все по ГОСТу!• 03 декабря 2022
Подивіться, що приготував мені чоловік!
З зеленою квасолькою, перчиком італійським і курочкою в томаті, ще й приніс поки я лежала.
От воно, щастя! Дарма ви своїх не привчаєте готувати😃
с_переулочка• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ні, за янгола
А що для вас «мужчина»? Може почерпну
Ну вам же написали. Взрослый дееспособный человек, которого не нужно к чему-то ’приучать’.
Матрёна• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви знаєте, в мене не було раніше грудей, взагалі, а це якась одиничка мабудь є. Здивувалась, коли недавно йшла і замітила, що трясуться коли йду, навіть подумала що хвороба якась, а то просто жирок набрався
От бачте, кожному своя радість, а макаронні вироби приготовані з любов´ю творять чудеса
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
ну уж не тот у кого ’четыре лапы, влажный нос и очень умный взгляд ’+ ещё всё в зубах носит...
Так, порода золотистий ретрівер💕
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляс_переулочка
Так я в теме не о своем тоже писала)))
Мой изначально все сам готовил) Скорее я недееспособна🥳
Матрёна• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так, порода золотистий ретрівер💕
вмієте настрій підняти
Конфиденциальность• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так, порода золотистий ретрівер💕
ну вот мы и выяснили что ваш муж -не мужчина.
что и требовалось доказать))
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
что и требовалось доказать))
Абе готовить продовжував, знаєте) І ноги вночі грів. А для чого вони ще треба, ге?
Дон Пэдро• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вірю) Я спеціально повеселитись зашла якщо чесно. Якщо я почну розповідати про все, що для мене робить чоловік, мені просто не повірять.

я поверю. у меня муж делал все по дому. и ребенок на нем был.
Матрёна• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну, ще... щоб ранком знову сніданок в ліжко приніс і взуття накремив. Мені перший чоловік навіть столика такого гарненького для сніданку в ліжку зробив був, але ... людина був абюз. от другий любить, щоб всі снідали виключно на кухні (в нас не буває в спальні кух посуду, їжі). От чую, що вже накриває на стіл, то з спальні випливу.
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляМатрёна
Мій перший чоловік міг навіть руку підняти. Але й не доглядав за мною.
Але якщо накриває на стіл, то вже добре! Він молодець, я б з дітками мабудь теж їла на кухні, так зручніше)
ПультОт_БМВ• 03 декабря 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Лучше б он вам заработал на ресторан и на красивую посуду, а не миску
Ква-ква, да?🐸
Карапулька• 03 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
мабуть добре вмієте заробляти гроші))
Практично однаково заробляєм, в одній сфері і на тих же посадах, тільки в різних компаніях
Конфиденциальность• 03 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
це здорово!тоді і побут можна поділити навпіл,або за бажанням.
Апель-синка• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ой вкусняшно, ням!
А чего ж в красивую тарелочку не положил?
Конфиденциальность• 03 декабря 2022
Ответ дляАпель-синка
положил на красивую простынь (покрывало,одеяло) хаха
Украиночка• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я брезгую рестораны, но иногда посещаем японские, остальные так себе, не, не мое. Дома вкуснее!
А посуда дешевая, это правда. Не мешает)))
Як можна їсти з собачої миски?
долой_лама• 03 декабря 2022
Мого «привчати» не потрібно, він самостійний і дорослий, дістався мені вже навченим ))))
Карапулька• 03 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Він і так поділений за бажанням, в нас з тим нема проблем
Апель-синка• 03 декабря 2022
Мой отлично готовит мясо, особенно шашлык так умеет замариновать, что пальчики оближешь. Даже из куриных сердечек на шампуре вкуснятина получается. А еще хинкали лепит, я так не умею ))) Когда в облом готовить, покупаем кусок хорошего мяса, пол часа в маринаде, 15 мин. на электрошашлычнице - и у нас дома пикник. Пока жарится мясо, салатик овощной и соус к мясу организовывается.
Супы-борщи-солянки конечно я варю, но в целом муж тоже может приготовить и накормить семью, если я занята. Достался мне уже опытным )))
Дон Пэдро• 03 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
что и требовалось доказать))
чего вы к автору придолбались? для автора- он самый лучший мужчина, а , что там вы думаете- то только вам интересно.
я Кукарача• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я завжди їм в ліжку, за столом тільки в гостях) Я ще той гедоніст…
Ну хоч тацю тоді купіть, якщо це постійно, а не разова акція)
Фифачка• 03 декабря 2022
Молодець який. Люблю і ціню, коли для мене готують. Я б сама залюбки таке захом‘ячила. Тільки мНяса щоб побільше
Улучшанский-Ухудшанский• 03 декабря 2022
О, снова принцессы собрались. Уже мужик и деньги не зарабатывает, потому что женщине сам готовил, а не в ресторане заказал. Ну не могу
И тарелки хреновые)) откуда вы такие беретесь)
Приготовил и хорошо. Выглядит аппетитно)
АБВГДейка• 03 декабря 2022
Капец! А люди так живут??? Одну до одури поразила курица мужа, остальньіе всрались от зависти и не скрьівают . 25 лет в браке, до сегодняшнего вечера считала готовку мужа делом само собой разумеющимся.Я что- то пропустила в етой жизни
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Автор а где вы с мужем познакомились?)
В интернете на форуме нечаянно☺️
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляАБВГДейка
Тоже считаю само собой разумеющимся, просто очень вкусно получилось сегодня, а я привередлива))
Самый умный• 04 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
А покажіть японський? В мене на японський посуд бзік. Теж є тонкий, аж дихати страшно, то я в нього японські благовонія викладаю.
У мене старий, старий. Не новомодний, я просто люблю його і вирішила користуватися, бо батьки тримали тільки для гостей. Але не вийшло. Відразу розбили дві тарілки, ще й дві надщербили. (((
Конфиденциальность• 04 декабря 2022
Ответ дляДон Пэдро
’чего вы к автору придолбались?’
а вы чего ко мне?