Просто Мария• 04 декабря 2022
Шуба в гарному стані, віддали, ви б носили?
Тільки чесно. Гроші у мене зараз невеликі, і ситуація така як у всіх - сьогодні наче робота є, а завтра ніхто не знає що буде... Дублянка зимова в мене вже 15 років, вона була дорога і якісна, носила її акуратно, тому вона і зараз в нормальному для носки стані, але мені набридла таке що страх... Купувати не хочу, гроші ж... (((( Подруга віддала шубу своєї мами, мама з 52 розміру зараз 60-го і вже не схудне, тому подруга речі деякі роздає. Віддала мені шубу, каже сама б носила але вона сама десь розміру 54-56 тому шуба тіснувата в грудях.
Ви б носили те що вам отак віддали? Фасон - із класичних, типу колокол, тобто від грудей рівномірно широка, довжина мені майже до коліна. Стан хутра прекрасний.
Дама_с_коготками• 04 декабря 2022
Если бы не в чем было ходить и денег на новую не было, носила бы.
Стебель_березы• 04 декабря 2022
нутрія дуже специфічне хутро. подобається більше ніж дубльонка - носіть
Файна_зупка• 04 декабря 2022
Ні, зовсім не мій стиль
Дуже рідко натуральні шуби виглядають зараз на комусь гарно і доречно
Але
Якби мені подобалось і було тепло, то я б чхала на думку інших
Але
Просто Мария
• 04 декабря 2022
Ответ дляШкура Шуры
Нравится, носите
Мені подобається. Дякую!
Сегодня на диете• 04 декабря 2022
Ответ дляДама_с_коготками
А я бы носила, даже, если бы деньги были на новую, если шуба в прекрасном состоянии
Нагайна• 04 декабря 2022
А що такого? Носіть. За вашим описом ясно, що шуба імпонує вам. Та й нащо брати, якщо не носити?
Уси-пуськи• 04 декабря 2022
Ви носите свою дублянку 15 років. А на хорошу даровану шубу носом крутите?
Просто Мария
• 04 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Посмотрела на фото, нет, только в крайнем случае. Искала бы недорогой пуховик.
Недорогий це 3 тисячі мінімум і добре якщо на одну зиму вистачить. Те що знайшла якісне від 5 тис, не можу тратити зараз такі гроші...
Краденые абрикосы• 04 декабря 2022
Если вам нравится,то почему нет,конечно видно,что она старая,но зато очень теплая.
Просто Мария
• 04 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Я не кручу, я взагалі-то дуже вдячна і рада)
Тільки думаю, як я в ній збоку виглядатиму, як старомодна тьотя напевно...
Губы_зубы• 04 декабря 2022
Мне нутрия не нравится, тяжелая, смотрится грубо. Да купите себе пуховик за 5 тыс. и бегайте на здроровье.
175см55кг19лет (она)• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
Ось хутро, і стан рукава:
Ужас, нутрия... лучше обычную куртку
Просто Мария
• 04 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
5 тис для мене зараз багато, зважаючи на те що зима буде невідомо яка. Може ще доведеться буржуйку в квартиру купувати, або генератор...
Ответ дляПросто Мария
Тут каждому своё. Если я представляю себя в ситуации, что реально нечего надеть, то между шубой на фото и б/у пуховиком с олх за 800 грн (первое, что попалось на глаза), я выберу пуховик.
Но это просто моё мнение, для Вас может подходить совсем другое.
Уси-пуськи• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
Тоді доставайте 5 штук і скористайтеся порадою номер 15
Уси-пуськи• 04 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Це фото вже тут було. Ваше?
Летчица• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
Мені подобається. Дякую!
Автор, скільки тієї зими, а у вас є вже шубка і дублянки. Носіть, якщо подобається і хай Вас грає думка, що зекономили на пуховику. Можливо літом буде більше грошей, тоді і купите. Бажаю відновити фінансовий стан
Блинчик Мой• 04 декабря 2022
Только в крайнем случае,если бы не было денег купить себе что то другое. Нутрия это жесть.
Леся Бердянская• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
У меня пуховичок из инстаграма просто класснючий, перед войной купила за 1400, а сейчас он у них стоит 2000, вроде как и не очень дорого, это если хотите пуховик. А шубу носите, конечно, и ни о чем не думайте!
Меряю от 0• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
може ще в тій шубі в квартирі ходить прийдеться..
Одяг та сумки• 04 декабря 2022
если мне идет носила бы а в чем проблема. 15 лет вы носили свою( пора и обновиться. Если тут пишут шуба нутрия- это старье. купите куртку за 3тыс и носите или за 1тыс грн
Меня много• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
Така шуба вам 100 років додасть.
Яещо дублянку носили стільки років то ще рік можна
Тим більше шуба вам мала
Меня много• 04 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
Вам і ці всі роки було дорого мабуть
Може пормдуйте себе накінець то.
А не бабусину шубу носити
Може пормдуйте себе накінець то.
А не бабусину шубу носити
Рюмка ДЗЫНЬ• 04 декабря 2022
Якщо вам в ній гарно, то носіть і не зважайте на інших. Зараз взагалі не ті часи, щоб випендрюватись заради думки інших