Морская свинка• 09 декабря 2022
По яких показниках ви вибрали стоматолога імплантолога?
Треда ставити імплант на місце переднього зуба.
Цін на імплант Штрауман і коронки дуже відрізняться
Імплантологи всі з досвідом.
В мене 2-й день сьози і тривога, не знаю кому довіритися, дуже намучилася з зубами…
Імплантологи всі з досвідом.
Губной рояль• 09 декабря 2022
Вчора якраз видаляла два зуба і ставила 2 імпланта. Ставила імпланти у хірурга. Пішла до хірурга, який був в клініці. До того один раз з ним поспілкувалася, він мені написа план лікування і вперед.
Морская свинка
• 09 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Ви молодець, рішуча)
А у видалених зубах хіба не були хворі корені? Невже можна зразу ставити імпланти, якщо там була інфекція ?
Губной рояль• 09 декабря 2022
Ответ дляМорская свинка
Ви молодець, рішуча)
У мене ті два зуба були під коронкою (цільна коронка на 2 зуба, яка простояла років 18). Тому не знаю щодо коренів. Мені здається, що без різниці, хворі корені чи ні.
Я взагалі планувала на ті два зуба по новій ставити коронки, але мені сказали, що вони в такому жахливому стані, що коронка на них невідомо скільки протримається, і краще вже імпланти поставити і закрити це питання.
Не потрібно боятися, я сьогодні другий день - нічого не болить. Мені прописали кетанов, якщо буде біль, але болю немає.
Кружите меня,кружите• 09 декабря 2022
Дорого - не значить краще, запевняю вас. Була в клиниках ризної цінової категорії. Вибирала клініку і імплантолога по відгукам і близкості до дому )) Імплантолога окрім відгуків, по досвіду, освіті (в інеті зараз все можна нарити) - чим більше суміжних додаткових спеуіальностей в сфері стоматології, тим краще, щоб не дуже старий був - у молодщого краща реакція, зір, руки труситись не будуть, не схибить.
Ставила жувальні зуби. Хотіла теж Штрауман і цірконієві коронки, лікар чесно сказав, що то буде дурна трата грошей для мене на жувальні гроші і порекомендував корейські туди, звичайно зазначивши, що це на мій розсуд тратити більше чи ні. Поставила корейські 2 роки назад - задоволена як слон.
Хірург-імплантолог в мене був молодий (33-34), з гарною освітою і досвідом, зробив все швидко і якісно.
Штрауман і цірконієві коронки ставлять на передні зуби, як у вас, Автор.
І до речі, Автор, імплантологія - ’не такий страшний чорт як його малюють’ ))) Немає чого ридати, тим паче наперед. Кажу це порівнюючи з іншими типами стомат хірургії. В свій час відмучилась по-повній(( Обезболюють і все ок.
Єдине - все, що вас цікавить, всі антибіотики, протизапальні в якому дозуванні і скількі приймати на дунь і к-ть днів, Тантум Верде для дезинфекціі ротовою порожнини (не полоскання - цього робити не можна ні в якому разі!!! бо вимиєте згусток, який утворюється, щоб заблокувати кровотечу. Просто набирається в ковпачок і тримається рідина в роті з однієї сторони, іншої і обережно з роту випускаєте (без напору). Спльовувати кров після лпераціїї ні в якому разі не моєна! Витягувати ту серветку що вклали - мінімум годину не можна. Треба терпіти. Коли набрався повний рот крові, відкрили обережно так, щоб була маленька щілинка, кров витікла скільки витіче і нічого не спльовуватиии, бо буде кровити дуже довго.
Я по 2 години турпіла і не виймала ту серветку і в мене одразу там згусток робився і потім тільки сукровиця могла виходити. А ті хто плювався, по 2 доби кровило. Зауважте це.
Морская свинка
• 09 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Дуже вам дякую!
Я теж лікувалася в дорогих клініках, сподіваючись на якість, натомість наробили біди(((
Морская свинка
• 09 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Дуже дякую)
Жертва интернета• 09 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Як себе почуваєте? У мене імплантація на днях, одразу декілька, вперше, хвилююся...
Губной рояль• 09 декабря 2022
Ответ дляЖертва интернета
Почуваю себе нормально без знеболювальних. Теж хвилювалася, але все пройшло нормально. Бажаю вам легкої операції. Плюсуюсь під дописом, що написав анонім Кружите меня кружите щодо догляду післяопераційного.
Жертва интернета• 09 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Дякую!