечерю?
Сьогодні Миколая по старому стилю...
Можно! Свекор всю осень по рыбалкам ездил, так что нас снабдили))

il-mari• 01 декабря 2022
Ответ дляok1904
Додайте вітамін С, кальцій. Добре було б ферментовані напої повживати . Поправляйтеся
та вже додала, що тільки можна, а покращання нема, дякую!
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Не всі господині. У мене будуть макарони і мясо, і то тільки підігріти треба. Немає сил готувати щось. Цілий день лежу та запароморочення. Дві вагітності, відбігала на ногах, нічого не було, а третя добиває((
Ви справжня мама героїня, незайвсе буде добре!!! І легко!!!
ok1904• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Сьогодні Миколая по старому стилю...
Хіба вже Миколая? Наче 2 тижні різниці. Андрея?
il-mari• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Сьогодні Миколая по старому стилю...
хіба сьогодні, а не шостого?
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Ответ дляil-mari
хіба сьогодні, а не шостого?
И я вроде за 6 читала
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
а що до карасиків?
ok1904• 01 декабря 2022
Ответ дляil-mari
Треба загальнозміцнююче, ха день не лікується, щоб пройшов час.
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляil-mari
хіба сьогодні, а не шостого?
Да, це в мене щось з головою!!!
Попалили, я на карасиків напросилась...і облом....

MarryV• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
И я вроде за 6 читала
Так, 6 грудня
il-mari• 01 декабря 2022
Ответ дляok1904
та зрозуміло..
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Розумію що в мене вже деформація свідомості, психую на те шо є світло, їсти наготувала, другий раз воду нагріла дивлюсь на пралку і комп і не розумію є сенс включати
Дочка говорила, что в начале Трои 14 часов свет не отключали
У нас в 6 утра выключили, в 11.30 включили - конец Трои
ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
А у пропорціях можна та спеції які потрібні?
Знаете пропорций у меня точных нет , ну вот сейчас примерно с 500 гр мяса , примерно 1 кг картошки , 1 большая морковь и луковица .
У меня нож который тонкими слайсами режет , все овощи тонко нарезала .мясо как вы любите .
Соль и перец по вкусу , воды может пол стакана добавила , может меньше . Есть свет , то на 2 часа поставила тушиться в мультиварку .
Gortenzi9• 01 декабря 2022
Ответ длячаревна
Кинула в личку, чтоб русьня там не паслась
Дуже дякую!!
автор Nasta9019 • 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Дякую))
МариЧе• 01 декабря 2022
Ответ дляKirkaaa83
Пол ночи убирала, стирала, купалась) Утром успела сделать завтрак и чай и снова нет света…
А в нас світло дали вчора вдень на три години і мені не вистачило 15 хвилин на прання. Включили о другій ночи, встала, пішла віджимати/розвішувати. Сьогодні як побита, весь день спати хочу
KaterionOK• 01 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Тушеный соус , тонко тонко нарезается картошка , морковка и лук,мясо обжаривается 5 минут укладывается затем на дно казана , и затем укладывается слой лука , морковки и картошки , и так повторяется 3-4 слоя . Мясо только на дне , если мясо не жирное, то добавляю чуток воды, каждый слой картошки солю и перчу . Ставится тушится до тех пор пака верхний слой картошки не будет готов,тушится под крышкой , после закипания на малюсеньком огне .
По рецепту идёт баранина, но у нас всегда брали говядину или свинину .
ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Вот нашла фото
Леди на мопеде• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
а що до карасиків?
Пюре, квашенные капуста, огурцы, помидоры . Все домашнее. Может салат из пекинки сделаю, если она не испортилась, тк давно лежит

автор Nasta9019 • 01 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Спробую.
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Я в суботу вранці загрузила пралку, думаю, зараз увімкнуть і я швиденько запущу...увімкнули, через 25 хвилин вимкнули і кисло все до 6 вечора в пралці...
uma• 01 декабря 2022
Ответ дляTatka Kiev
А ще ми купили новий холодильник
Бо старий згорів коли довго не було світла
Задоволена як слон)
Я решила, что если мой сгорит, то притащу с дачи. Новый куплю только после победы, с такими отключениями ему жизнь сильно сократят со старта.
чаревна• 01 декабря 2022
У нас отбой!
ЛЮБА• 01 декабря 2022
Ответ дляNasta9019
Спробую.
Затем надо перевернуть на блюдо , вот как на фото , сока бывает оооочень много , хотя жидкости добавляю очень мало.так что переворачивать осторожно надо .
stribyl_ok• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
Дівчата, цікавить Київ, може хто ’вивчив мат.часть’ і знає, в якого провайдера при відключеному світлі працює інтернет.У нашого акумулятора в будинку немає і не планують.Старлінк дорогий.Модем якогось мобільного?
Той, хто тягне оптиволокно. Але його не скрізь можна прокласти. Наприклад Лямбда у нас. Вартість проведення 600 грн.
Дізнавайтесь у себе в будинку у сусідів.
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляuma
В нас новий, після ремонту і переїзду, три роки...чоловіку мозги десертною ложкою виїдала, щоб купив захист.три тижні чекали в черзі...але захист від перепадів
МариЧе• 01 декабря 2022
Ответ дляGupa
І я також, три тижні назад останній раз включала.І посудомийку.... перу лише два рази.капець, бодай вони голодні, немиті, смердючі і без краплі води після бодуна жили б!!!
Alice_Sherman• 01 декабря 2022
Ответ дляFresh
капец, я не користуюсь духовкою бо просять економити.
А сэкономленное куда денут , если ’подстанции разбиты’ и до украинского потребителя электричество не доходит?

*
fifnfy• 01 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
А нужно какойто соус добавлять?
Gupa• 01 декабря 2022
Ответ дляstribyl_ok
Дякую, ми свого вчора питались згвалтувати теж на прямий вхід, поки що ніяк.А Лямбду погуглю...