Барабан для взрослых• Изменено 10 декабря 2022
Ось так виглядає пару днів щастя))
Дуняша• 10 декабря 2022
чесно, не представляю эти чувства в первые минуты встречи. Это наверное лавина смешаных эмоций
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Дай Бог йому і Вам здоров´я, а всім нам перемоги і миру!
Дякую
Счастливый магазинчик• 10 декабря 2022
Мой брат сейчас дома, на недельку приехал, а завтра едет в Бахмут🥺
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Чесно я просто розплакалась не могла навіть заспокоїтись. Так хочеться щоб вже назавжди повернувся і більше нікуди не їхав.
былоИпрошло• 10 декабря 2022
Автор, вітаю вас!
Мій брат живе у лісі під землею, чергує усю ніч при минусовій температурі, сім´ю майже не бачить з початку війни. Так люблю його
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
Це просто жах пошвидше вже б все закінчилось.
Дуняша• 10 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
обнійми на відстані. Дай Бог,щоб швидше всі чоловіки повернулися живими 🙏
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляДуняша
🙏🙏🙏
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляРукиМыли?
Хай скоріше повертається здоровим! Дякуємо йому!
🙏🙏🙏
Чучело сосны• 10 декабря 2022

Автор, я не знаю особисто ні Вас, ні Вашого чоловіка, але радію за вас як за рідних
Дякуємо нашому захиснику і нехай Бог його береже!
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляЧучело сосны

Дякую
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ для crystal
Передайте Спасибо вашему мужу!
Терпения и сил вам.
А супругу желаю вернуться живым и невредимым!
Терпения и сил вам.
Ми вам дякуємо.
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляLediBlac
Автор, огромная благодарность вашему воину
и пожелание вернуться домой поскорее живым, здоровым и с победой! И , конечно же, вам спасибо, за ваше терпение
. Храни вас бог.
Дякуємо
ТочноБудет• 10 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Як же хочеться, щоб ваше бажання здійснилось! Божого благословення вашому мужньому чоловіку, низький уклін!
ТочноБудет• 10 декабря 2022
Який у мене нік пророчий. Мені так хочеться нашої перемоги чим швидше, ось вже зараз. І відповідь отримала)
Барабан для взрослых
• 10 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Так, це щастя, у мене у подруги там пропав без вісти чоловік(.
Я навіть на це не можу нічого відповісти це самий більший страх. Я уявляю її стан це просто жах.