НашлаПерепискуМужа• 05 декабря 2022
Господиньки, поясніть по комуналці в Приват24, будь ласка
Є оплата води, там є 4 варіанти оплати:
*абонплата водопостачання;
*абонплата водовідведення;
*оплата за водовідведення;
*оплата за водопостачання.
Особовий рахунок один і той же, а розрахунковий рахунок, де UA1213545644541 - різний. В чому різниця між ними? І що буде, якщо не туди заплатив?
*абонплата водопостачання;
*абонплата водовідведення;
*оплата за водовідведення;
*оплата за водопостачання.
ТаПрямТам• 05 декабря 2022
это по хв и по гв.отдельно.Счетчики же разные.Есть еще и абонплата там и там.Надо один раз заплатить по реквизитам,потом будет подтягиваться с показателями
Мавка• 05 декабря 2022
Автор, вы получаете счета по почте?
Я беру счета, иду в Приват 24, плачу четко по счетам.
По вашему адресу подтягиваются все шаблоны для оплаты.
НашлаПерепискуМужа
• 05 декабря 2022
Ответ дляТаПрямТам
немає гарячої води в нас з 90-х років ще
ТаПрямТам• 05 декабря 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
воды нет,шаблоны есть.Платите строго по счетам. Если есть счетчики на гв,то надо просто передавать нулевые показатели
ОливьЕЖечка• 05 декабря 2022
Оплачувати потрібно всі чотири рахунки, тому що Водоканал розбиває ваш рахунок на абонплату (це постійна величина) і рахунок за фактичне споживання (за лічильником), при цьому окремо на постачання і на водовідведення