Радость моя• 01 декабря 2022

Какого числа вы будете праздновать Рождество

И другие зимние праздники,Новый год, Крещение
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Греки святкують сьомого, не вигадуйте.
Да вы що?
Странно, живу в Греции и 25 все отмечают.
Гарачый Шыкалад• 01 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Да не було такого ніколи. Різдво було 7 січня, а Новий Рік 14 січня. Може зараз фейк який пустили, щоб обґрунтувати перехід.
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляПьера Безухова
До 1929 року завжди так було. Потім нам нав´язали чуже придумане 7 січня. Звісно за багато років люди звикли до цієї їхньої дати. Зараз ми повертаємось до нашого, до рідного 25 грудня , як було споконвіку у наших предків
Так у мене баба с 19 і святкували 7
Светка-пипетка• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Так не свята перенесли. Календар змінили. Тут, як в анекдоті, або труси одягти, аби хрестик зняти. Або жити щодня за старим, юліанським, або за сучасним, григоріанським, то тоді і свята святкувати за календарем, по якому живете весь час.
Ви мені свідків Єгови нагадуєте своє наполегливістю)))
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Совдеповское, а не православное.
Да, мои родители рождены в советском союзе. Это не изменится никогда.
Я уважаю своих родителей.
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
А чого ж Ви років 10 тому так не горлали і не несли правду в люди? Потрібна була інфо підтримка? Святкуєте в грудні - на здоров´я, що Вам до інших?
Заспокійтеся, жіночка. Я не святкую Різдво взагалі, а в християнство не вірю, мені язичницьке ближче. Тому святкую коляду, народження нового сонця в грудні, в день, коли світ перемагає темряву. Тому ваші волання мимо.
Мені до спини ваші чи ще чиї переконання, але логіки у тих, хто живе за новим календарем, а пару свят святкує за старим, взагалі - нуль.
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Не понимаю к чему недовольства кто когда празднует.
Тема звучит со знаком вопроса.
Недовольные, кто вам сказал, что у вас должны спрашивать когда праздновать?
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Зачем вам мнение других?
25 декабря во всем мире рождество.
У вас хоть 1 апреля.
А у моїх прадедів 7 і що мені той світ.
Навіщо мені притримуватися чужих традицій
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Шкода, що замість логіки,ви на свідків Єгови посилаєтесь. Хоча, ’кому і кобила нєвєста’
Рогнеда Карповна• 01 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Не во всех традициях есть логика.
Гарачый Шыкалад• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
А у моїх прадедів 7 і що мені той світ.
То святкуйте 7. Чому думаєте, що не зможете?
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Добре на Водохреще свята вода з´являється ,тепер буде по наказу в інший день.Нічого собі
{СоJIнТсЕ}• 01 декабря 2022
Ответ дляДюймовочка
А чому чи святкуєте все по старому стилю, а новий рік по новому? Це ж не правильно святкувати спочатку новий рік від Різдва Христового, а потім саме Різдво.
Тому що Новий рік це світське свято і його святкують за календарем, прийнятим в країні. А в православній церкві (в більшості єпархій) використовують юліанський календар. Який відстає від григоріанського. Релігійні свята святкуються за церковними канонами, яка дивина.
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
При бажанні - усе буде. Мої свята -це мої, я вихід знайду. Мені не потрібні офіційні дозволи на святкування
Це зрозуміло,але в мене таке відчуття як колись при совку,що на Пасху на роботу гнали.Щоб не святкували

Людина хоче в свято бути з сім´єю
Пффф 100%• 01 декабря 2022
Все, как обычно, 31 и 7.
Гарачый Шыкалад• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
А як вона з´являється? Отець в церкві освячує. Чи ви про цю традицію в ополонці купатись? Так вона до церкви і тим більше до Бога відношення зовсім не має.
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Я писала ,служби не буде,на роботу погонять.До церкви не зможу піти.
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
А у моїх прадедів 7 і що мені той світ.
Так вы же спрашиваете это мнение.
Или тема для другого?
Шкала Радости• 01 декабря 2022
Я зараз в Іспанії,планую Миколая 6 го грудня Різдво 25, Новий Рік само собою і тутешнє свято Три королі 6 січня( схоже на Миколая, дітям дарують подарунки, а тому, хто погано себе поводив -вуголь)
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Що?
Смешно вас читать.
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Не во всех традициях есть логика.
А, ну тоді добре. Хоча, навіть останні алкаші шукають слушний привід для п´янки. Без логіки, значить без логіки. Особливо смішні ці суперечки про доречність дат, якщо взяти до уваги, що святкувати Різдво почали через чотири сотні років після народження Христа і дату призначили просто на Третьому Соборі, обравши датою святкування день вшанування язичницького бога давнього Риму
{СоJIнТсЕ}• 01 декабря 2022
Ответ дляПьера Безухова
В нашій православній церкві Різдво і нині 25 грудня.
Гарачый Шыкалад• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Немає такого, не вигадуйте. 7 січня - вихідний день. І якщо ваша парафія святкує 7, то і в церкву йдіть. Якщо ні, то підете в іншу.
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Так вы же спрашиваете это мнение.
Или тема для другого?
Тема зрозуміть чи я помиляюсь .Послухати і зробити висновки.
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Що?
Смешно вас читать.
Вийдіть
Дама_с_коготками• 01 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Зрозуміли?
П´ята тема сьогодні, закривайте.
{СоJIнТсЕ}• 01 декабря 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Це неправда. Мій дідо, дуже віруюча людина, свого часу засланий до Сибіру, все святкував 7 січня. Баба моєї куми, якій 97 років , все святкувала 7 січня. І це Львів. І
Вони народилися вже після введення григоріанського календарю, що дивного?
автор Радость моя • 01 декабря 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Дякую,в мене знайомі святкують 25 давно вже,,я вітаю
Але сама практично цю дату як святкову не відчуваю
СпайдерВумен• 01 декабря 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Как не имеет? Если 19 числа вода вся крещенская откуда бы ты ее не набрал она будет в бутылке стоять вечно и не испортиться даже
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Так, немає. То був спосіб змусити російців хоч таким шляхом купатися взимку.