Це була єдина надія. Але як так? Нам просто плюнули в лице. Нас просто дискримінують одні гуляють інші в окопах не бачачи своїх сімей я вже 9 місяців не бачила чоловіка діти не бачать тата в мене вже навіть дитина каже мама в мене таке відчуття що у нас тата немає. Як так? Ця війна не відомо скільки ще буде тривати. Таке відчуття що наших чоловіків засудили на довічне ув´язнення. Доки ще це все терпіти?
Ответ дляnikiya
У мене ніхто не служить. Але мені не все одно і болить.
Я не знаю, чому це питання не вирішується.
Чи є офіційна аргументація чомумвідхмлена петиція?
Законодавчу базу ж можна і доголосувати, була б політична воля.
Тому що це ще раз доказує що на захисників всім насрати. Як вони захищають всіх ціною власного життя і здоров´я. А як їх захистить тому що в них немає жодних прав і свобод то називається ідіть у відомому напрямку.
Ответ дляuma
Потому что по документам они все добровольцы-контрактники. А контракт нельзя расторгнуть во время военного положения.
Ви не праві. Там більшість мобілізованих при чому навіть деяких не законно мобілізованих. Але вони мовчки пішли по повістці не відмазувались не відкуплялись а пішли. І зараз вони реально вже морально і фізично виснажені і їм потрібен цей відпочинок не 10 днів в рік так як влада кинула як собаці палку А реальний відпочинок і реабілітація. А тут виявляється їм великий плювок в лице і не тільки від влади а ще і від народу тому що мовчать і нікому крім їхніх рідних вони не потрібні. Чому ж ви всі тоді самі себе не йдете захищати якщо всі такі розумні?
Ответ дляmagistralchimik
Мой не простой солдат. Договаривается с командованием. И плюс ротация была. После 0 всю группу отпустили на 10 дней.
Отож бо. А простий солдат там ніхто просто гарматне м´ясо. Так як нашим командири казали коли вони вийшли з позицій ´а ви що ще й живі залишились?´ і при питанні чи відпустите додому на пару днів кажуть ви звідци додому можете попасти тільки 200 або 300
Ответ дляАся -8355
Я ж не спорю, что эти ребята мобилизованные. Я говорю о документах по которым они проходят. Просто муж подруги был ранен, пришлось поднимать бумаги и выяснилось, что он контрактник, хотя шел по повестке. Да, люди не читают то, что им дают подписать. От этого они не перестают быть Героями, но в некоторых ситуациях становится очень важно: тебя Родина призвала или ты сам попросился.