Я такая боевая• 04 декабря 2022

Як уникнути високих шапок на мафінах?

Вперше робила. Шапки високі і негарні, скажем так.
Який секрет, щоб мафіни були рівномірно підняті?
Випікала при 180°, буквально в перші 15хв шапки вже як пізанська вежа стали )))
Xue• 04 декабря 2022
Менше розпушувача, за меншої температури ставити в духовку і одразу виставити 180.
жар-птица Нюра• 04 декабря 2022
Температура
Уси Пуси• 04 декабря 2022
Не знаю чи працює це з наливним тістом, але в бісквітах шпажкою від центра ’малюють’ спіраль, заглиблюючи шпажку десь на сантиметр. А ще краще різко крутанути декілька раз форму, тоді бісквіт рівний прирівний)
ok1904• 04 декабря 2022
Ви рецепт покажіть
КондуктЕр тролейбуса• 04 декабря 2022
Забагато розпушувача
Найщасливіша• 04 декабря 2022
Треба бачити рецепт.
Единая страна!• 04 декабря 2022
Дайте рецепт будь ласка.
Зроблю. Мені таке підходить.
Уси Пуси• 04 декабря 2022
Ще режим має значення. Якщо Ви виставили конвекцію, то вона Вам швидко підсушила верхушку, яка перестала бути еластичною і рівномірно рости. Я б спочатку давала тільки нагрів низу, а тісто в формочках, перед посадкою забризкала водою з пульвера. Ще можна прикрити верх пекарським папером, а потім зняти. Треба експерементувати)
tarveldy• 04 декабря 2022
Такі смішні))) наліпити ще їм очі і вогонь!
Божья коровка• 04 декабря 2022
Кладите виагры меньше
Бяки-козяки• 04 декабря 2022
Дайте мені будь ласка рецепт, мені дуже гарні
База_птеродактилей• 04 декабря 2022
Ви наповнили 1/3 від форми?
автор Я такая боевая • 04 декабря 2022
Ответ дляБяки-козяки

Робила пів порції по цьому рецепту, 6 мафінів вийшло) дуже смачні, як постояли пару годин. Але ці горбики на них))) смішні
автор Я такая боевая • 04 декабря 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Дайте рецепт будь ласка.
Зроблю. Мені таке підходить.
Вище дала) дуже смачні вийшли)
Але наступного разу буду слідувати рекомендаціям тут,може вийдуть візуально кращі)