Весела бджілка• 09 декабря 2022
Аліменти з айтішника
Цікавий досвід про те, як колишня дружина аліменти намагалася збільшити. Айтішники так люблять хвалиться своїми ЗП, але все в чорну. Ні алиментів, ні налогів державі не платять
Колишня дружина співробітника Luxoft вимагала збільшити аліменти в 7 разів, але не вийшло
Солом`янський районний суд м. Києва в жовтні розглянув справу колишньої дружини айтішника з «Luxoft Eastern Europe Ltd.», яка вимагала збільшити суму аліментів на неповнолітнього сина в сім разів до 25 000 грн щомісячно.
Суд їй відмовив. Ось подробиці справи.
Жінка повідомила суду, що відповідач отримує стабільний щомісячний дохід в компанії «Luxoft Eastern Europe Ltd.» в розмірі 200 000 грн.
З урахуванням цього, за її словами, місячний розмір аліментів мав би становити 40 000 грн, проте з моменту відкриття виконавчого провадження вона отримує аліменти в середньому розмірі 3500 грн на місяць і добровільно матеріальної допомоги на утримання сина відповідач не надає. А така сума є недостатнім для утримання дитини.
Від нього
Айтішник через свою представницю зазначив у справі, що він щомісячно сплачує аліменти в розмірі 4 500 — 7 000 грн, частково на рахунок Шевченківського відділу ДВС і частково на особистий картковий рахунок позивачки.
Про свій дохід чоловік зазначив, що він не є стабільним та фіксованим у 200 000 грн в місяць, а залежить від обсягу наданих компанії послуг у той чи інший період.
Висновок
У контексті дотримання принципу змагальності сторін, аналізуючи надані обома сторонами матеріали, суд не знайшов підстав для задоволення вимог позивачки.
Суд їй відмовив. Ось подробиці справи.
Від нього
Висновок
Железный коготь• 09 декабря 2022
Айтишник, не айтишник, суть не в этом. Суть в том, что мужик- мудак и зажимает деньги на сына. Вот и всё. И не айтишников таких овердофига, когда имеют приличный доход, а на детей дают 2000 грн
Зілля до весілля• 09 декабря 2022
Цікава практика🤔 А які він цікаво документи суду надавав? Чим підтверджував свій не стабільний дохід у 200000 тис. ?
Зілля до весілля• 09 декабря 2022
Ответ дляЖелезный коготь
100% В мене зараз радість, 11.11. внесли зміни про стягнення аліментів з усіх видів заробітку в тому числі включаючи винагороду під час воєнного стану, тепер чоловік виплачує з винагороди кошти. Супер . Зараз в мене аліменти як друга зарплата 😁
Железный коготь• 09 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
И правильно.
Спелый баклажан• 09 декабря 2022
Дуже багато питань. Він надав довідку про доходи? Виконавкць подавав запити в банки, на роботу? 3500 це по якому регіону? І тп і тп
Спелый баклажан• 09 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Айтишники фопы. С них невозможно много взять
Дійсно, якщо фоп то середнє по регіону. Але не факт, що він був фоп.
Первая ласточка инфляции• 09 декабря 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Я думаю, що показав акти виконаних робіт. Знаючи, що дружина подала на аліменти, могли просто проганяти менші суми і тим самим підтвердити, що дохід в 200 тис не є стабільним.
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Тим шо він ФОП з мінімалкою, як і всі вони
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
О, не чула про таке. Але це добре. Це автоматично, чи потрібні якісь перерахунки?
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляЖелезный коготь
На дітей не дають. І налогів не платять.
А завжди верещать, що на них економіка тримається
Спелый баклажан• 09 декабря 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Стабільний це не значить однаковмй. Виконавець має стягувати частину з УСІХ коштів, тому хай прзшукує щомісячно. Демь буде більше, десь менше. Це не тільки зп, доречі, рахунки теж.
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляПрыг-скок
С чего вы решили, что айти не платят налоги?
Платять з мінімалки копійки
Ответ дляВесела бджілка
Тих айтішників, яких знаю я, там навпаки великі суми як прибуток ФОП фігурують. Бо єдиний податок 5% і мінімалка ЄДСВ. А якби був найманий працівник, то податки з таких зарплат були б набагато більші. Ну і вивести кеш, щоб дати в конверті такі суми, то дуже тяжко.
Прыг-скок• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Платять з мінімалки копійки
Серьёзно?
Большинство айти фоп
Муж когда работает не по ФОП, то всегда зп официально.
Так что не выдумывайте.
Большинство айти фоп
Так что не выдумывайте.
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляПрыг-скок
Серьёзно?
Большинство айти фоп
Так что не выдумывайте.
Большинство айти фоп
Так что не выдумывайте.
Я не видумую
Суд не оттимав ніяких підтверждень, що людина отримує дохід більший середнього
Прыг-скок• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Я не видумую
То есть по одному человеку вы сделали выводы про всех айти?
Дикая Роза• 09 декабря 2022
Ответ дляСпелый баклажан
чи кеш, на него все переходят
чи розрахунок криптою
це недосяжне для виконавця
чи розрахунок криптою
це недосяжне для виконавця
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Номер справи в реєстрі 106764040, читайте як багато питань
Регіон - Київ
Я люблю транзисторы• 09 декабря 2022
Статтею 183 СК передбачений максимальний розмір аліментів на дитину. Він менший, ніж 25 тис. Суд би і не задовольнив такий позов. Потрібно краще готуватися до засідань і брати досвідченого адвоката по таким справам.
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
У айти и правда такие зарплаты?
200 тысяч
І більше бувають 5 тис дол типова ЗП
ЯсноВидящая• 09 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
У айти и правда такие зарплаты?
200 тысяч
У мидлов 4000 у.е.+
У сеньоров 6+
С таким курсом выходит и больше 200
У сеньоров 6+
С таким курсом выходит и больше 200
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляПрыг-скок
Більшсть IT це фопи які приховують своі доходи і платять максимум 5%
Котя_люлю• 09 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
У айти и правда такие зарплаты?
200 тысяч
С опытом от 10 лет. Синьоры и выше. Никто Вам не даст такую зп с 0
ЯсноВидящая• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Фопы этой группы всегда платят 5%, зачем скрывать
Котя_люлю• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Не забывайте, что еще и работодатель платит налог. И там далеко не 5%
Спелый баклажан• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Регіон - Київ
А ви що стягувачка, що така хамка?