Чукча Мукча• 09 декабря 2022
Шукаю відгуки про лікаря Аверіна Анна Олександрівна, клініка "Добрий прогноз"
Гінеколог. Можливо хто був в неї, розкажіть, як вона вам)
Вишневий цвіт• 09 декабря 2022
Як на мене, то це вкрай неетично влаштовувати опитування про кваліфікацію спеціаліста. Лікар і ви це небо і земля. Вона все життя вчиться, а ви байдикуєте в інтернеті.
Помилуйте мадам• 09 декабря 2022
Ответ дляВишневий цвіт
В чому відсутність етики?
Лікар - це не тільки знання, а й людські якості.
За вашою логікою - всі лікарі хороші, бо вони все життя вчаться ?
Чукча Мукча
• 09 декабря 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Вкрай неетично, робити так, як робите ви. Я нікого не ображала, а запитала чесних відгуків, тому що всі знають, як пишуться відгуки на сайтах клінік. А ви, не знаючи мене особисто, пишете про небо і земля. Мудрості і виховання не завадить вам.
Дедуськина бабуська• 09 декабря 2022
Автор,
На сайте клиники честные отзывы
Я у нее была
Все отзывы о враче честные
Меня оперировала
Можете смело к ней идти
На сайте клиники честные отзывы
Я у нее была
Все отзывы о враче честные
Меня оперировала
Можете смело к ней идти
Гореотума• 09 декабря 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Что за бредотина? Неэтично ярлыки вешать про байдики, когда вы человека не знаете. І врачи разные, глядя на некоторых понимаешь, что годы в универе и интернатуре даром прошли. И главное, искать и использовать отзывы на будь-что и будь-кого нормально.
Світлана-afde• 09 декабря 2022
більше 80% людей шукають відгуки перед відвідуванням нового лікаря. Не бачу в цьому нічого поганого. Я теж завжди шукала відгуки!
Вишневий цвіт• 10 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ви вчиняєте аморально, запитуючи відгуки про людину, як про товар. Це про шампунь можна запитати відгуки.
Відгуки можуть бути як позитивні так і негативні. Якщо негативні ще й незаслужені та суб´єктивні, то лікар по пошуку неодмінно прочитає їх. Які в неї будуть відчуття?
Крім того, ви зазначили назву клініки, тому ви цим рекламуєте заклад або, навпаки, конкуренти закладу, напишуть умисно негативні відгуки, чим образять лікаря.
Зрозуміло, авторе? Щось ви зовсім недалека, яка вдаєте з себе ’простушку’, рекламуючи заклад.
Вишневий цвіт• 10 декабря 2022
Ответ дляСвітлана-afde
Відгуки можуть бути як позитивні так і негативні. Якщо негативні,ще й незаслужені та суб´єктивні, то лікар по пошуку неодмінно прочитає їх. Які в неї будуть відчуття?
Вишневий цвіт• 10 декабря 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
В чому відсутність етики?
Ваші міркування ніщо поряд з закономірностями інтернету: об´єктивні відгуки про медичний заклад і лікарів в принципі неможливі в силу 1) конкуренції; 2) невстановлення осіб, які пишуть відгуки і неможливістю перевірити чи дійсно пише людина, яка отримала там медичні послуги.
Це безособовий інтернет, тут немає ні фото, ні ПІБ.
Тому для чого збирати інфо, яка недостовірна і може когось ввести в оману?
Немудра ви.