Админко• 06 декабря 2022
Повела дитину в ігрову на день народження, а там
Інша дівчинка її віку святкувала день народження, у них був аніматор та чоловік п’ять подружок разом з батьками. А ми були утрьох: я, донька 4 р. та син 9 р. Було весело, за годину до закриття прийшли аніматори і почали танцювати з тією дівчинкою та її гостями.
Моя намагалась стати до них у коло, трохи потанцювала, але коли почались конкурси я попросила доньку відійти та піти на гірки. Вона дуже образилась та не розуміла, чому вона повинна йти, чому не їй винесли торта, чому не їй плескали та не її вітали ляльки у платтях (аніматори) з днем народження.
Я могла б замовити аніматора, але їх ціна близько 2000 грн і було двоє дітей. Розкидати кошти не та ситуація зараз.
Вдома ми відсвяткували у родинному колі, торт звісно був. Але донька таки образилась. Певно, не треба було взагалі йти туди, адже така ситуація була передбачувана (що хтось може у цей самий день святкувати своє свято).
Питала, чи я запрошу аніматорів на наступний день народження. Я сказала, що постараюсь, але ж не можу знати напевне, чи зможемо ми дозволити собі святкування у ігровому центрі з друзями, аніматорами та частуванням
Ластоноша• 06 декабря 2022
Ой, не расстраивайтесь.
Я помню моя кума идеально продумала ДР своего ребенка с конкурсами, призами и т.д. А дети из-за того, что эти призы были разными - чуть не подрались, истерики закатили, праздник сорвали. И родители еще с недовольными лицами детей домой забирали... Я куму потом валерьянкой отпаивала. Так что детские празники - мероприятия непредсказуемые).
Шкура Шуры• 06 декабря 2022
У меня в этом году наоборот,впервые без аниматоров и толпы друзей,сын праздновал др в кругу 2 подружек ,одна из которых,по его словам- испортила ему др
Но благо не заморачивается и говорит - ну это не главное!Очень понимает что обязательства сейчас другие….
Ну а если ваш ребёнок этого не видел никогда - конечно ему хочется! Просто объясните что сейчас сложная ситуация…а сами подумайте где и как лучше зарабатывать,чтобы ваша дочь не чувствовала себя ущемлённой,это очень важно,чтобы в последствии она себя любила и ценила
Редисочка• 06 декабря 2022
Ответ дляЛастоноша
Ой, не расстраивайтесь.
Ох, дітки дітки )))
Путающаяся• 06 декабря 2022
В Крэзи ленд можно свой тортик приносить, его выносят и нарезают бесплатно.
Моим интереснее без аниматоров, но их вроде можно на короткое время нанять, тода будет стоить не дорого.
В какую игровую вы ходили?
Люблю кетчуп• 06 декабря 2022
Моей 16, но сколько помню предлагала раньше в детстве аниматоров , хотелось торжественно и празднично, не хотела ни в какую дочь такого. Раньше приглашала 3,4 человека, позже только одну подругу. В одном развлекательном центре есть что поздравляют сразу всех именинников празднично и они крутят барабан и выигрывали скидки на автоматы или развлекалки там . Там сцена такая, шарики дают именинникам. Вот это правильно. Но мою еле уговаривала пойти на сцену, не хотела такого ничего.
Само_достаточная• 06 декабря 2022
И? Вы изначально ее куда повели? Вы не понимали, что там может быть параллельный праздник и не 1? 4года, образилася… ну все, простите прощение идите, устраивайте на сл день аниматоров за последние деньги, молите о пощаде, джем тему в ее 9: дочка со мной не общается и не уважает, что делать…🤦🏻♀️
Само_достаточная• 06 декабря 2022
Ответ дляШкура Шуры
4хлетке объяснять, что сейчас сложное время для др?))) о Боги.. чтоб она себя любила и ценила, надо было не вести к остальным именинникам и оставлять ее ни с чем.
