Люблю Украину• 08 декабря 2022

Правда, в дарницком районе Киева, устанавливают туалеты? Деревянные

Возле вас есть ?
Срочнокпсихологу• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Я тоже не понимаю
Как со всем домом ходить в один туалет
Боже я в шоке (
В Чернигове так было. Во дворах многоэтажек делали туалеты. Стоят до сих пор. Даже в мирное время не помешают. Иногда идёшь, приспичило и куда бежать. Район спальный, кафешек нет, только кофе-точки. А так туалеты есть)
автор Люблю Украину • 08 декабря 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Потому что это бред какой-то. Вдумайтесь сами: просыпается такой житель посреди ночи, потому что хочет в туалет по маленькому, спускается с 20-го этажа и идёт в такую деревянную будку.

Вброс да и всё
Слоник-тоник• 08 декабря 2022
бугога. сска, оце вас прийшли так спасати. скільки можна бути деградантом? давайте, перевзувайтесь вже нарешті, бо ще не так врятують.
Смыкалка• 08 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
і в коментах на ИТГ каналі те саме питання: вигрібні ями готові?
Оказывается, ещё в конце ноября были даны рекомендации

’Масштабна підготовка Києва до найгіршого сценарію розпочалась тільки восени і зараз керівництва районних державних адміністрацій (РДА) активно проводять зустрічі з керівниками ОСББ. На цих зустрічах чиновники пояснюють відповідальним власникам житла, як пережити зимовий блекаут. Серед рекомендацій: треба своєчасно зливати воду з систем опалення, закуповувати невеликі генератори та копати у дворах ями під тимчасові дерев’яні туалети.’

