Радость моя• 01 декабря 2022

Какого числа вы будете праздновать Рождество

И другие зимние праздники,Новый год, Крещение
{СоJIнТсЕ}• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Да не було такого ніколи. Різдво було 7 січня, а Новий Рік 14 січня. Може зараз фейк який пустили, щоб обґрунтувати перехід.
Різдво і зараз 25 грудня в нас. Але православна церква використовує юліанський календар!
Через 80 років Різдво буде 8 січня вже.
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Зрозуміли?
П´ята тема сьогодні, закривайте.
Так ,що дуже багато різних думок і я не одинока.Я тут не сиджу і тем не читаю
aroma.co.ua• 01 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Нам Рождество вон по новостям предлагают перенести на 25 декабря но мы не католики вообще то
Ви дуже здивуєтеся, але кацапські православні, до яких ви напевно теж відноситеся, у досовєцькі часи Різдво святкували, як і увесь цивілізований світ, 25-го грудня. А потім прийшов совок і всі чомусь вирішили, що користуватися новим григоріанським календарем неканонічнєнько, треба по старому юліанському. Ну тоді і Новий рік святкуйте 14 січня, чого ж ви різдвяний піст переривайте неканонічними гуляннями 1-го січня?
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Как не имеет? Если 19 числа вода вся крещенская откуда бы ты ее не набрал она будет в бутылке стоять вечно и не испортиться даже
Я про це питала
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Нижче є опрос.
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Заспокійтеся, жіночка. Я не святкую Різдво взагалі, а в християнство не вірю, мені язичницьке ближче. Тому святкую коляду, народження нового сонця в грудні, в день, коли світ перемагає темряву. Тому ваші волання мимо.
Мені до спини ваші чи ще чиї переконання, але логіки у тих, хто живе за новим календарем, а пару свят святкує за старим, взагалі - нуль.
Та це Ви заспокойтеся. Тим більше не розумію Вашої настирливості в цій темі. До спини переконання інших - гоу пільнувати свої і не лізти в те, що до спини
ПушАпница• 01 декабря 2022
Ответ дляАгатаХристя
Им коран не велит
В мусульман свята в березні, і рік новий також
СпайдерВумен• 01 декабря 2022
Ответ дляaroma.co.ua
Ну вот у меня в голове никогда не укладывалось Почему с начала Новый год (если пост ещё) а потом Рождество
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Прошу закрити тему,бо не для сварки вона
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Шкода, що замість логіки,ви на свідків Єгови посилаєтесь. Хоча, ’кому і кобила нєвєста’
Так-так, авжеж, Ви вже писали, що Вам байдуже. Тому не ’ мєтайтє бісер’, насолоджуйтеся своєю унікальністю)
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Стоп ,дякую всім прошу не писати
ПушАпница• 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
25 декабря и православные отмечают.
7 января это совдепия и русня отмечает.
При чому тут русня , ми все життя 7 святкували і наші діди і прадіди, північ України
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Адміністрація, закрийте Будь ласка.
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Що?
Смешно вас читать.
Что смешного?
Многие верующие считают, что в эту ночь вся вода становится особенной.
Вы не замечали раньше?
{СоJIнТсЕ}• 01 декабря 2022
Ответ дляaroma.co.ua
Хто всі? Як раз совок і перейшов. А церква ні.
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляПушАпница
А ми схід, і завжди 25, і діди, і прадіди, і прапрадіди, що з того?
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Тому що Новий рік це світське свято і його святкують за календарем, прийнятим в країні. А в православній церкві (в більшості єпархій) використовують юліанський календар. Який відстає від григоріанського. Релігійні свята святкуються за церковними канонами, яка дивина.
А що змушує попів, окрім упертості, і далі жити по старому календарю? Календарю, якій не відповідає астрономічному циклу.
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Что смешного?
Вы не замечали раньше?
Верующие, вы верующая?
Ходите в церковь как часто?
СпайдерВумен• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Что смешного?
Вы не замечали раньше?
Вода действительно особенная !я просто не понимаю если мы будем праздновать 25 Рождество пропустим 7 ,то 19 крещения не наступит?
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Что смешного?
Вы не замечали раньше?
Вода особлива ,свята
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Не витримала напишу,вода свята теперь буде по наказу
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Верующие, вы верующая?
Ходите в церковь как часто?
Я не верующая.
Но мне это не мешает уважать верующих.
Ангел-предохранитель• 01 декабря 2022
7 січня. Тільки так !
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
По наказу Президента України.
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Ого! Оце вас правда тригернула. Ви реально не знали, чому різні дати святкування? Нічого, не страшно, вчитися ніколи не пізно.
СпайдерВумен• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Ну хорошо, а как садиться за новогодний стол 31 и ничего не есть ведь пост а Рождество 7 так нормально?
Гарачый Шыкалад• 01 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Так, купання ’голяка’ в ополонці не має відношення до Бога.
Я православна, за усіма традиціями. І святкуємо всі свята за нашим календарем. Але думаю, що через певну кількість років наші діти вже будуть святкувати так, як і всі решта країни. Але я з тих, хто не буде рвати сорочку на грудях і доводити свою правоту. Бо я хоч і ходжу до церкви, та все ж переконана, що Бог - це в першу чергу любов. До всіх і кожного. Незалежно від того, коли ти святкуєш Різдво, чи ходиш освячувати паску, малюєш писанки, освячуєш гілля верби, купатись на Водохреща і т.п. Бо більшість цих дійств - це просто наші традиції, які походять ще з язичництва і не мають відношення до Бога.
{СоJIнТсЕ}• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Думаю, перейдуть.
Але ж поки не перейшли. А Різдво це саме релігійне свято.
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
В чому унікальність? В елементарних знаннях. А ще я знаю, що земля має форму кулі, це теж унікальність?
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Если вы поститесь празднуйте на здоровье рождество 25. И еште вдоволь 31 в ночь.
А кто-то будет делать по другому. Как ему лучше.