Оченьценная• 09 декабря 2022
Дитячий інфекціоніст Терміново
Терміново потрібна консультація дитячого лікаря Інфекціоніста🙏🙏🙏
В нашому місті лікар буде приймати лише з понеділка. В області приймають переважно тільки дорослих або дітей з 18+. Можливо хтось знає де в Рівному можна записати дитину до інфекціоніста?
В дитини три тижні тому була простуда, здали тест на Ковід( не підтвердився) температура 38.8 важко збивалася. Пропила антибіотики, температура все одно тримається 38. Аналізи здавали і в державній поліклініці і в приватній лабораторії. Сімейний лікар направив до інфекціоніста. В дитини присутні: головний біль, біль в шиї, нудота, реагує на світло( в очах темніє, біліє, голова крутиться).
Що це може бути?
Кыся-брыся• 09 декабря 2022
Попереду вихідні. Звертайтеся в чергову лікарню по інфекціонці, можна узнати по 103.
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Берите сейчас направление на госпитализацию. Вы что, Т 38 3 недели(
Де його взяти? Сімейний вже також не приймає(
Кыся-брыся• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Сомозвернення називається, по 103 узнаєте яка лікарня чергова як ініекційна, ви як тільки скажете про темпу, головні болі і запаморочення, вас одразу візьмуть на огляд.
Я не можу лише зрозуміти, чому педіатр вас на госпіталізацію не направила...чи не повірила вам, чи у вас недобрі стосунки.
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Телефонувала тільки що на 103, сказали, що в них немає лікаря Інфекціоніста. Нічим допомогти вони не можуть. Сказали звертатися до свого сімейного лікаря.
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Та навпаки гарне відношення. Порекомендувала обстеження голови, консультацію невролога та інфекціоніста.
Тролю как могу• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Ні, немає!
Якби не три тижні температури,то симптоми,як менінгіт.
Нема взагалі інфекційної лікарні?
Кыся-брыся• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Ви неправильно сформулювали питання. Вам не викликати інфекціоніста треба по швидкій, а узнати, яка лікарня чергова з інфекційним відліленням.
Ну це в Києві щодня інша лікарня чергова, вам, можливо, лише в обласну можна звертатися чи в районну - з цим не можу підказати.
Може, спитайте в ваших регіональних групах, в групі садочку чи школи
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляКыся-брыся
Я так і питала. Мені сказали дзвонити в приймальню по місцевості і питати там.
Кыся-брыся• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Температура, запаморочення і головний біль як на мене - гострий стан.
Кыся-брыся• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
І ви спитали як туди зателефонувати і зателефонували?
Кыся-брыся• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Вас направили телефонувати в приймальне відділення. Ви знаєте, де воно знаходиться? Просто туди їдьте.
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Прививки недавно не робили?
Вже давно ніяких прививок не робили
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Слюну на вирусы сдавали?
Что из анализов/обследований сдали?
Покажите бланки
Что из анализов/обследований сдали?
Покажите бланки
Здавали ще розгорнутий аналіз крові, але мають результат скинути, як світло появиться!
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Слюну на вирусы сдавали?
Что из анализов/обследований сдали?
Покажите бланки
Что из анализов/обследований сдали?
Покажите бланки
Ні, не здавали!
Тролю как могу• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Педіатр не говорив, що аналіз сечі поганий?
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
В крови вирус, в мочевыводящих путях воспалительный процесс.
Температура все это время каждый день?
Так, вже три тижні(
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
Надіслали тільки що результати аналізів крові.
Сімейна сказала, що це не причина температури!
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Зря она так сказала, кровь вирусная, наметился железодефицит.
Нужна противовирусная терапия.
Сдавайте кровь или слюну на все типы герпеса.
Нужна противовирусная терапия.
Одне, що сімейна сказала, це підозра на Мінінгіт
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Ну так он может быть вирусного происхождения, особенно если ГЭБ с повышенной проницаемостью.
Я вже нічого не розумію, що робити😢 Дитині в лікарню лягати потрібно? Можливо їхати в обласне приймальне відділення? Чи без направлення немає сенсу?