Вареный лук• 06 декабря 2022
есть плюс - в таком возрасте дети быстро забывают) поэтому она скоро и не вспомнит об этом) а если устроите следующий день рождения с аниматорами и запоминающимся - будет прекрасно)
Лепешечка• 06 декабря 2022
Моїй дочці нещодавно виповнилося 13. Всі дні народження я їй святкувала з розмахом, були ігрові кімнати, аніматори, вечірка в заміському комплексі де багато басейнів, лімузин, фотосесії. Чого тільки не було. Ми виїхали в ЄС на початку війни, і 13 річчя святкували вже тут. Оскільки зараз я не заробляю так, як раніше, то і ніякого шику не передбачала. Дочка взяла смаколики, дитяче шампанське в школу ( вчитель дозволила, я узгодила). І вони святкували в школі дуже весело, клас у неї неймовірно дружній. Прийшла і сказала, що це був суперовий день народження. Я розумію, що у підлітків інші цінності, ніж у дитини Автора. Я до того, що відноситься треба простіше, бо відсутність аніматорів то не найстрашніша річ. Ну не вийшло а цьому році, продумайте наступний. Через рік вже переможемо, садочки відкриють і можна, наприклад, про анімацію в садочку домовитися, це не буде супер дорого і не треба купувати багато їжі на пригощання, по батончику якомусь купити і все. Можна вдома з подружками дочки влаштувати модельний день народження, розстелити червону доріжку, дістати нарешті з шафи туфлі на найбільших каблуках і влаштувати дефіле в сяйві софітів і фотозйомку. Та багато чого можна придумати, створюйте тему на наступний рік, якщо не буде своїх ідей, порадниці допоможуть.
Дядя Жора• 06 декабря 2022
Ви попросили доньку відійти, чому? Вони були проти? Просто я була у подібній ситуації з іншої сторони і була взагалі не проти, нас було небагатот4 дітей і те що до нас приєдналося двое дітей, еу взагалі нікого не напрягало.
Можливо потрібно було поспілкуватися з батьками і якщо б вони були не проти, то вона би провела нарний день, а потів Ви пішли б за тортиком
как тебе такое илон маск• 06 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Це нав´язливо. Чужі люди, там своя іменинниця, гості. Я б не стала ’говорити’.
НеГолосую• 06 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Так не просто приєднатися. У неї ж також день народження. Торт на двох? І свічки на двох?
Як це буде виглядати?
Тектоническая расческа.• 06 декабря 2022
Ви самі винуваті в цій ситуації. Чужий день народження-це чужий день народження, не треба було туди йти. І тій сім´ї ви теж заважали.
Штора с кисточкой• 06 декабря 2022
4р ще рано ображатися. Чи може ій більше? Це ж маля. Завтра забуде. Нащо ій пояснювати за тих аніматорів. Сказали б що то друзі тої дівчини чи ще щось. Не думаю що вона так все розуміє в такому віці.
Я такая боевая• 06 декабря 2022
Жизнь боль( я иду по улице и не понимаю почему большинство идёт с мужьями а мой на войне 9 месяцев
Попижёновна• 06 декабря 2022
Бедная малышка, она же еще ничего не понимает(
Организаторы могли бы на это время закрыть игровую зону для других.
Я бы постаралась как-то компенсировать дочке плохое настроение.
Твердая валюта• 06 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
Та навпаки час пояснювати що не все що є у інших є у тебе. А зробити те що у власних силах щоб порадувати дитину. Купити вдома торт, одягти святковий одяг і побіситися, наприклад.
Звезда в шоке• 06 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Как это относится к теме автора?
Твердая валюта• 06 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Нічого собі, а подарунками не треба було з авторкою поділитися? Якась ´простота хуже воровства´.
Улыбчик• 06 декабря 2022
Таких ситуацій у дитини буде ще дуже багато у житті.Не акцентуйте уваги і все,дитина сама не буде звертати.
Машка-замарашка• 06 декабря 2022
Автор, ну уже собираете за Год (!!!) эти триклятые 2000 и пригласите конечно!
То, что так произошло, ничего страшного.
В отказах и разочарованиях формируется личность.
Машка-замарашка• 06 декабря 2022
Ответ дляДядя Жора
Я была бы скорее всего против на месте тех людей.
Автор, в детских комнатах обычно вызывают ВСЕХ именинников на сцену и водят вокруг них хороводы.
Сколько раз такое наблюдала
Вручают им блестящие короны и аниматоры с ними танцуют - это бесплатно.
В crazy land так и в дитячій планеті
Сколько раз такое наблюдала
В crazy land так и в дитячій планеті
Машка-замарашка• 06 декабря 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Ну привет!
Як це не треба!
А шо дома під ковдрою заховатися.
Автор молодець, шо повела.
Як це не треба!
А шо дома під ковдрою заховатися.
Автор молодець, шо повела.
Машка-замарашка• 06 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Так теперь никуда не ходить?
Везде может случиться ситуация, где у кого-то есть что-то чего нет у автора дочки : ролики, коньки, дорогая кукла и т.д.