Соседушка• 07 декабря 2022
Нарахування за опалення, допоможіть зрозуміти, будь ласка
За жовтень було нараховано 553,74, але опалення в жовтні не було, тому мали перерахувати. Але я нічого не розумію в цих нарахунках, що це за -143,45?
Завчасно дякую!
Ангел-предохранитель• 07 декабря 2022
Перерахунок за минулий опалювальний період. Травень - червень мали контролери ходити і по будинку лічильники дивитися. Хтось вчасно не подав - ви заплатили. Прийшли контролери і повернули справедливість
Соседушка
• 08 декабря 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Дякую!