Тракторні війська• 02 декабря 2022
Ви б зустрічалися з чоловіком, який майже
на 30 років старший за вас?
При умові,що ви не "королева краси"
Сегодня я не я• 02 декабря 2022
Мне 45, а ему 75???
Мама дорогая, нет, конечно
Моему мужу 40 лет
Мама дорогая, нет, конечно
Моему мужу 40 лет
Радость моя• 02 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Мне 45, а ему 75???
Мама дорогая, нет, конечно
Моему мужу 40 лет
Мама дорогая, нет, конечно
Моему мужу 40 лет
и у меня на 5 лет младше
120-120-120 (не худею)• 02 декабря 2022
Ей 25, ему 55. Это дофига, а если ей 35, а ему 65, то это пропасть, а если ей 40, а ему 70, это вообще дедуган, а она молодая женщина :))
КликОЛЬКА• 02 декабря 2022
Якби переді мною стояло таке питання, то я б спитала себе для чого мені це? У випадку чоловіка зрозуміло, хочеться йому молодого тіла, а мені воно для чого? Якщо ну зовсім не красуня, та ще є фінансові труднощі а він може допомогти, ну можливо лише через гроші і зустрічалась би. В мене були залицяльники старші за мене на 20 років, ну ще спілкуватись я з ними могла, но так щоб поцілуватись чи сексом зайнятись то НІ. При тому що ці чоловіки були в прекрасній формі і косили зовнішнім виглядом під пацанів, но для мене це якось ніби з татовими друзями тусиш.
КрытыхРынков• 02 декабря 2022
Даже в его сторону не посмотрела бы. У меня с отцом разница 20 лет.
А если учесть, что в нашей стране,средняя продолжительность жизни мужчин 60 лет, то логичнее женщине искать мужчину млаже себя.
Хи хи, ну ну• 02 декабря 2022
Ой нет-нет-нет, зачем мне старый такой, меня сейчас наоборот на младших потянуло😁
JungleYankee• 02 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
А скільки вам років?
Мені от 40. З дідо 70 років? Ви шуткуєте? Тут нема таких збоченок. І неважливо, красуня вона чи ні. Єдине виключення якщо він бездітний мілйардер 99 років якому залишилось жить день
JungleYankee• 02 декабря 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Після тяжкого розлучення зустрічалася. На 27 років старший. Іноземець. Мені тоді 32 було. І досі спілкуємося іноді. Він мені допомагав коли потрібно було. Допоміг повернути віру в себе, в привабливість. І, що саме дивне, перші оргазми в житті були з ним.
Пишете про секс, а визиває це лише огиду. Я уявила лише ті оргазми зі старючим дідо й хочеться блювати, вибачте :(
JungleYankee• 02 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
коллега родила летом, 35 все ок
а если выбора нет? лучше усыновить? можно и так
Бред какой то. Без обязов от молодого крепкого здорового надо.
КаваЗМолоком• 02 декабря 2022
Ответ дляJungleYankee
Мені вас шкода. У вас настільки сумне життя, що потрібно уявляти сцени з чужих життів?)
Майор Медуза• 03 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Та і 35 це вже не фіга не молода
Автор ви чого ,мені 39р я молода , щоиви скажете в 45??? ви ,як моя свекруха коли моєму чоловіку і мені було по 33 р ,вона нам читала лекції ,що все молодість ту-ту ......моєму чоловіку 43р на днях він ,як і його мама співає про вік
, то то не він нн може, то вже пізно вік.....а я молода і ще все попереду. А по темі 30р то прірва ,як можна дивитися на 65р і розглядати його ,як сексуальний об´єкт
, різні покоління , в свій час я трохи зустрічалася з чоловіком старшим на 20р ,йому 45р було , декілька побачень і я зрозуміла, що так жити не зможу , він багатий був ,не остання людина в моєму місті , охайний ,доглянутий ,я б мала все.....но ,я думала головою мені 40р йому 65 ,що з ним робити
JungleYankee• 03 декабря 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Звісно. Це форум і тут читаєш те, чого б ніколи не побачив чи не зробив. Крім вас не знаю жодної жінки, що мала інтимні стосунки з дідом, мабуть ви дуже несимпатична і це з відчаю. Я теж не модель і не красуня, але до такого трешу не доходило, вистачає у світі молодиків
КаваЗМолоком• 03 декабря 2022
Ответ дляJungleYankee
Добре, що ви красуня)) а ми, страшненькі жіночки, якось виживемо
JungleYankee• 03 декабря 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Я страшненька, але не красуня легко може знайти ровесника, а не старенького, ну ні...вони ж старезні...навіть коли йдеш поруч. Стан шкіри, волосся, запах старості і таке інше

Радость моя• 03 декабря 2022
Ответ дляJungleYankee
А если молодые здоровые ’не дают’?) Как бы это не звучало... коллеге отметили 43 недавно, ни разу не целованная, все мхом поросло, никто не позарился. Даже квартира в столице не помогла. НЕнавязчивые аккуратные попытки познакомить отвергает, и ... ест! Одна радость в жизни.
Радость моя• 03 декабря 2022
Ответ дляJungleYankee
И ваш ’бред’ несколько оскорбителен. И не всегда ваше ’надо’ в жизни осуществимо. Если хочется ребенка и не хочется закончить старость одинокой, дамы рожают для себя от кого уже получается.
Радость моя• 03 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Нянькать када его инсульт хватит и носить ему передачки и памперсы менять. Обычно таких молодых жен и любовниц ненавидит вся его семья. И все шишки по уходу огребает именно она. Надеясь что за житье с дедуганом она хоть плюшки получит. Но очень часто не может ничего отсудить. Известного фантаста Желязны досматривала в онкобольнице его последняя молодая жена, вот только не пишут, получила ли что за это.
КаваЗМолоком• 03 декабря 2022
Ответ дляJungleYankee

Вам так бридко, що ви смакуєте подробиці? Уявляєте, приміряєте на собі . Не соромтеся. Давайте більше подробиць, більше деталей
Тракторні війська
• 03 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Так може вона товста просто?)
Радость моя• 03 декабря 2022
Ответ дляТракторні війська
Так може вона товста просто?)
Средняя) грудь восьмерка и где-то даже талия
Тракторні війська
• 03 декабря 2022
Ответ дляРадость моя
Значить товста