Ms. Скромность• 09 декабря 2022

Якщо потрібна операція, а імплант коштує дуже дорого

Добрий день. Таке питання, у молодої людини виявили абсолютний стеноз хребта. Потрібна операція (не терміново, але у найближчий час). Запитали лікаря скільки коштує, сказав 150 тисяч з турецькою конструкцією, 500 тис з франц/амер. Ні тої, ні іншої суми у людини немає. Може за роки два і назбирає на той, що дешевше, але як бути якщо операція знадобиться раніше? Ніколи не стикалася з таким, ці імпланти, вони не бувають за державний кошт чи десь дешевше роблять? Дякую за відповіді.
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Кредит.

автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Кредит.
Так після операції інвалідність на рік дають, 3 групу. Чим віддавати, якщо працювати не зможе?
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
У мене в батька третя група інвалідності. Працює все життя.
Обирати не фізичну роботу.
Печенюшка• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Может она программистом работает?
Третья группа рабочая.
Ясамаякрасивая)• 09 декабря 2022
напишите запрос в НСЗУ, звонить бесполезно, там такие дауны на горячей линии
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Обирати не фізичну роботу.
У вашого батька була така операція? Там сидіти навіть два місяця не можна, стороння допомога потрібна, і новій роботі не так швидко навчитися.
Суть питання же не в цьому, мене цікавить, чи є якісь державні програми по протезуванню або може хтось нещодавно робив дешевше у якомусь місті.
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Не така, але проблеми з хребтом. Державні програми не для молодих людей, які працездатні. То на реальному досвіді вам говорю.
А для військових та для інвалідів зараз усе розраховано. Молодій людині ніхто не дасть держ програму, вам цього лікуючий лікар не сказав?
І якщо людина планує рік не працювати, то потрібно і на щось жити також. А це ще більша сума ніж 150 тисяч.
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Бо поки оформити інвалідність це теж 3 місяці займе і виплати зараз мізер.
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Ні, лікар тільки суму озвучив, ніяких роз´яснень не дав. Зрозуміла, шансів немає. У неї є чоловік, зп 15000, але ж і двоє дітей. Місто прифронтове, обидва тримаються за роботу, як можуть. А лікар має показати якийсь прейскурант на імплант?

Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Свекрови надо было протезирование. Есть программа на кикие то протезы, но там очередь на года 2 и качествоих такое, через лет 5 опять надо было бы менять скорее всего. Три сына сбросились 🤷🏻‍♀️
В вашем случае попробуйте обратиться в фонды, не знаю как к взрослым, а детям помогают. Ну и бросить клич по родственникам. 150тыс грн - сумма реальная, но дабавьте стоимость операции и реабилитацию.
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Я б вам рекомендувала проконсультуватись в іншому місті з лікарем за вартість. А також наскільки по термінам можна цю операцію відкладати
Прейскурант сумніваюсь, що він вам покаже.
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так, нам сказали, що ще потрібна буде реабілітація, але ціну навіть не уявляю, бо, слава богу, ніколи з таким не стикалися, а тепер треба збирати інформацію по крупицям. Дякую за відповідь.
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
На протезы цены одинаковые. Надо идти к оперирующему хирургу и с ним говорить.
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Різні країни виробництва=різна ціна. Автор пише, що запропонували лише два варіанти, інший лікар може інших виробників запропонувати.
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Дякую, спробуємо пошукати лікаря в сусідніх містах. Може щось дешевше вийде.
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Правильно. Каждый хирург работает с определенной фирмой. Но начинать надо с хируга у которого готовы оперироваться, а не поиска фирмы протеза в которых вы не разбираетесь. Такая операция - не зуб вырвать
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дякую. Займемося пошуками лікаря.
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Дякую. Займемося пошуками лікаря.
Лучше всего найти людей которые прошли этот путь и идти к проверенному доктору. Я так делала, и все успешно прошло. Сейчас каждый доктор специализирунтся на своем узком , как правило. Просто если сделают ...как то..., это просто выброшеные деньги , ну и усилия.
Пушка заряжённая• 09 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви читаєте поміж стрічок. Я не писала за те що самостійно шукати протез та фірму. Повідомлення було за те, щоб обрати лікаря і оптимальну вартість.
А будь який лікар компетентний та розбирається у протезах, які ставить. Розкаже мінуси та нюанси, які випливають з нижчої вартості.

автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дякую, спробую у фейсбуці знайти якісь групи
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2022
Вартисть чего вы хотите выбирать? Есть стоимость и она приблизительно одинаковая . Как на операцию так и на протезы. Если доктор работает с турцией и францией, то другие он ставить не будет .
Наша взяла• 09 декабря 2022
Автор, группу инвалидности получают пациенты с таким диагнозом?
Однозначная• 09 декабря 2022
Может эвакуация за границу и там можно по страховке сделать?
Я такая боевая• 09 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Абсолютно вірно. Обов´язково потрібно проконсультуватися ще з іншими лікарями. Ми зубні імпланти ставили, то там ціна навіть на абсолютно однакові імпланти у різних лікарів досить суттєва, так то ’копійки’ у порівнянні з вашою ціною.
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вартість імпланту, або самої операції. ’Стоимость’ мене мало цікавить, особливо від порадниці, яка зайшла у тему показати свій недооцінений сарказм, а не допомогти порадою, або власним досвідом, де можна зробити дешевше. І ’приблизительно’ для людей з невеликим доходом теж має значення. Різниця навіть у 10 тис прогодує родину місяць. Але це не в вашому світі дружин айтішників.
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляОднозначная
За кордоном нікого немає, сидіти у таборах з двома дітьми, одна з них ще маленька, вона не зможе, поки суть та справа пройде час, ситуація може погіршитися, а дітей не має куди діти на час обстежень, операції, до того ж операція важка, потім треба сторонній догляд, знову ж таки, діти. Обговорювали, так не вийде.
автор Ms. Скромность • 09 декабря 2022
Ответ дляНаша взяла
Тільки після операції, і то на рік, 3 групу. Так лікар сказав. Це якщо без ускладнень пройде операція
Вытворунка• 09 декабря 2022
Думаю,що безоплатно ніхто не зробить.Зараз навіть пораненим захисникам рідко коли вдається знайти місце,де б зробили безкоштовно подібну операцію.І то,за рахунок якихось ґрантів.
І самі імпланти,і робота,і медикаменти на операцію треба десь брати.
Шукайте клініки і лікаря,який робить такі операції,вибирайте на свій кошторис і збирайте гроші на операцію.Так буде швидше за все.
Скокмоно - стокнуно• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Ответ был не для вас, читайте внимательно что я писала именно вам.