Бабайко• 02 декабря 2022
Влюбилась в пух. Но цена...
А вам как?
Н@Диете• 02 декабря 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Почему? Хорошая химчистка и никаких проблем
Ага, подруга сдала, теперь когда его снимает вся в перьях.
На-перекуре• 02 декабря 2022
Ответ дляCocomamzel
О, я тоже влюбилась в пух, но думаю нужен он мне или нет
Ваш не нравится, автор
Этот лучше, но тоже дорого
Ермолайчик• 02 декабря 2022
Ответ дляН@Диете
Ну так значит такой пуховик))) у меня 2: длинный и короткий. Все супер!!! Но стоят дорого, носятся отлично
Бабайко
• 02 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
Автор, ви знайшли, де поради питати 🤡. Пуховик подобається , але такий ворот точно не змогла б носити, бо користуюсь тональним, блиском для губ. Така ромбовидна прострочка вже трохи оскомину набила, якщо не помиляюсь , третій сезон чи четвертий, може таке статися, що наступного року на неї вже дивитися не зможуть . Хоча, додає цікавинки, більше зачіпає, ніж класична горизонтальна. Ті , хто пишуть короткий чи без капюшону 🤡 Це ж зрозуміло, що людина, яка навіть розглядає такий пух, не збирається ходити тільки в ньому до квітня, а має ще різні варіанти верхнього одягу, має авто і витрачає не останні гроші. Не знаю вашої ситуації і всі коменти не осилю, пуховик класний, можливо, у вас ще й шкіра доглянута настільки, що не потрібно тоналки 🥰 Для себе поки що Марчі розглядаю, що вище скидали, сумніваюсь, бо три вже маю різних.
Я не пользуюсь тональным, но воротник можно носить в разных вариациях. Он откладывается тоже интересно
Не фонарь• 02 декабря 2022
Ответ дляБабайко
Тим паче якщо шкіра, то можна протерти вологою серветкою і буде чистий.
А там у шкірі тільки такі моделі?
Бабайко
• 02 декабря 2022
Ответ дляНе фонарь
А там у шкірі тільки такі моделі?
Да. Только этот.
Мааарковная• 02 декабря 2022
Мені як кульок для сміття, вам подобається, беріть і носіть собі на радість, нащо чужі думки читати? Можете собі дозволити пух за 60 тис, а власної думки нема?
Леди Репях• 02 декабря 2022
Ответ дляМааарковная
Про пакет для мусора просто в точку!🔥
Согласна полностью)
Лика-прилипка• 02 декабря 2022
Ответ дляCocomamzel
Ваш не нравится, автор
У вас лучше
Автор темы, ворот как у вашей хотелки мало кому идет.
Не фонарь• 02 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Для вагітних якраз.
Взагалі супер. На до та після )
БезВзяток• 02 декабря 2022
Ответ дляБабайко
60 тыс
автор, классный но дорого. я массимо дутти похожего плана только удлиненное пальто- купила стеганное, кожанное за 20000-без скидки....я бы советовала ждать на него скидку, точно не будет
Пожарник• 02 декабря 2022
Ответ дляCocomamzel
Ваш не нравится, автор
Классный
Пленница SexShop-а!• 02 декабря 2022
Ответ дляНе фонарь
Взагалі супер. На до та після )
Як хто, вийшла з пологового з 50 кг.
Не фонарь• 02 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Як хто, вийшла з пологового з 50 кг.
Це вже за бажанням. Вважаю що кожен вдягає що йому подобається в незалежності від того 50 кг він чи 80 кг. Це тільки в нашій країні ставлять якісь незрозумілі кордони кому та в чому ходити та яку вагу треба мати
Koza de Reza• 02 декабря 2022
Ответ дляНе фонарь
Взагалі супер. На до та після )
А сколько стоит светлый? Прикольный
Не фонарь• 02 декабря 2022
Ответ дляKoza de Reza
А сколько стоит светлый? Прикольный
Там ціни всі +/- однакові щось близько 1.400 €
Koza de Reza• 02 декабря 2022
Ответ дляНе фонарь
Не тільки вагу) відповідь 80% на будь яку річ: ’только если вы высокая’

хотя все сидит и на среднем росте, который у большинства прекрасно

Koza de Reza• 02 декабря 2022
Ответ дляНе фонарь
Хороший, я тоже хотела такой длинный, но только что на шафе увилела наконец-то пуховик, который мне очень понравился
Пленница SexShop-а!• 02 декабря 2022
Ответ дляНе фонарь
Як хочеться тигрові лосини на XL, то будь ласка.
Астоновитесь!• 02 декабря 2022
Автор, подобається, маєте можливість, то беріть
Тут кодло змій,та й у кожного свій смак і гаманець😉
Не фонарь• 02 декабря 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Це прям саме бажане бажання
мабуть напишу листа Діду Морозу щоб приніс у мішечку )))
спальное место• 02 декабря 2022
Ответ дляЛастоноша
Задаром бы не носила. У меня диван кожаный имеет такую обивку. Уродливый пуховик. И девушка в нем квадратная..хотя имеет 42 размер
Р.с. заметили..как современная мода все делает, чтобы изуродовать жен.фигуру????
42 размер это что? Вы из России пишите?:)