Найщасливіша• 10 декабря 2022

Карпати Санаторій, чи отель з басейном і соляною

Кіманатою.
Дівчата, підскажіть гарний санаторій в Карпатах, чи Закарпатті.
Щоб комфортно з дітьми , гарні умови, і нормальне харчування.
Все треба переключиться.
І кудись виїхати.
Морковку дай• 10 декабря 2022
Більшість санаторіїв - совок совком, хоч і поробили деякі ремонти.

автор Найщасливіша • 10 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Може комплекс, чи якийсь отель
Морковку дай• 10 декабря 2022
Ответ дляНайщасливіша
Може комплекс, чи якийсь отель
Так, краще готелі дивитися. Можете на букінгу виставити свої критерії пошуку (басейн і тд) і глянути пропозиції
автор Найщасливіша • 10 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Там такі ціни...жах
Морковку дай• 10 декабря 2022
Ответ дляНайщасливіша
Там такі ціни...жах
Гарні умови, якісне харчування і басейн не будуть дешевими в принципі. Ціни там є різні
Печальки.нет• 10 декабря 2022
Посмотрите район Шаяна и Велятино.
автор Найщасливіша • 10 декабря 2022
Ответ дляПечальки.нет
Посмотрите район Шаяна и Велятино.
Карпатію?
Я ось знайшла Квітка Полонини

Печальки.нет• 10 декабря 2022
Ответ дляНайщасливіша
Карпатію?
Я ось знайшла Квітка Полонини
Вы посмотрите еще в Велятино-там горячие источники, бассейны, думаю, и соляная есть. Квитку полонини не видела-это Шаян?
Продавец овец• 10 декабря 2022
есть сайт карпаты инфо, выбирайте на здоровье, но с учетом того, что на этих базах может быть свет по паре часов в сутки.
Моя улюблена страшко• 10 декабря 2022
Ворохта-365, або інші з цієї серії. Доволі непогані номери, харчування, культурна програма на кожен день з походами і екскурсіями, все входить у вартість. І неочікувано приємна ціна