Оскорбляю всячески• 06 декабря 2022
Англія, англійці... Намагаюся зрозуміти менталітет.
Доброго дня.
Може хтось тут давно і вже може зрозуміти менталітет англійців? Іноді вони дивні.
Я поки не можу. Стараюся, але не розумію. Два місяці тут.
Відчуваю себе іншою, не такою.. останні два тижні здається, щось не так( Чи то нормально?
Кофе в лобби• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Може й так...але я хочу зрозуміти,а не чути звинувачення.
Я ще тут мало, тому питаю у тих, хто тут вже давно
Хотите понимания? Принимаете их правила, а не рассказываете: а вот у нас, в Украине...
Краля-Галя• 07 декабря 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Ну хворих і в Україні водили у садок з температурою 39. Працювала в Україні в дит. Садку медсестрою . Зранку дадуть ліки та біжать на роботу , а потім дитина ніяка через деякий час . Потім визванюєш батькам щоб забрали хвору дитину ..
Ну так в нас дзвонять просять забирати, а там просто до відома, якщо в дитини 38 і погано почувається ми дамо їй нурофен, забирати не обов’язково
Бритоножка• 07 декабря 2022
Ответ дляНашли в капусте
я вам так скажу. Не всегда улыбка - это признак добродушия.
Реальная история из Германии, когда наши беженцы пришли в центр помощи, а некоторе либо знают язык, либо уже знают, чтоб понимать, о чем речь. Так вот, сидят две тетушки (принимающие) с натянутыми улыбками, а одна другой говорит, мол, какого черта они снова приперлись сюда, что на этот раз нужно. И продолжают дальше улыбать и смотреть на наших добрыми глазками.
По мне, лучше будет хмурое лицо, там хоть понятна истинная эмоция.
Не вірю
Щоб відкрито так говорити на робочому місці, потрібно бути не зовсім мудрим
ОхиИВздохи• 07 декабря 2022
Ответ дляКраля-Галя
В Україні я давала нурофен зі згодою батьків і ізолювали дитину від інших дітей . Була спеціальна кімната. Я сиділа з хворою дитиною чекала батьків .. на наступний день без справки що дитина здорова не пускала. Але було і таке що приводили і справку приносили хоча перед тим температура 39 була . І знову по другому кругу... Тут не впевнена..от сьогодні на роботі спитаю у сотрудниці в неї дитина ходить у садок . У школі тут забираєш хвору дитину . Це точно..бо в мене коли дитина погано почувалась нам дзвонили і чоловік зривався з роботи їхав і забирав .
к.Буланова• 07 декабря 2022
трудно улыбнуться и хауарьюкнуть?
ваше упрямство сродни тому, как некоторые наши на Пасху говорят: ’а чего это я должна отвечать на христианское приветствие,я же атеист?’
отвечаю:такова традиция,нечего ходить с кислым лицом.
Работать надо• 07 декабря 2022
Особисто не знаю, але подруга,яка вже 8 місяців там живе, говорить, що англійці неймовірні. Стільки історій про те,які вони щирі, добрі, толерантні...
Малявка-козявка• 07 декабря 2022
Ответ дляПетросянша
Я вам скажу, они не просто улыбаются. Они реально более терпимые к другим людям. Такую поддержку, которую мне дали здесь в первые месяцы работы, я не видела никогда и нигде.
У нас іноземцями також опікуються і носяться з ними. А у вас до того ж ще й війна на батьківщині. Мене навпаки дивують, коли цьому дивуються. Нормальне відношення-це турбота про гостя.
В мене знайома в Англії, теж все життя мріяла і ось нарешті. Тут ніхрєна не робила, робота була малооплачувальна, але і робити нічого не треба-чаї ганяй да пліткуй. Ну а в Англії вже ж такого нема, пішла в отель, паше як кінь, але задоволена, бо борги закрила усі свої. За зарплату і за соціальні. Я їй кажу, що якби ти так зранку до ночі пахала в Києві, то також би мала норм гроші. Але ні, вдома погано, буду тут сидіти поки сидиться
Ответ дляМалявка-козявка
у нас,кроме спонсорства,льгот нет.
мы как малообеспеченные Англичане.
я и 2 детей,было бы у меня пособие в Украине?1000 фунтов+500 зарабатываю?
Нет
а у них англичанки с детьми так всю жизнь сидят.
Платило бы за меня государство за продленку детей,кружки,бассейн,бесплатный автобус,школа,питание?
