Mede• 07 декабря 2022

Хто що думає про цю вакансію і роботу в цілому

Задумуюся над тим, щоб поїхати закордон попрацювати. Одна з агенцій запропонувала вакансію. Якось занадто все добре, правда за оформлення документів хочуть 600 грн., які начен потім через місяць повертають. Організований виїзд зі Львова, квиток 80-85 євро з людини

*Безкоштовна вакансія для чоловіків, жінок та пар з ДІТКАМИ.*

Завод *LEONI* – виробництво go електропроводки для автомобілів.
Заробітна плата *600 – 650* євро/місяць + харчова карта 85 – 90 євро + бенефіти
Запрошуємо чоловіків, жінок та пари до 58 років з діточками від 4-ох років, на одного дорослого 2 дитинки, тільки громадяни України.

*Графік*: 5-6 днів в тиждень по 8 годин + можливість брати надгодини. Робота в три зміни. Напрацювання в місяць 180 – 220 годин.

*Житло.* Поселення в готелях зі всіма вигодами, *безкоштовно*, 2-3-4 особи в кімнаті, пари та жінки з діточками проживають окремо (без підселення). Фотографії житла в наявності (надсилаємо за вимогою).

*Транспорт* з житла на роботу і назад - *безкоштовно*.

*Харчування: Дорослі - безкоштовно 3 рази в день*, після отримання ХАРЧОВОЇ КАРТИ (харчова карта на 85-90 євро, нею розраховуються в їдальні на виробництві) – 2 рази в день. *Діточки – безкоштовно 3 рази в день на постійній основі*. Фотографії порцій в наявності (надсилаємо за вимогою).

*Необхідні документи* для виїзду та оформлення: для дорослих - *біометричний паспорт або внутрішній український паспорт*, для діточок - *свідоцтво про народження або біометричний паспорт.*

Місцезнаходження: місто PITESTI – Пітешті (100 км від Бухареста). Румунія.
*Організований виїзд з України (м.Львів)*

Завод Leoni спеціалізується на виробництві електропроводки для автомобілів. Надзвичайно проста робота, яка не потребує досвіду. Все покажуть, все навчать.
Спецодяг: власний (зручні штани та футболка, видається лише жилетка).
Xue• 07 декабря 2022
Що саме добре? Зарплатня чи їжа+проживання?
Мария-a546• 07 декабря 2022
Якась зарплатня мала.
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляXue
Їжа+проживання
Natalifairy• 07 декабря 2022
В інтернеті хоч намагалися перевірити, чи цей завод існує і чи їм потрібні люди? А то зараз багато шахраїв.
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляNatalifairy
Я ще нічого не вирішила остаточно. Завод такий наче є.
Madame S• 07 декабря 2022
Вот сайт завода
https://www.leoni.ro/en/career/

Подавайте заявку онлайн лично, а не через паразитирующих мошенников.
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляMadame S
Вот сайт завода
https://www.leoni.ro/en/career/

Дякую за пораду)
Xue• 07 декабря 2022
Ответ дляMede
Їжа+проживання
Хіба що. Бо зарплатня - ні про що. Фотографії бачили?
Подивіться на ютубі, що таке скласти повну схему на один автомобіль на стенді. І спроекціюйте це на третю зміну. Зрозумієте, чи ваше це. Хоча, може ви в Україні саме цим і займалися.
Хай щастить і з переїздом і з роботою!
Murrr4a• 07 декабря 2022
Ответ дляМария-a546
Якась зарплатня мала.
Это ещё хорошая зп для Румынии.
У меня знакомые все работают на заводах в Румынии за 400-450 евро + 400 лей на питание.

Автор, вам верно сказали - подайте заявку сами. В Румынии довольно легко найти работу на заводах. Но зп небольшие и по 3 смены
dorik• 07 декабря 2022
Рекомендую почитати відгуки про цю роботу, тому що моя знайома працювала на польському заводі пральних машин, так від тих проводів після першого ж робочого дня в неї руки в крові були. Втікала, не отримавши зарплатню.
Murrr4a• 07 декабря 2022
Пс. Отелям выгодно селить по 3-4 человека (включая детей) в комнаты, потому что за каждого они получают 300 евро в месяц.
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляdorik
Дякую за відповідь. Я, власне, тому тут і створила тему, щоб розумні та більш досвідчені в подібних питаннях люди щось порадили
Murrr4a• 07 декабря 2022
Ответ дляMede
И в Румынии жить не то, чтоб дешево. Но вы всегда сможете попробовать. Проведёте зиму в тепле, сытые. Люди тут хорошие, инфраструктура есть. Условия жизни тоже обычно ок. Если вас все эти варианты в описании устраивают - пробуйте, почему ж нет.
dorik• 07 декабря 2022
Ответ дляMede
Мене трошки збентежили оті проаода, одразу згадала, що це може бути неприйнятна для жінки робота. Якщо вам дали сайт, рекомендую через перекладач написати їм листа і задати питання-що саме робити з тими проводами, чи чітко нормований день, які умови, особливо якщо дитина, чи є садочок, школа в т.д.
Murrr4a• 07 декабря 2022
https://layboard.com/vakansiya/470294/robota-na-za...
Тут в видео показана работа.
Polinaanna• 07 декабря 2022
Будете за 600 євро херачити по 12 годин ,6 днів на тиждень)
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляXue
Хай щастить і з переїздом і з роботою!
Так, фото мені надіслали. Номери на перший погляд скромні, але чисті. Також прислали фото страв, наче норм. Я розумію, що можуть обіцяти одне, а по факту... Що ж до зарплати, то так, не дуже велика, але більші зарплати на рибі та м´ясі в Польщі, а то взагалі не моє. Знайома працює за таку зарплату прибиральницею в супермаркеті в Ризі, пропонувала їхати з нею, але мене наче щось зупиняє
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляPolinaanna
Сказали, що 8-10 годин і 5 днів. Я розумію, що можуть обіцяли одні умови, а по факту будуть зовсім інші. Тому й сумніваюся
Polinaanna• 07 декабря 2022
Ответ дляMede
Я так працювала стоячи 12 годин на одному місці, це пекло. Більше не поїду, але ви дивіться
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляPolinaanna
Дякую, щось вже не хочеться)
Пліткарка Соллі• 07 декабря 2022
Какое-то рабство. В Украине можно больше заработать, а в Германии больше получить не работая.
NaAnKr• 07 декабря 2022
Ответ дляPolinaanna
А тут за минималку 5500 гривен чистыми тот же месяц, но по 8 часов((( И ещё найти нужно работу...
автор Mede • 07 декабря 2022
Ответ дляNaAnKr
Отож. В мене наче робота є, але зараз немає продажів (вікна, двері), тому мінімалка. Підшукую роботу, але варіанти такі собі - трохи більше мінімалки, то 12 годинний робочий день (за 8000 бухгалтер на виробництво), то оператор Укрпошти з плаваючими вихідними. От і подумала поїхати підзаробити закордон, бо в нашому місті нормальної роботи немає
Sicillia• 07 декабря 2022
Ответ дляdorik
Так, багато де. Теж знайома в Італії на фурнітурі працює. Руки за зміну в кров. Ще одна в Словаччині на автомобільному заводі. Каже, що фізично просто пекло, а зп поганенька....