боригнув• 06 декабря 2022
Київстар! Чи приходять вам повідомлення перед тим, як знімається абонплата?
мені вже 2 місяца не приходить смс "завтра знімається абонплата за тариф..", але приходить "для поновлення вигідних умов вашого тарифу поповніть рахунок.." вже після того, як зняли грошей за день чи за два дня користування телефоном типу без тарифу. допоможіть зрозуміти схему.
телефон у мене раритетний з кнопками, якшо це на шось впливає.
Ласунка• 06 декабря 2022
У мене знімається щомісяця 1го числа. Я без нагадування таке не забуду.
Ответ дляApfel
Не приходять теж 2 місяці
дякую за відповіть!
вже легше, шо я така не одна)
никогда такого не было• 06 декабря 2022
Вчора теж , як Вас повідомлення ’для поновлення...’ і телефон не кнопочний і тариф не маленький....
никогда такого не было• 06 декабря 2022
Ответ дляЛасунка
Як так ?
У них же 28 днів тариф і тепер число щомісяця інше
Ласунка• 06 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
Як так ?
А. Може того що в мене тариф все разом з інтернетом.
Ответ дляникогда такого не было
а якісь гроші зняло? там же стає типу щоденна плата за користування телефоном.
це формулювання таке дивне, важко його зрозуміти. якшо це такий новий ’маркетинг’, то це ппц
никогда такого не было• 06 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
Так, зняло за денний тариф.
Ответ дляникогда такого не было
Так, зняло за денний тариф.
дякую вам за відповідь!
Не раскрытый парашют• 06 декабря 2022
Приходить за 3 дні до зняття абонплати. І цього місяця було. 4.12 якраз знялася абонплата
Ответ дляЛасунка
у мене тариф на 4 тижні. важко дату відслідковувати.
вентиляторная• 06 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
Так, зняло за денний тариф.
Не тримайте гроші на балансі, поповнюйте рівно на суму тарифу)
ksusha1155• 06 декабря 2022
Не приходить! Вони стали хитрожопі і зненацька тепер відключають. В такий час коли світла і інету немає днями- це реальне свинство.
Скокмоно - стокнуно• 06 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Приходить попередження і Київстар і МТС.
Стоимость тарифа поднят, а сколько раньше Вы платили?
Самохвалова• 06 декабря 2022
Обычно всегда приходило , а в этом месяце не пришло , и я просрочила платёж , сняли за 100 мб 10 грн . Причём с завтрашнего дня тариф дорожает . Оператору дозвониться невозможно .
english book• 06 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тарифы подняли от 25 до 50грн.
Ответ дляksusha1155
по радіо казали, шо мобільні оператори у нас це приватний сектор і вони зараз не дуже добре вкладаються у відновлення. жлоби!
МЕСТО_Встречи• 07 декабря 2022
Водафон было 125 ,сейчас 140
Киевстар 100 оформила без интернета.