Нет.
а тут оплачивают 85%.
Могла бы я Бесплатно учиться в колледже?
Нет.
а тут да,если доходы не позволяют,базовый курс оплачивает Государство.
и много еще чего в Украине и не снилось.
Так что не надо ляля,тут Забота о детях На первом месте и матери,которая их восспитывает,в этом помогут.
мы как малообеспеченные Англичане.
Нет
Нет.
а тут оплачивают 85%.
Нет.
Малявка-козявка• 07 декабря 2022
Ответ дляIcekream
у нас,кроме спонсорства,льгот нет.
мы как малообеспеченные Англичане.
Нет
Нет.
а тут оплачивают 85%.
Нет.
мы как малообеспеченные Англичане.
Нет
Нет.
а тут оплачивают 85%.
Нет.
Добрий день, коледжі в Україні безкоштовні, в садочках і школах на подовженому харчування платне, але воно копійки коштує. Ваша дитина зможе навчатися і отримувати в Англії безкоштовно вищу освіту? Ні, а в Україні може. Тільки не треба розповідати, що вона нікому не потрібна. Ми про можливості. І спонсорство-це не мало. Спробуйте самостійно знайти житло в Англії-прозрієте.
Откушу что там торчит• 07 декабря 2022
Ответ длязабиякина
Улыбаться это плохо?
Вы не в Украине, а в Англии, поэтому у них свои правила. Но это не значит, что они странные.
Дети больные в саду это норм, так и должно быть. Гуляют в любую погоду, не кутают их, не залечивают, иммунитет работает
Ребенок с температурой и активным вирусом в саду это ненормально.Для самого же ребенка.Это осложнения на ушки, сердце, суставы.
Нормальная, адекватная мать не поведет ребенка с 38 в любой коллектив.Если он у нее не запасной
Откушу что там торчит• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Навіть не буду з вами сперечатись.
Діти хворі з бронхітом,зеленющими соплями ,які стікають в рот..Дитина їсть їжу(1,5-2 роки),заїдає цими соплями,кашляє паралельно...
На вулиці я розумію що вони так звикли.Але буває погода,де реально треба одягти хоч щось на голову і шию.А вони у воді граються вчора на вулиці..І з тремтячими руками червоними, ідуть в садок назад..
Трохи дивно таке бачити...Пробачте.Та то просто моє враження.
Фууу.Людям взагалі ті діти потрібні?Риторичне питання.
Надувная пыль• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Постійно посміхаються...
Фрази в них є, якщо я не скажу,то це грубість.
Hello, how are you?
Тільки Hello мало...Хости сказали,я невихована... А я просто не додала How are you? Пояснила,що в Україні ми кажемо привіт і це нормально .
Багато чого...
Хворі реально діти в садку,то взагалі треш для мене..Саме реально хворі.
Hello, how are you?
Багато чого...
Ви ж не в Україні, вибачились і спитали наступного разу хаваю, якщо незалежні нівід кого то забийте. Але це не щивність,це звичаї. Мені в Чехії теж спочатку всюди вітатися і прощатися кумарило, але нічого, звикла і не вважаю це піздєцом і себе білою вороною, може й нам би не завадило зі всіма вітатися
Мяо мой мяо• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Постійно посміхаються...
Hello, how are you?
Багато чого...
Hello, how are you?
Багато чого...
Серйозно? Ми, мабуть, з вами в різних Українах живемо. Бо в мене була ситуація ідентично навпаки.
Зараз живу в сусідній країні до Англії. Влаштувалася на роботу і помітила, що колеги при зустрічі кажуть лише ’Hallo’ :). Так я запитувала потім свого хед-менеджера чи це ок , оскільки звикла, що в Україні люди при зустрічі кажуть не лише ’привіт’ , а ще цікавляться справами.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 декабря 2022
Автор, все написали вірно. В мене за 5 міс такі ж відчуття. Я по сімейній візі була. Довго писати не буду, але тошнило від хеллоу/соррі вже. Англійці для мене не гарні, фарбуються жінкі наче чучела. Зуби не красиві у всіз в основному, чкісь вавки на тілі. Короче, я дома Слава Богу!
Мона Лиза• 07 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
Англичане всегда держат определенную дистанцию и соблюдают границы, и свои, и чужие. И это не они изменились, а Вы стали старше на 21 год и стали видеть мир по-другому.
P.S. Я 2 года стажировалась в Англии, у меня был бой-френд англичанин и до войны я часто летала туда к друзьям или они ко мне.
