Радость моя• 01 декабря 2022
Какого числа вы будете праздновать Рождество
И другие зимние праздники,Новый год, Крещение
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Греко-католичка, Львів, 7 січня Різдво. Баба та прабаба теж так святкували. Традиції є традиції, що б там не розповідали
Поддерживаю. Как можно изменить традиции семьи каким-то там приказом.
Муроводчица• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Православні крім совка теж 25.12 святкують.
Греки святкують сьомого, не вигадуйте.
Гарачый Шыкалад• 01 декабря 2022
Ответ дляКрасота неземная
В Болгарии дело было так.
Вначале 7 января,потом-как у нас сейчас-2 Рождества-2 выходных официальных-25 и 7.
Люди промолчали.
А затем сделали официально 25 декабря.
А 7/01-обычный день.
Но люди остались теми же,что и были...
Надоели эти наезды.
Оставьте хоть веру в покое.
Люди промолчали.
А затем сделали официально 25 декабря.
А 7/01-обычный день.
Но люди остались теми же,что и были...
Надоели эти наезды.
Оставьте хоть веру в покое.
Думаю, що у нас все так само з часом буде.
По темі, моя парафія Різдво святкує 7 січня. Моя сім´я поки також. Хоч 25 я також як свято проводжу, але без гостей і т.п.
Пьера Безухова• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
З якого часу?
До 1929 року завжди так було. Потім нам нав´язали чуже придумане 7 січня. Звісно за багато років люди звикли до цієї їхньої дати. Зараз ми повертаємось до нашого, до рідного 25 грудня , як було споконвіку у наших предків
Дюймовочка• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
А чому народження Христа прив´язали до Нового року? Ревним християнам нічого не заважає не святкувати це свято.
Ну ви даєте. Завжди літочислення рахували від Різдва Христового.
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
А вообще тут есть мусульмане? Какие у вас новогодние праздники?
Муроводчица• 01 декабря 2022
Я взагалі не розумію, чому ми маємо рівнятися до католиків? Лише на православну Пасху сходить священий вогонь, а не на католицьку.
І до чого тут совки, які взагалі були атеїстами і жодних релігійних свят офіційно не святкували.
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Потому что наш бюджет пополняется с их помощи. На половину как минимум.
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляПьера Безухова
Це неправда. Мій дідо, дуже віруюча людина, свого часу засланий до Сибіру, все святкував 7 січня. Баба моєї куми, якій 97 років , все святкувала 7 січня. І це Львів. І
Мама фифти цента• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Греки святкують сьомого, не вигадуйте.
Грецька церков використовує Новоюліаньский календар і не може бути у них Різдво 7 січня.
Муроводчица• 01 декабря 2022
Ответ дляПьера Безухова
Да не було такого ніколи. Різдво було 7 січня, а Новий Рік 14 січня. Може зараз фейк який пустили, щоб обґрунтувати перехід.
АгатаХристя• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Им коран не велит
Муроводчица• 01 декабря 2022
Ответ дляМама фифти цента
Може. Моя подруга греко-католичка святкувала Різдво сьомого.
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляМама фифти цента
Ні, греко-католицька церква св. Михайла у Львові, де я вінчалась та хрестила дітей завжди проводить Різдвяну службу 7 січня.
Мама фифти цента• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Причому тут направлення Греко-католиків то православної церкви Греції?
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляАгатаХристя
Им коран не велит
Праздновать нг праздники?
Радость моя
• 01 декабря 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
То я розумію, коли в церкві, куда Ви ходите, буде - тоді й підете. Після служби- Святвечір. У Вашому приході коли?
Нічого не знаю,цікаво що хто думає
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Нам Рождество вон по новостям предлагают перенести на 25 декабря но мы не католики вообще то
25 декабря и православные отмечают.
7 января это совдепия и русня отмечает.
Радость моя
• 01 декабря 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Різдво - 25, НР - 31, інші ніяк не святкую
давно відчувала, що потрібно 25 , а тепер все для цього є
А 7 що робите,зовсім ігноруєте
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
А ви за 450 років так в не засвоїли новий календар? Оце у вас глибокі традиції. У вас, припустимо, сьогодні яке число . Перше грудня? Чи все ще листопад?
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
25 декабря и православные отмечают.
7 января это совдепия и русня отмечает.
Так они ещё куча праздников отмечают.
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Интересует ваше мнение,по себе поняла ,я не готова к этим переносам дат.
Зачем вам мнение других?
25 декабря во всем мире рождество.
У вас хоть 1 апреля.
25 декабря во всем мире рождество.
У вас хоть 1 апреля.
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
25 декабря и православные отмечают.
7 января это совдепия и русня отмечает.
Нова методичка чи що?)))
Яка кому різниця хто і коли Різдво святкує, аби мир був.
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Начнем 25, католическое рождество и ещё у моего дедушку покойного ДР. Далее новый год и православное рождество. Потом старый новый год.
Самый больший размах ночь с 31 на 1.
Проводим старый год. Я обычно вспоминаю, что хорошего было за весь год, чего я достигла. И загадываю что-то на следующей год.
Так было у меня в детстве, так есть и сейчас, когда я уже взрослая.
Самый больший размах ночь с 31 на 1.
Капец, 25 у всех рождество, и католиков и православных.
Радость моя
• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Моя пра тоже святкували так,от я і задумалась.Якщо відміняють 7 не буде служби ,погонять на роботу.
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
К чему ваш сарказм?
Вам не нравится праздновать рождество 07? Флаг вам в руки и транспорант в коекуда. И празднуйте 25 на здоровье.
У нас в семье праздновали 07.01.
Да, это традиция моей семьи и ещё сотен тысяч.
У нас в семье праздновали 07.01.
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
А чого ж Ви років 10 тому так не горлали і не несли правду в люди? Потрібна була інфо підтримка? Святкуєте в грудні - на здоров´я, що Вам до інших?
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Мои родители, бабушка с дедушкой, наши знакомые праздновали православное всегда 07.01.
Совдеповское, а не православное.
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Так не свята перенесли. Календар змінили. Тут, як в анекдоті, або труси одягти, аби хрестик зняти. Або жити щодня за старим, юліанським, або за сучасним, григоріанським, то тоді і свята святкувати за календарем, по якому живете весь час.
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
При бажанні - усе буде. Мої свята -це мої, я вихід знайду. Мені не потрібні офіційні дозволи на святкування