Библиотекарь• 04 декабря 2022
Різдвяний корпоратив в Європі. Осуд з боку рідні.
Працюю в Європі 8 місяців,керівництво забронювало стол в кафе, для святкування різдвяних свят. Колеги тільки жінки. Сказала чоловіку, що запросили всіх. Він такий скандал затіяв, до розлучення. Як це так, сидиш в Європі, чоловік дома, та ще й по ресторанах будеш шаландать. Свекруха видала, що негідно біженці ходить по кафе, коли в країні війна, краще за дітьми сиди дивись. Я от думаю, це вони перегибають, чи я не доганяю чогось?
Стервочка• 04 декабря 2022
Це вони у вас точно дивні.
Дуже. У нас цього року буде корпоратив в Україні, навіть. Нічого особливого, але компанія оплачує, то чому ні?
Мюллерная• 04 декабря 2022
А сами никуда не ходят, праздники не отмечают? Странные у Вас родственники.
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Если бы мне муж сказал не ходить, я бы не пошла. Провела бы вечер в разговорах с ним по вотсапу
Библиотекарь
• 04 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Свекруха не ходить. Чоловік ходив пару раз з друзями в кафе,за трй час,що мене нема вдрма. Я нормальмально реагую,а він думає,що вип‘ю бакал і піду європейця шукати🤪
Кукусикиииииии• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Так какая вы беженка, если работаете по местному контракту?
ТыЧиНеТЫ• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Ну тоді вже свекруху можна було привчити не давати вам оцінок. Чи хоча б не слухати їх.
А взагалі, це тип стосунків. Всі можуть оцінювати ваші вчинки і озвучувати це.
Мастер Класс• 04 декабря 2022
Якби були свекрухиною донечкою, то вона сказала: ходи, доню розвійся, тобі і так тяжко.
Nebahat Gunay• 04 декабря 2022
Не розумію чого вони так зреагували. Ви працюєте в інший країні,вам потрібно влитися в колектив навіть якщо це ще тільки на рік-два. Забийте і йдіть,вам не 16 років.
Я инженер, меряю от 1• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
То люди по собі судять
Библиотекарь
• 04 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Для свекрухи я біженка від війни
КокошинЭль• 04 декабря 2022
Перегибают однозначно. На корпоратив идите. И думайте о том, как устроить свою жизнь дальше.
Ну и еще, муж и свекровь вам не родственники.
когдадеЦкие• 04 декабря 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Возможно потому что война в стране, так и реагируют.
Библиотекарь
• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Я навіть не розумію,що пояснити колегам. У всіх чоловіки є і всі ідуть
ТыЧиНеТЫ• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
А якби мені чоловік сказав не ходити, то я б спитала, з якого це переляку.
Ані я йому не вказую, що йому робити, ані він мені.
КокошинЭль• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
И вы идите.
Гигиенишвили• 04 декабря 2022
Я пам´ятаю коли розлучилася, мій колишній чоловік вже з 2ю після мене жив, а я вперше на побачення пішла. Дітей на вихідні забрав брат колишнього з дружиною. То ’свекри’ мораль читали чого я маючи дітей по побаченням шляюся.
З чоловіком я звісно не знаю. А от свекруха пішла куди подалі. Нічого страшного ви не робите. Бажаю вам гарно провести час на корпоративі
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Я бы сказала: нет, не пойду, не хочу. Но я и в самом деле не люблю корпоративы))
Библиотекарь
• 04 декабря 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Я так само своєму сказала. Він так кричав,що це капець…
ТыЧиНеТЫ• 04 декабря 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Війна в країні не змінює відносин між рідними людьми.
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Похоже, он в вас не уверен((
ТыЧиНеТЫ• 04 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Пончик Солнечный• 04 декабря 2022
Я не люблю корпоративи,не ходжу на них.Чоловіка вашого теж можу зрозуміти,чого його це образило
Гигиенишвили• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Похоже, он в вас не уверен((
А хто найбільше не впевнений? Той, у кого самого рильце в пушку
ТыЧиНеТЫ• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Похоже, он в вас не уверен((
Не факт. Може, він не впевнений в собі.
Чебурастик• 04 декабря 2022
Автор, ладно муж, а свекрови зачем эта информация? Я тоже ща границей, в заведения общественного питания хожу не только на НГ, у мужа и свекрови разрешения не спрашиваю
Библиотекарь
• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Похоже, он в вас не уверен((
Та то його проблеми. Якщо людина ревнива,це його власий клопіт