Почитайте отзывы других людей,которые здесь были ранее.Это не только мое мнение такое.Вы были в UK много лет назад (20.....)?
Многое изменилось,к сожалению не в лучшую сторону.
Но....Как и писала выше.Мне они всеравно приемлемые,как нация.Ничиго совсем странного у них нет.Сейчас с соседями хорошие отношения.
Лара Крофт• 07 декабря 2022
Ответ дляIcekream
у нас,кроме спонсорства,льгот нет.
мы как малообеспеченные Англичане.
Нет
Нет.
а тут оплачивают 85%.
Нет.
мы как малообеспеченные Англичане.
Нет
Нет.
а тут оплачивают 85%.
Нет.
Не забывайте за чей счет
Средний класс тут обеспечивает малоимущих, и конкретные обои
А не государство
У меня спонсоры налогоплательщики 40% были
Когда съедете на съем - то денег будут в притык уже. Пока не выйдете на норм уровень ЗП. Бенефитчиком быть в своём жилье - это другое
А не государство
Дедуськина бабуська• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
А що це означає?!
Я по вашому в Україні не віталася?
Я ж написала,що в як сказала.
В мене спонсор ще та дама.Розказує як жити,як кормити сина,що я купляю і як слідкує.
В нещодавно сказала що я типо невихована.
А я як дурепа завжди вітаюся,як в вдома! Здрастуйте!
Цього мало?
Ви и просто н не бачили як її вираз обличчя.В їй плювати,що я з іншої країни і в нас все ви так вітаються.І я не замка якась...
Якісь рамки, в абсолютне небажання зрозуміти хто ми..Це неприємно.
Я навчуся звичайно, але хотілося б трохи розуміння від них...Хоча б зараз.
Я по вашому в Україні не віталася?
Я ж написала,що в як сказала.
Цього мало?
ну то вам попалось якесь стерво. не судіть всіх англійців по одній людині.
Вітайтеся так як вони тепер:
Hi, how are you?
Not bad, and you?
Вітайтеся так як вони тепер:
Hi, how are you?
Not bad, and you?
забиякина• 07 декабря 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Да уж...
Я вам про улыбки, а вы мне про говно.
Какие мы все таки разные.
Я вам про улыбки, а вы мне про говно.
Какие мы все таки разные.
А я вам про отношение к тем, кто сделал для тебя много хорошего
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 декабря 2022
Ответ дляIcekream
я тут 6 месяц.
как у себя дома.не почувствовала,что и уехала,по сравнению с Румынией.
живу как они)не парюсь.
Ага, особливо квартири і будинки))) За 1200 фунтів сарай без меблів, щілини з вінон, сиро, пліснява, дубак у квартирах, всі у флісках ходять зараз) Я прожила 5 місяців бачила багато. І в Лондоні, і в пригороді.
Дедуськина бабуська• 07 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
трудно улыбнуться и хауарьюкнуть?
у себя на родине можно с соотечественниками спорить, как должно быть, какие традиции изжили себя а какие стоит сохранить. Можно говорить ’С праздниками!’ с радостным лицом, и не надо делать кислое если вам не ответили религиозной мантрой.
А вот в чужих краях надо подстраиваться под местных, ибо мы гости.
забиякина• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Так уважаемая,вы с ней живёте или я?!
Я!
Я очень благодарна,но скажу коротко,не хочу тут расписывать все .Или вам недостаточно,что она контролирует меня,детей...Говорит мне в лицо,что я неправильно кормлю сына и он бледный.Она конечно ’знает’ и меня моего ребенка!!!
Скажу коротко:то что она дала мне крышу над головой не даёт ей права так себя вести!!! И это были не добрые советы а претензия мне ,как матери!
Нет,я ещё себя уважаю.И этот случай не единственный кстати.
P. S. Они оба курят,56 лет муж и жена.Три собаки в доме.
Говорит мне,что при своей дочери она никогда не курит так как та ненавидит сигаретный запах.
А сейчас курит прямо в гостиной.Мы живём в одном доме!!!
Твою мать, это как называется?! Мой сын и дочка пусть дышат этим,ей просто теперь холодно выходить во двор курить...
Я!
В чем проблема то?
Вы всегда можете не жить так и уехать.