Ну и фото соответствующее
Вытворунка• 08 декабря 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Не розумію чому в новинах не нагадають про біотуалети, ми купили 3.5тис + хімії на 1тис. Вистачить на місяць точно, на 5ро . Перероблена рідина не є шкідливою для землі. Вийти і десь закопати. Я розумію що по вартості не всім доступно. Але ми обирали на таку кількість людей.
Я виросла в приватному будинку з туалетом на вулиці. Нічого страшного в них немає. Якщо купувати спеціальну хімію для них. Тоді буде все нормально.
А якщо це 9поверхівка квартир на 200? і кожна квартира собі поставе біо чи як?
Срочнокпсихологу• 08 декабря 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Я один раз решила по культурному, не в кусты, а в туалет на трассе. Меня там чуть не вырвало, вонь, гамно везде, большие червяки. Я за природу
На трассе то полбеды. А Вы представьте, когда многоэтажки, например наша, 150 квартир, да по 3-4 человека будет ходить под кустики у дома. Это 450-600 куч в день. За несколько дней природы не будет видно, только горы говна. А запах? Вам придорожный туалет покажется лакшери-румом
Комиссия50%• 08 декабря 2022
Ответ дляС перепою
Не знаю. Але якщо це правда, то я у шоці. Чим далі, тим радісніше
Меня больше веселит цифровая валюта, чем туалеты. И все молчат. Тут уж на войну не свалить все. Но понимают происходящее один из 1000. Я в шоке
Непостоянная постоянность• 08 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Боже, какой ужас! Век цифровых технологий.
И деревянные туалеты. Слов нет. Бедные люди.....
Ціфрова країна в дії
Я_готова_ко_второму• 08 декабря 2022
Ответ дляВытворунка
Ну в мене маленький на 22л . На нашу родину. В мене двоє дітей.
Я живу в 25поверх будинку. Все електро.
На дачі немає умов. Туалет на вулиці і навіть ями немає, відро. То і вирішили купити собі біотуалет в квартиру. І на дачі можна використовувати.
АБВГДэшница• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Що не тема , то рашисти одразу
Я живу на бориспільській
В нас такого і близько немає ще
Але я не розумію як туди буде ходити вся багатоповерхівка
Розрахунок на те, що кому треба, той поїде в село
tatka• 08 декабря 2022
Ответ дляС перепою
Удалено администрацией...
Ви серйозно?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
фото
Одну будку сфоткали и носятся
Я_готова_ко_второму• 08 декабря 2022
Ответ дляВытворунка
Ось такого плану. Він легкий.
Вытворунка• 08 декабря 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я живу в 25поверх будинку. Все електро.
Ну ви ж розумієте, що не всі можуть дозволити собі його купити... тисяч за 5 ваш? пенсіонерам треба теж кудись справляти нужду
ОченьПриятно-Царь• 08 декабря 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Ось такого плану. Він легкий.
Сколько стоит? Где продается такой?
АБВГДэшница• 08 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Але в Чернігові хмарочосвів немає. Будинки переважно середньої поверховості, вірно? У Києві, що не новобудова, то поверхів 20.
Ms. Откровенность• 08 декабря 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
А пакет потом куда? Представляете какой аромат будет в контейнере мусорном. На улицу в туалет ходило не одно поколение. Так что, от этого не умирали.
Ну конечно, обычно из помойки цветами пахнет
автор Люблю Украину • 08 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
В нас наприклад села немає
Я_готова_ко_второму• 08 декабря 2022
Ответ дляВытворунка
Ну якщо ті хто можуть куплять, то тих хто не взмозі, буде мало. Тоді їм може і вистачить вуличний варіант. Тирса або наповнювач для котячих туалетів. В пакет. Буде все вбирати , рідини, і запах. Це як люди ходять в походи. Треба ж якось виходити зі становища.
Вуличні туалети можна використовувати, але тоді треба організовувати, їх обробку це не так і дорого. Можна такі туалети утеплити. Обшити. І зробити з досок як тумбу щоб було зручно сидіти.
к.Буланова• 08 декабря 2022
Ответ дляРаспутница
Та да, ужас. Таки придется уезжать на дачу на зиму, Кличко нагнетает и предсказывает армагедец, а он настырный, таки вынудит эвакуироваться из города
..краще б наш головнокомандувач нагнітав так перед війною..., Дивись,і багато б людей виїхало б з місць можливих ударів і залишилися живими,а багато хто б і не згвалтованими...
Я_готова_ко_второму• 08 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Сколько стоит? Где продается такой?
В розетке брали, ми вибрали за 3.5 тисячі є більші і дорожчі. Хімії до нього 6л взяли, ще на тисячу, але вистачає надовго
Смыкалка• 08 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Мабуть тому що біо не пристосовані до морозів.
Даже украинские производители выпускают морозоустойчивые кабины.
Запасная спина• 08 декабря 2022
Бл..ть дожилися, але най буде.
Распутница• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
В нас наприклад села немає
А я впервые радуюсь, что есть дом в селе, ещё и благоустроенный.
АБВГДэшница• 08 декабря 2022
Ответ дляСмыкалка
вище написали, що об´єм замалий
tatka• 08 декабря 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Хахаха как смешно
Кто там ржал с унитазов, доржались?
Карма бич
Яка карма? За вчинки рашистів? Який сором? За що? Що ми зробили?
Я_готова_ко_второму• 08 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Сколько стоит? Где продается такой?
Знайома з таким їздила на море дикарем , троє дітей їх двоє, чистили його за місяць один раз.
Крем для арбуза• 08 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Да, это ужас
И_В_офигительных_штанах• 08 декабря 2022
Кто то хорошо отмоет денег на туалетахдумаю это не пригодится.Нагнетают больше,чем будет на самом деле,денег же нужно всем заработать на простом народе,такое подходящее время.Заодно и сбагрят народу всё,что годами пылилось на складах от фонариков до туалетов и всего прочего,что сейчас народ скупает,а раньше и не смотрел в эту сторону.
Распутница• 08 декабря 2022
Ответ дляtatka
Не обращайте внимание, нормальный человек такого не напишет. Это явно кто-то из тех, с особой челюстью и ТВчипом вместо мозга