Разумная Губка• 03 декабря 2022
ukraine-express - Не можу замовити позачергову достваку, пише "помилка"
В кого таке було? Підтримка розводить руками, каже пробуйте ще, а воно все одно видає помилку
Разумная Губка
• 03 декабря 2022
до цього все ок, було вже оформлено на цю посилку позачергове, сьогодні приходить лист
’На жаль, нам не вдалося автоматично замовити позачергову доставку для посилки 55**** (PL). Будь ласка, здійсніть повторне замовлення позачергової доставки власноруч.’
І я давай оформляти знов, а воно ні в яку, декілька адрес вже заносила, все одно пише ’помилка’
Разумная Губка
• 03 декабря 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Подайте запит
Я общаюсь с поддержкой, они пишут: «пробуйте снова», но это не помогает