А то получается, как пользоваться ими, так вы с радостью, а как быть благодарным, так все не так
Вы всегда можете не жить так и уехать.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
Не знаю, я кутаюсь и в шапке и в шарф-и полно таких же,я мерзляк.Но в садике и школе действительно капец с больными детьми,почитайте что сейчас случилось ,начинается реально эпидемия скарлатины.Уже умерло 9 детей,потому что вовремя им не оказали помощь-родителям советовали давать парацетамол и не переживать..теперь придумали,что будут давать в школе профилактически а/б
а все потому ,что все водят больных детей, и плюс очень большие проблемы со здравоохранением.Анализ на стрептококк делают 7 дней ((
+ автор, те саме бачила, дочка ходила у праймері скул (5,5 років). Я в шоці ула. Зараз вдома дитя, Київ обл, як риба у воді. Їй Англія не зайшла.
забиякина• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
А что для вас странные люди?Идиоты, ненормальные...?
Нет.Странные,то есть не такие ,к которым привык.Вот и все.Пока так,и что в этом оскорбительного?!
И я не живу за счёт спонсора, ясно?
Но так уж устроена программа,что 6 месяцев нужно прожить и встать на ноги.Что я и делаю.
Я пытаюсь понять их.А вы вместо совета поливаете меня грязью.
Не у всех все гладко со спонсорами.Если у вас иначе, отлично.
И говном здесь поливаете ВЫ!
И я не живу за счёт спонсора, ясно?
И говном здесь поливаете ВЫ!
:)))))
Нет, именно вы поливаете говном людей, благодаря которым вы там, где есть.
Но вам этого мало, вам все не так и люди те не те.
Вместо того, что б быть благодарным, происходит все это здесь, обсуждение чужих людей и что они не заносят вам зад на поворотах.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Так уважаемая,вы с ней живёте или я?!
Я!
Я вам більше скажу. Знаю, що спонсори голі ходили по будинку. Так вони звикли, при дітях! Моя знайома українка в шоці була. Багато історій реально знаю, але у 80% люди не вжилися зі спонсорами. Навіть, коли міняли. Я в діаспору на зустріч ходила 5 місяців і прозревала від історій.
На паровозе• 07 декабря 2022
Прожила в Англії 1,5 року. Менталітет від регіону залежить. Нормальні там люди. В Лондоні збірна солянка, справжніх англійців там дуже мало. В Ньюкаслі люди прості, привітні, працьовиті. Так само і в Оксфордширі . Трохи прижимисті в порівнянні з українцями , але до того можна звикнути.
Будьте привітною і проблем не буде.
ДолькиКабана• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Постійно посміхаються...
Hello, how are you?
Багато чого...
Hello, how are you?
Багато чого...
Ну взагалі-то і в Україні кажуть: «Дякую, добре. Як ви?». Це елементарна ввічливість у всіх країнах однакова для малознайомих людей. В колі близькіх друзів і в родині, авжеж, це можна опустити.
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Якщо у вас особисто все добре,я чесно рада.
В мене трохи інакше,плюс відчуваю себе чужою тут.
Ще й спонсор хоче контролювати все моє життя.
Де,коли, скільки і навіщо?
Дуже приємно правда?
Три тижні тому було все нормально,роки вона не почала насідати..
Це так на мене вплинуло,що я відчуваю,що на всіх так дивлюся.Трму питаю,які вони?
Сподіваюся,що є хороші люди.
Де,коли, скільки і навіщо?
Дуже приємно правда?
Сподіваюся,що є хороші люди.
Так є вихід) просто арендуйте житло самі і все)
Живуть на голові в людей і хочуть щоб ті жили за правилами того кого приютили
забиякина• 07 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Там иммунитет очень хорошо работает, потому что не залечивают лекарствами.
Дети не болеют долго, быстро выздоравливают.
Но для нас адекватная мать, это та, которая скупила полаптеки и лечит сопли с кашлем
Карамелька• 07 декабря 2022
Працюю з британцями давно. Нормальні вони, просто треба звикнути. В них є якийсь трохи специфічний юмор, для того щоб почати їх нормально розуміти в смол толкс, розуміти шутки і відповідати на рівні мені знадобилось десь пів року. Вони багато посміхаються, хоч не завжди щиро - то і американці так роблять. Це різниця менталітету і треба робити знижку на те. Вони нас теж вважають трохи дивними, бо ми за їх словами ’very serious’. Зате вони захоплюються витримкою нашої нації, наші на мітингах шуткують, що ми якісь супер-люди, бо в нас ’Country at war. Working in cold office. Power out half of the time. outcome: We don´t really have any problems’