Обращеница• 03 декабря 2022
Магазин по ошибке отправил Вам товар без наложки
Магазин по ошибке отправил Вам товар без наложки, забыли указать наложку при отправке, что будете делать ?
Результат:
вже голосів:
308 (83.47%)
Отдам деньги без доп просьб
37 (10.03%)
Если обнаружат, то оплачу
16 (4.34%)
Результат/Ваш вариант
8 (2.17%)
Заберу и падаю на мороз
Файна пані• 03 декабря 2022
Ответ дляОбращеница
Варианты выше в опросе
Верну деньги
У меня такое бывало с частными продавцами, не с магазинами
Тишком_нишком• 03 декабря 2022
Ответ дляСкользкая
Норм. Вас насильно не заставляют покупать. Не можешь сама, значит плати. Если денег на икру черную нет, вы же не орете , что ее дорого продают?
Ікра не річ першої необхідності
Обращеница
• 03 декабря 2022
Ответ дляФайна пані
Верну деньги
Не обязательно магазин, это образно, спасибо за ответ, очень хотелось понимать мнение людей по этому поводу )
Г@Л@В@ломка• 03 декабря 2022
Ответ дляXue
З клієнтами теж так спілкуєтесь?
А с вором нужно общаться как то иначе?
Обращеница
• 03 декабря 2022
Ответ дляXue
З клієнтами теж так спілкуєтесь?
Может я тот самый клиент, который хочет обокрасть буржуев
Очень-очень• 03 декабря 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я чесно теж з більшості людей в шоці і не тільки в продажі, а взагалі по життю
І чим далі, тим гірше, кожне думає, що воно саме хитре…і війна робить з людей не людей.
Это не война делает. Просто подонки, подонки всегда. В мирное время маски носили, а сейчас сняли и кладут на социум.
Чем больше я узнаю людей, тем больше люблю собак (с)
Тишком_нишком• 03 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
А в магазине за продукты полную цену платите, не умничаете?
Таких націнок на продукти не бачила, дякувати Богу поки.
Очень-очень• 03 декабря 2022
Ответ дляТишком_нишком
Ікра не річ першої необхідності
Генератор тоже.
Клевотница• 03 декабря 2022
У меня так было.Мне отправили костюм стоимостью в 3000грн., наложку забыли указать.Я его дома примерила, не подошёл размер, позвонила продацу(магазин) и попросила обменять на другой размер и не забыть указать наложку в этот раз.)
Совесть не позволила кинуть людей на такую сумму денег.
Очень-очень• 03 декабря 2022
Ответ дляТишком_нишком
Вы просто не в курсе, а то бы и хлеб воровали.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Ви знаєте Ви праві, нормальних адекватних залишились одиниці.
Я взагалі абстрагувалася від людей, нічого не хочеться мати близького спільного….відстань і тільки відстань….
Обращеница
• 03 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень

Тишком_нишком• 03 декабря 2022
Ответ дляТримаю свічку
Привезти, снимать склад для хранения, оплачивать хостинг магазина, работу продавца и грузчиков, налоги и счёта... Это ж бизнес а не благотворительность.
Який магазин? Приватний перевізник. Вам магазин возить ваші замовлення з Польщі чи Німеччини? Яке зберігання, якщо його везуть одразу мені? Ви хоч би прочитали спочатку. Бізнес такий на крові не розумію. 500 є генератор і 500-800 доставка
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ дляТишком_нишком
Я просто не маю прав, щоб поїхати самій. А брати 800 доларів за те, що я знайшла, мені там куплять і тільки привезти мені, трохи наглувато в наш час. Чи норм?
а бензин безкоштовний? та експлуатація автомобіля для перевезення? не бачу наглості, купіть самі
ЯблокоРаздора• 03 декабря 2022
Я рассеянная и тьфу тьфу все люди порядочные попадались, кидали потом на карту.
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ дляОбращеница
Что мешает не покупать у наглых перекупщиков, котроые дерут по 800 дол??
если что, я не генераторами торгую
аналогічно, те же саме питання
в мене теж є такі ’цікаві’ покупці ’а от я на сайті бачила дешевше у вас дорого’ - сайт у Німеччині, з доставкою виходить аж на 100 грн дешевше ніж у мене, але чекати три тижні, кажу ну ок, купляйте там, я хіба проти?
лаМпочка• 03 декабря 2022
Ответ дляТишком_нишком
Якщо це генератор, за який зараз деруть в три дорога, то заберу і платить не буду. Задовбали ці бізнесмени
Побуду трошки адвокатом. Моя знайома займається генераторами, то це не стільки наші піднімають ціни, скільки постачальники, для прикладу, те що у на коштує 30 тис, в закупці може бути 25. Не кажу за всіх, але їй вірю на 100%
Ответ длялаМпочка
А зняття мита на ввезення генераторів якось позначиться на цінах? Може знайома щось знає. Зараз же продають ті, що в закупці були дорогими.
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Два-три тижні тому було багато дзвінків. У мене був важкий день і я помилилася, не поставила наложку майже 900 грн.
Жінка отримала, заблокувала мене у вайбері і телефон)
Ось такі бувають люди… якщо їх так можно назвати.
То зі свого кармана, звісно, я компенсую ці витрати компанііі.
А їй суддею буде Бог.
капець...(
я не покупець - продавець, бувало що провтикаю та відправлю без наложки, але згадувала майже завжди коли посилка ще в дорозі була,
одного разу так відправила по передплаті 100 грн але забула наложку поставити, потім зрозуміла, так зателефонувала тому чоловіку, він каже, жінка забирала, я сам не зрозумів чому без оплати, але кошти скину каже, бо сам так попадав
ввечері скинув, я б теж сплатила, не вистачало мені ще таких гріхів, але не звернути увагу що треба сплатити могла, бо коли багато роботи, то ні на що не дивишся, вхопив посилку та побіг
лаМпочка• 03 декабря 2022
Ответ дляXue
Так, ПДВ та акцизи забрали, доречі і з приватних осіб також, так що хто сам купляє в Європі не буде сплачувати митні платежі.
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
Как вы правы, я один раз попала на такую, сумма почти 4к, так она еще и учительница в школе оказалась, а ее дочь пела в церковном хоре каком то. Она даже не морозилась, в наглую объявила: ваши проблемы
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ дляТримаю свічку
хто не займається бізнесом цього не розуміє
нам усі платежі приходять на карту ФОП, там є комісія, так мені одна дама відмовилася сплачувати за товар сказавши ’я за вас налоги платить не собираюсь!’ хоча це комісія банку аж ніяк не податки
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ дляОчень-очень
Какая совесть, о чем Вы? Я и так о людях невысокого мнения, а после этой темы понятно, что половина, это воры, которые еще и бравируют этим.
судячі з опитування - таких негарних всього 4%, мене тішить. що небагато, дякувати Богу!
бЭйбА• 03 декабря 2022
Ответ длярукиЖимолости
отдам, чтобы потом не платить в 10 раз больше чем-то своим
це точно
в мене така була знайома, їй завжди то решти в магазині дадуть більше, аніж вона купюру дала, то ще якось недобре гроші попадаються, то покупець дасть більше й не помітить (вона з лотка торгувала тоді)
то в неї регулярно різали сумки, кишені та гаманці витягали, стабільно раз у місяць десь, наче весь час її навчають-навчають, а вона ’необучаєма’, причому завжди вона втрачала більше, ніж їй вдалося зверху взяти не своє
Просериарила молодость• 03 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
Удалось заставить ее заплатить?